TÉMA Šikana

Mobbing, aneb šikana na pracovišti

Se šikanou se nesetkáváme jen v prostředí škol, ale také v zaměstnání. Tento teror na pracovišti bývá označován jako mobbing a dle některých údajů jej zažívá u nás až každý šestý zaměstnanec. A následky? Problémy rázu nejen psychického, ale též tělesného.

Název mobbing vznikl z anglického „to mob", což znamená obtěžovat, dotírat. O rozšíření pojmu se zasloužil švédský profesor psychologie Heinz Leymann. Dle něj se o mobbingu může hovořit tehdy, jestliže se na postiženého útočí alespoň jednou týdně nejméně po dobu půl roku a útoky provádí jedna nebo více osob. Mobbing tedy popisuje šikanování ve skupině dospělých, kde spolupracovník se stává v podstatě soupeřem, který má zájem získat lepší postup v kariérním žebříčku. Často je tomuto vystaven nově příchozí zaměstnanec, který je z pohledu kolektivu nežádoucí.

V případě, že teror pochází od nadřízeného, označuje se jako bossing. Nadřízený tak může činit ze strachu před úspěšným pracovníkem, či si jen může chtít dokázat, že on je ten, kdo to tu řídí. Projevem může být zadávání neadekvátních úkolů, ať již těžkých či naopak nesmyslně lehkých. S tím souvisí též absurdní zadávání termínů pro jejich splnění. Pokud se vám úkol podaří splnit, přejde to nadřízený obvykle bez povšimnutí, pokud ale nastane opačná situace, můžete si být jisti, že o své chybě budete ještě hodně dlouho poslouchat. Často dochází ke kontrole včasných příchodů či měření délky polední pauzy.

Jako základní metodu mobbingu lze uvést izolaci daného zaměstnance. Kolega je v práci obvykle ignorován, není zván ke společným událostem, posezením či oslavám a může být vyloučen i z porad. S tím souvisí i to, že se zaměstnanci neposkytují informace - oficiálního i neoficiálního rázu. To se samozřejmě odrazí na výsledcích jeho práce, za které může být následně opět vytrvale kárán. Často dochází též k šíření pomluv o zaměstnanci a přetřásání jeho chyb (i zcela malicherných). Jeho soukromí se stává věci veřejnou, což na oběť dále stupňuje již tak dost vytrvalý tlak. Fáze celého procesu mohou vypadat následovně:

1.      Zprvu se mohou objevit různé naschvály, rádoby legrácky a drobnější konflikty, kterým však člověk zatím nepřikládá tak velký význam.

2.      Další fázi lze již označit za psychický teror. Na jedince začínají být vedeny útoky - nejprve ojedinělé, později již systematicky plánované. Je pozorovatelný pokles výkonu takto postiženého, snížená sebedůvěra, zhoršuje se stav psychický a spolu s tím i fyzický.

3.      Celá situace se dále ještě přiostřuje, pracovník má stále konflikty a díky jeho sníženému výkonu toto bývá řešeno s nadřízeným. Ten může dojít k závěru, že problémem je opravdu nespolehlivý pracovník bez motivace pro výkon svého zaměstnání...ostatně přesně tak, jak to vidí i ostatní zaměstnanci.

4.      Následuje vyloučení z kolektivu, zaměstnanec je předán na jiné oddělení, mohou mu být sníženy kompetence a je více kontrolován. Obvykle se vše blíží buď ke stádiu naprostého zhroucení z vypjaté situace nebo obdržení výpovědi.

Z popsaných fází je zřejmé, že je velmi podstatné odvrátit hrozící mobbing hned v jeho počátku. Není-li popsaný kolotoč zastaven, mezi následky mobbingu se zařadí trvalá ztráta sebedůvěry, deprese, poruchy spánku, bolesti hlavy, zad, vředy a jiná onemocnění.

Jaké jsou základní postupy, jak se s tímto problémem vyrovnat? Důležité je nezůstat v takové situaci sám. Nechte si poradit od členů rodiny, známých či lidí, kterým věříte. Najděte si spojence, odborníka, který vám může pomoci. Nestyďte se za to, pokud vyhledáte psychologa. Nezapomínejte na svět, který na vás čeká za zdmi kanceláře. Neopomínejte věnovat čas rodině, přátelům a svým blízkým. Dobře zvažte, zda vám stojí za to v zaměstnání zůstat či by bylo nejrozumnější z něj odejít. Obranou proti mobbingu či bossingu se v posledních letech stále častěji stává žaloba, jelikož podle zákona by měl zaměstnavatel svému zaměstnanci vytvářet příznivé pracovní podmínky.

Máte s mobbingem nějaké zkušenosti vy?

Mobbing, aneb šikana na pracovišti patří do témat
 • ROLAND HOOK 12.07.2017 12:51:24

  I have being hearing aboutthis blank ATM card for awhile and i never really paidany interest to it because ofmy doubts. Until one day idiscovered a hacking guycalled MR CLIFFORD. He isreally good at what he isdoing. Back to the point, iinquired about The Blank ATMCard. If it works or evenExist. They told me Yes andthat its a card programmed forrandom money withdraws withoutbeing noticed and can also beused for free online purchasesof any kind. This was shockingand i still had my doubts.Then i gave it a try and askedfor the card and agreed totheir terms and conditions.praying and hoping it was nota scam i used the blank CARDand it was successful iwithdraw nor less than $20,000every day the blank CARDworked like a magic and now ihave become rich and famous inmy society, if you want toorder for the blank ATM CARDhere is there email address :cliffordhackerspays@gmail.com....

 • Andrew Kelvin 29.06.2017 14:40:22

  TRUSTEEACCOUTLIMITED is a British based financial consulting company with years of experience in the international and local finance market. Be it lease bank guarantee, Stand by letter of credit or any type of refinancing, talk to our team at Secure Finance Sevices, absolutely sure they will set your business on the right path with our sound financial advice.

  Our bank instrument can be help you fund you projects in Trading, funding project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.Having years of professional, invaluable experience in the banking and finance industry, and having access to dozens of different prominent trusted and reliable providers, our Financial Services consultants will crawl through hundreds of products to find one that perfectly matches your needs.

  Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut =5M- 10B EUR/USD

  Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = 5M- 10B EUR/USD

  ANDREW KELVIN

  trusteeactlmt@gmail.com;

  • TURKIYE FINANS BANKASI Michelle 11.07.2017 03:09:10

   Dobrý den, Jmenuji seMichelle Jsem občanSpojených států americkýchChci svědčit o dobrémúvěru Půjčka, který miukázal světlo poté, co bylpodvodníkem 4 různýchinternetových mezinárodníchvěřitelů, všichni mislíbili, že mi půjču poTvorbě Zaplatím spoustupoplatků, které nicneudělují a nepředstavujížádný pozitivní výsledek.Ztratil jsem těžké vydělatpeníze a bylo to celkem 8 000dolarů. Jednoho dne jsemprocházel internetem, kterývypadal frustrovaně, kdyžjsem narazil na svědectvímuže, který byl takéscammed a nakonec se spojil slegitímní úvěrovouspolečností nazvanou StephenWilliams TURKIYE FINANSBANKASI(tuerkiyefinansbank@linuxmail.org), kde se konečně dostalJeho úvěr, a tak jsem serozhodl kontaktovat stejnoupůjčku a pak jim vyprávělsvůj příběh o tom, jakšokovali čtyři různívěřitelé, kteříneudělali nic jiného nežsamozřejmě více bolesti.Vysvětlil jsem firmě poštua všechno, co mi řekli,bylo, že už nemám plakat,protože půjdu ve své firměpůjčku a také jsem siudělal správnou volbukontaktovat je. Vyplnil jsemformulář žádosti o úvěra pokračoval se všemi, cojsem od mne požádal a dostaljsem za půjčku ve výši650.000,00 dolarů toutoskvělou společností(TURKIYE FINANS BANKASI),kterou spravuje pan StephenWilliams a tady jsem spokojens rodinou, protože panStephen Williams mi dalpůjčku, takže jsem sesliboval svému já, že budupokračovat v svědectví nainternetu o tom, jak jsemdostal svůj úvěr.Potřebujete úvěrnaléhavě? Láskavě a rychlekontaktujte pana StephenaWilliamsa z TURKIYE FINANSBANKAS nyní za Váš úvěrprostřednictvím e-mailu:(tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) Věřím, že jiní lidétaké svědčí o tom stejnémpoctivém věřiteli.

 • Toto je informovat veřejnost o muži nebo ženě, která je zdravá a 100% vážná při prodeji Dr.Collins 23.06.2017 11:08:17

  Toto je informovat veřejnost o muži nebo ženě, která je zdravá a 100% vážná při prodeji ledviny, by měla naléhavě kontaktovat nemocnici Dr.Collins e-mail: doctorcollins3@gmail.com |, protože máme mnoho pacientů, kteří jsou v současné době v Potřeba transplantace ledvin, hledáte příležitost prodávat svou ledvinu za peníze kvůli finančnímu rozpadu a my mu poskytneme 800 000 dolarů za ledvinu. A také máme hiv / pomoc lék, pokud potřebujete lék také jen nám pošlete nyní, EMAIL: doctorcollins3@gmail.com .. whats-app číslo +2348108439977 děkuji.

 • Marjan 19.06.2017 10:42:28

  Půjčky od 3 000 eur do 500 000 000 eur. Máte zájem o půjčku bez zajištění? Potřebujete půjčku pro podnikání nebo pro osobní potřebu? Můžete se sem ucházet dnes ve výši 3% ročně. Prosím, níže uvedené informace

  název:
  částka půjčky:
  Doba trvání úvěru:

  E-mail: tgcredit_glo@outlook.com
  Viber: +18328191150

 • Louis Daughtry 09.06.2017 10:13:15

  Ahojte všetci,

  POTREBUJTE ÚVER? APLIKUJTE TERAZ, AK MÁTE ZÁUJEM!

  Ponúkame najvýhodnejšiu pôžičku, ponúkame úver na konsolidáciu dlhu až do 5 miliónov * Podnikové nastavenie Úver až 10 miliónov * Osobný úver Až do 4 000 000 * Domáce úvery Až 5 000 000 * Finančná pôžička pre automobilovú spoločnosť Až 7 000 000 * Komerčné úvery až do 5 000 000 * Investície Pôžičky do 7 000 000 a viac * ETC

  Kontaktujte násprostredníctvom: E mail:louisdaughtryinvestment07@gmail.com

    FORMULÁR PRIHLÁSENIA PÔŽIČKY!

    Tvoje celé meno:
    Suma potrebná ako pôžička:
    Trvanie rokov:
    krajina:
    Telefónne číslo:
    ID dôkaz:
    Účel úveru:
    Číslo faxu:
    SEX:
  Žiadali ste o pôžičku skôr?

  Prosím, kontaktujte násprostredníctvom: E mail:louisdaughtryinvestment07@gmail.com

  Vďaka,
  Louis Daughtry.

 • Louis Daughtry 09.06.2017 10:12:42

  Ahojte všetci,

  POTREBUJTE ÚVER? APLIKUJTE TERAZ, AK MÁTE ZÁUJEM!

  Ponúkame najvýhodnejšiu pôžičku, ponúkame úver na konsolidáciu dlhu až do 5 miliónov * Podnikové nastavenie Úver až 10 miliónov * Osobný úver Až do 4 000 000 * Domáce úvery Až 5 000 000 * Finančná pôžička pre automobilovú spoločnosť Až 7 000 000 * Komerčné úvery až do 5 000 000 * Investície Pôžičky do 7 000 000 a viac * ETC

  Kontaktujte násprostredníctvom: E mail:louisdaughtryinvestment07@gmail.com

    FORMULÁR PRIHLÁSENIA PÔŽIČKY!

    Tvoje celé meno:
    Suma potrebná ako pôžička:
    Trvanie rokov:
    krajina:
    Telefónne číslo:
    ID dôkaz:
    Účel úveru:
    Číslo faxu:
    SEX:
  Žiadali ste o pôžičku skôr?

  Prosím, kontaktujte násprostredníctvom: E mail:louisdaughtryinvestment07@gmail.com

  Vďaka
  Louis Daughtry.

 • CARLOS MORGAN 02.06.2017 03:59:26

  Ahoj tam Sme profesionálny cardingový tím s veľkým zvonením po celom svete Predávame prázdne bankomatové karty, ktoré boli špeciálne naprogramované tak, aby stiahli zadarmo hotovosť z akéhokoľvek bankomatu na celom svete to môže znieť blázon, ale je to pravda, s naším novo navrhnutým super inteligentným blank atm Kartu môžete bezplatne vyberať z akéhokoľvek bankomatu po celom svete, keď sme do každej z našich kariet vybrali sumu jedného milióna dolárov pomocou retrieverov údajov na trati 1 a track 2. Predávame originálne karty s dokladmi na overenie našich transakcií, garantujeme bezpečnosť našich zákazníkov pri používaní tejto karty, ako bola naprogramovaná karta, tým, že prešiel všetkými bezpečnostnými protokolmi, čím sa stala 100% bezpečnou použiteľnosťou. Tieto karty doručujeme všetkým našim zákazníkom a záujemcom na celom svete a zmenili sme život mnohých ľudí, vrátane mňa a platba za kartu je po dodaní karte a vy ste ju otestovali a potvrdili, že funguje, Máme rôzne karty a rôzne ceny pre nich a karty majú rôzne denné limity výberu, nižšie sú naše cenníky a denné limity pre stiahnutie BLANK ATM CARDS;

  Limit 1000 dolárov za deň je 150 EUR
  Limit $ 2000 za deň náklady 250 dolárov
  Limit 3000 dolárov za deň náklady 350 dolárov
  Limit 4000 dolárov za deň náklady 450 dolárov
  Limit 5000 dolárov perdaynáklady 550 dolárov ....dostať svoju kartuKontaktujte nás s uvedenímkonkrétnej karty, ktorúchcete E-mailová adresa:24hoursblankatmdlivery@gmail.com> <@> <.> IBALEN Závažná osoba by samala uplatňovať len ......

 • Potřebujete legitimní a rychlou půjčku? Ryan 30.05.2017 00:57:26

  Ahoj !

  Potřebujete legitimní a rychlou půjčku?
  V současné době nabízíme 3% půjčky všech druhů, půjčky na podnikání, osobní půjčky, půjčky na auta, zemědělské půjčky nebo financování projektů? Nabízíme úvěry společnostem a jednotlivcům po celém světě, konsolidaci dluhu, i když máte
  Nízké kreditní skóre a jetěžké získat úvěry odmístních bank nebofinančních institucí? , Anyní máte těžké sezabývat bankou nebo jinýmifinančními institucemi?Potřebujete naléhavoupůjčku, pokud ano. Pošletenám e-mail zpět(ryanloaninvestment@outlook.com). Dáváme všechny typyúvěrů.

  Aplikujte teď a získejte hotovost!

  * Vypůjčte si od 5000 do 50 000 000 eur
  * Vyberte splátku od 1 do 30 let.
  * Flexibilní úvěrové podmínky.

  Všechny tyto plány a další, kontaktujte nás teď.

  Kontaktujte násprostřednictvím e-mailu: proúvěrovou společnost, kterámi pomohla zde, je jejichkontaktní údaje(ryanloaninvestment@outlook.com)


  S pozdravem
  Řízení.
  Číslo hovoru: +27 (0603170517)
  Kontaktujte svůj rychlý úvěr teď!

 • Rex Kelvin 11.05.2017 15:12:36

  Ahoj,

  Jsme zde opět k nákupu ledvin pro naše pacienty a souhlasili s tím, že zaplatí dobrou částku peněz všem, kteří chtějí darovat ledvinu, aby je zachránili, a pokud máte zájem být dárcem nebo chcete zachránit život, Prosím, napište nám na e-mail níže.

  To je příležitost pro vás, abyste byli bohatí v pořádku, ujišťujeme vás a garantujeme 100% bezpečnou transakci s námi, všechno se uskuteční podle zákona, který obhospodařuje dárce ledvin.
  Takže ztrácet čas,laskavě napište nám nairruaspecialisthospital20@gmail.com

  Fakultní nemocnice Irrua Specialist.

 • úvěr Sean Kent 19.05.2016 10:41:10

  Hledáte velmi skutečnéúvěr? Za přijatelnouúrokovou sazbou? Zpracovánoběhem 2 až 5 pracovníchdnů. Už jste byla odmítnutaneustále podle svých bank ajiných finančníchinstitucí? Zde je legitimnínabídky, protože otázkaúvěru a bezpečnost jeněco, co zákazníci jsoustále více znepokojeni,Gratuluji vám, úrokovásazba pro naší nabídky je3% Pokud máte zájem ozískání finanční pomoci,kontaktujte nás ještě dnesna adrese:seankentco-operative@hotmail.com.

  Žadatel Osobní údaje.

  Tvé jméno:
  Částka potřebná:
  Vaše země:
  Půjčka Doba trvání:
  Vaše adresa:
  Telefonní číslo:
  Měsíční příjem:
  Sex:
  Vaše číslo Fax:
  Tvůj věk:

  Kontaktní osoba: Sean Kent.
  E-mail:seankentco-operative@hotmail.com

  • Re: úvěr Rex Kelvin 11.05.2017 04:13:20

   Ahoj,

   Jsme zde opět k nákupu ledvin pro naše pacienty a souhlasili s tím, že zaplatí dobrou částku peněz všem, kteří chtějí darovat ledvinu, aby je zachránili, a pokud máte zájem být dárcem nebo chcete zachránit život, Prosím, napište nám na e-mail níže.

   To je příležitost pro vás, abyste byli bohatí v pořádku, ujišťujeme vás a zajistíme vám 100% bezpečnou transakci s námi, všechno se uskuteční podle zákona, který obhospodařuje dárce ledvin.
   Takže ztrácet čas,laskavě napište nám nairruaspecialisthospital20@gmail.com

   Fakultní nemocnice Irrua Specialist.

 • Moravec 11.05.2017 01:31:06

  Moje meno je Moravec Práve som dostala môj pôžičku vo výške 100 000 eur od Carl Mosley Loan firmy po tom, čo som bola zmarená inými veriteľmi, Carl Mosley Loan Firm Naozaj mi dať úsmev na tvári, teraz môžem dobre starať o moju prácu a iné osobné Potreby, môžete ich kontaktovať prostredníctvom e-mailu: Carlmosleyloanfirm@yahoo.com kontaktujte ich teraz pre vašu pôžičku sú dôveryhodní úveroví veritelia

  S Pozdravom,
  Moravec

 • GENUINE BG/SBLC FOR LEASE/PURCHASE benard 10.05.2017 04:41:40

  Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable conditionfrom a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc.

  Email:~ inquiry.firstchoice@gmail.com
  admin@firstchoicefinancing.co.uk
  Skype ID:contact.firstchoice

  With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project.

  We deliver with time andprecision as set forth in theagreement. Our terms andConditions are reasonable andwe work directly with issuingbank lease providers, thisinstrument can be monetized onyour behalf for upto 100%funding.Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bringtheir clients and are 100%protected. In completeconfidence, we will worktogether for the benefits ofall parties involved.

  All relevant business information will be provided upon request.

  BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

  If Interested kindly contact me via

  Email:~ inquiry.firstchoice@gmail.com
  admin@firstchoicefinancing.co.uk
  Skype ID:contact.firstchoice

  serious enquiry only.

  Genuine Provider for BG/SBLC(Bank Guarantee/Standby Letter of Credit)

 • PergoCF 30.04.2017 08:21:26

  Potřebujete nějakou finanční pomoc? PergoCF@cheerful.com
  Dostupná nabídka půjčky ................. PergoCF@gmail.com
  Potřebujete obchodní půjčku? PergoCF@qualityservice.com
  Potřebujete obchodní půjčku? PergoCF@cheerful.com
  Zájemci o zájemce by nás kontaktovali prostřednictvím e-mailu: PergoCF@gmail.com
  Zájemci o zájemce by nás kontaktovali prostřednictvím e-mailu: PergoCF@cheerful.com
  Zájemci o zájemce by nás kontaktovali prostřednictvím e-mailu: PergoCF@qualityservice.com

 • Denis Martin 25.04.2017 21:03:00

  DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? LOAN IS HERE FOR YOU

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 72 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $10,000 to a maximum of $20 million.

  We Offer:
  * Business Loan
  * Personal Loans or Signature Loans
  * Arrangements to Borrow from $10,000.00 up to $20,000,000
  * Choose between 1 to 10 years repayment period.
  * Choose between monthly and annual repayment plan.
  * Flexible loan terms and conditions applied.
  * Interest rates as low as 1%.

  We are certified and your privacy is 100% safe with us. Worry no more about your loans or finances.

  Contact us today via:
  fina.serds@gmail.com

  Get your instant loan approval

 • Pôžička Ponuka Teraz Ferdinand Leo 19.04.2017 00:14:45

  LOAN PRÍLEŽITOSŤ:

  Ste žiadajúci o urýchlenú zabezpečené pôžičky?
  Máte problémy dostať úver na prevádzkový kapitál z miestnych
  bánk a iných finančných inštitúcií?

  Táto služba je poskytnúť finančnú podporu pre jednotlivcov,
  obchodníci a ženy v podnikaní.
  Ak máte záujem, prosím, kontaktujte nás emailom: Ferdinandleofinance@gmail.com
  Sme vám k službám.

  E-mail nám teraz na adrese: Ferdinandleofinance@gmail.com
  získať formulár žiadosti o úver.

  S Pozdravom,
  Ferdinand Leo
  Manažér v súčinnosti

 • Finanční úvěrová smlouva Diane 07.04.2017 12:06:31

  Finanční úvěrová smlouva
  Dobrý den Vážení přátelé
  S cílem pomoci vyplnit vaše dluhy pro realizaci
  Vaše projekty, za nákup z vašeho domova nebo své vozy
  sny, mohu vám poskytnout půjčku, úvěr nebo financování podle
  vaše potřeba a doby splatnosti.
  Také vás informovat, že úvěr, po úroková sazba
  méně platí na dobu trvání vašeho dluhu.
  Takže pro více informací o mých podmínek.
  E-mail: dianesaucier5060@gmail.com

 • Ceren 07.04.2017 01:20:22

  Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com

 • Ceren 07.04.2017 01:08:55

  Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , PergoCF@cheerful.com

 • Ceren 07.04.2017 01:08:18

  Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , PergoCF@cheerful.com

 • Johnson Hatton 04.04.2017 18:34:41

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Johnson Hatton
  Email:johnsonhatton@gmail.com
  Skype ID: johnson.hatton007

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bringtheir clients and are 100%protected. In completeconfidence, we will worktogether for the benefits ofall parties involved.

  All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

  Contact me for more details.

  Johnson Hatton

 • BG/SBLC FOR LEASE OR SALE Johnson Hatton 04.04.2017 18:33:23

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Johnson Hatton
  Email:johnsonhatton@gmail.com
  Skype ID: johnson.hatton007

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bringtheir clients and are 100%protected. In completeconfidence, we will worktogether for the benefits ofall parties involved.

  All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

  Contact me for more details.

  Johnson Hatton

 • ponuka pôžičky jay samuel 28.03.2017 16:23:45

  Dobrý deň, pán / Vážená pani,
  Ak budete potrebovať naliehavú prácu nadviazať úver, alebo budete potrebovať pôžičku splatiť
  váš dlh, budete potrebovať refinancovať úver? Potrebujete úver na nákup automobilu alebo A
  dom? Ak áno, strach nič viac, ponúkame všetky druhy pôžičiek bez úveru
  skontrolovať s vhodným úrokovej sadzby !!! Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu. (
  sterlingunicornfunds@gmail.com) pre viac informácií
  Ďakujem.

 • richardpeterson706@gmail.com richardpeterson 26.03.2017 18:08:44

  Dobrý deň

  Hľadáte finančnú pomoc? Potrebujete naliehavú pôžičku
  platiť svoje účty či dlhy? Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu:
  richardpeterson706@gmail.com

 • richardpeterson706@gmail.com richardpeterson 26.03.2017 18:07:33

  Dobrý deň

  Hľadáte finančnú pomoc? Potrebujete naliehavú pôžičku
  platiť svoje účty či dlhy? Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu:
  richardpeterson706@gmail.com

 • Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned! James Oscar 16.03.2017 15:29:49

  Ahoj!

  Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned!

  € 1.000 € 10,000,000.00
  * Účelem * úroková sazba ve výši 3%
  * Volba mezi platy 1-20 let.
  * Vyberte si mezi měsíční a roční platby plánu.
  * Flexibilita úvěru.

  Pro pomoc, obraťte se nanás. E-mail:oceanfinancials.uk.net@gmail.com

  Webové stránky:http://oceanfinancialsloanfirm.webs.com/

  S pozdravem,
  James Oscar

 • Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci! Pastor OSAS Ben. 15.03.2017 09:43:04

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

  Vy jste současnou situací v potížích nebo hrozí, že jste v průšvihu?
  Tímto způsobem, dáme vám možnost pořizovat nový vývoj.
  Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a protože vláda selže, bude muset přijít od ostatních.
  Žádná částka je příliš šílený na nás a splatností určíme po vzájemné dohodě.
  Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
  Nečekejte déle a komentář k tomuto příspěvku. Prosím, uveďte částku, kterou chcete půjčit a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na pastorosasben@outlook.com

 • michael michael 12.03.2017 17:34:41

  hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, autá
  úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezaistený úver, venture
  kapitál, atď ... alebo ste odmietol pôžičku banky alebo finančné
  orgán jedného alebo viacerých reasons.You je tým pravým miestom
  svoj úver riešenie!
  Som súkromný veriteľ, som poskytovať pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom v
  nízke a cenovo dostupné úrokovej
  3% sadzba.
  Máte záujem? Kontaktujte nás pre spracovanie follow-up úveru, a
  viac ako 48 hodín;

  MANUÁLNY

  názov
  Dátum narodenia:
  pohlavie:
  Rodinný stav:
  adresa:
  mesto:
  Štát / región:
  Zip / Postal Code:
  Krajina:
  telefón:
  E-mail:
  Účelom štátneho úveru:
  Výška pôžičky:
  Doba trvania úveru:
  Čistý zisk za mesiac.

  Vráť sa ku mne čo najskôr poskytnúť vyššie uvedené informácie pre viac informácií.
  Dúfam, že to počujem od vás.
  želanie
  KONTAKTmichaelwilkinsonloanfirm@gmail.com

 • David Grus 10.03.2017 15:30:23

  Dávame pôžičku súkromnej spoločnosti a jednotlivci.
  Môžete nájsť niektoré
  životne dôležité informácie o úvere ponúkame nižšie.
  Pri získaní úveru
  od našej spoločnosti, existujú niektoré informácie
  musíme prejsť cez k
  Pred môžeme pristúpiť k žiadosti
  proces. ÚROKOVÁ SADZBA:
  V úver ponúkame, sme si účtovať 3% úrok
  Miera. Uvedená suma: My
  Rozdávať minimálnym množstvom 1,000.00 e-mailom
  maximálne 100,000,000.00
  Údaje potrebné: Čo sa týka informácií
  potrebné, budete musieť
  vyplniť žiadosť, ktorá obsahuje vaše osobné
  Informácie a tiež
  Informácie o úver, bude to nám pomôže vám
  úplná dokumentácia
  z podmienok úveru a zmluva o zmluve, ktorá
  budete sa očakáva, že
  podpísať a poslať späť do spoločnosti na schválenie
  -Li splnená. Napíšte nám email:

  (Davidgrusloansinvestment@gmail.com)

  Ako sa prihlásiť? Prosím, vyplňte tento formulár prihlášky
  nižšie:
  ÚVER PRIHLÁŠKA
  Celé meno:....................
  Krajina:.....................
  Štát: ..............
  Mesto: ..............
  Pohlavie: .........................
  Telefónne číslo:...........
  Výška pôžičky :...........
  Mesačný príjem:..........
  Povolanie: ................... ....
  Výpožičná lehota: ....................... ................
  Účel úveru: ......................... ...........
  Emailová adresa:...................... ................
  Už ste aplikované pred? ....................
  Sme čaká na vašu naliehavú prihlášku byť
  naplnené v poriadku. Napíšte nám email:

  (Davidgrusloansinvestment@gmail.com)  -
  potrebujete úver? Ak áno, dostať späť k nám prostredníctvom tohto konkrétneho e-mailu
  davidgrusloansinvestment@gmail.com

 • bdsfn.com@gmail.com Mrs. Pranchment Dura 08.03.2017 21:06:33

  Good Day Dear Loan Seeker,

  Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

  If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

  Loan application form:
  Full Name:....................
  Country:.....................
  State:..............
  City:..............
  Sex:.........................
  Phone Number:...........
  Loan Amount :...........
  Monthly income:..........
  Occupation:................... ....
  LoanPeriod:.......................................
  Purpose ofLoan:....................................
  E-mailaddress:......................................
  Have You Applied Before?....................

  We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

  With Best Regards.
  Mrs. Pranchment Dura
  Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com


  Good Day Dear Loan Seeker,

  Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

  If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

  Loan application form:
  Full Name:....................
  Country:.....................
  State:..............
  City:..............
  Sex:.........................
  Phone Number:...........
  Loan Amount :...........
  Monthly income:..........
  Occupation:................... ....
  LoanPeriod:.......................................
  Purpose ofLoan:....................................
  E-mailaddress:......................................
  Have You Applied Before?....................

  We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

  With Best Regards.
  Mrs. Pranchment Dura
  Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com

 • Moje svědectvíwh Bishop Berry Smith 21.08.2016 23:52:29

  Ahoj všichni, jmenuji se Alena Alex a já se dnes mluví jako nejšťastnější člověk na celém divokém světě a řekl jsem já, že jakýkoli věřitel, který zachránil svou rodinu z naší špatné situace, říkají název celého divokého světa a já jsem tak rád, že moje rodina je zpět k dobrému, protože jsem byl v nouzi úvěru ve výši € 100,000.00 začal jeho život kolem sebe, jak já jen maminky se 4 dětmi a na celém světě se zdálo, jako by to bylo visí na mě, dokud jsem se setkal Bůh poslal úvěru věřitele, že změnil můj život a že mé rodiny, že Bůh se bát věřitele, Bishop Berry Smith byl Spasitel Bůh poslal, aby zachránil svou rodinu a nejprve jsem si myslel, že to by nebylo možné, dokud dobře přijat můj úvěr ve výši € 100.000 00 a já každého, kdo pořadí je skutečně potřebují úvěru Bishop Berry Smith kontaktovat prostřednictvím e-mailu. bishopberrysmith@hotmail.com +447087668436

  • Re: Moje svědectvíwh jd 07.03.2017 15:04:13

   půjčka od bishop berry smith velký podvod peníze skončí v Nigerii a půjčku nikdy nedostanete.

 • Harry Carlos Loans 06.03.2017 11:27:40

  Dobrý deň, ja som doktor Harry Carlos, súkromná pôžička veriteľ aj rozdávať pôžičky tým, ktorí sú v núdzi úveru, a tie, ktoré chcú začať nový business.I rozdávať osobné pôžičky, obchodné úvery, študentské pôžičky, úvery a spoločnosť všetky druhy úverov, v záujemcov výške 2% kontaktu dnes na: harryloanfirm56@gmail.com


  Legimate ÚVER Lender

 • harry morgan 26.02.2017 14:53:38

  URGENT ORIGINÁL ÚVER PONUKA PLATÍ SE.

  Potrebujete naliehavú pôžičku alebo iný finančnú pomoc?
  Ponúkame všetky typy úveru na tri percentá (3%) záujmu. napíšte nám teraz via: harry50loanfirm@gmail.com s týmito informáciami

  celé meno:
  dátum narodenia::
  krajina:
  povolania:
  výška pôžičky:
  Doba trvania úveru:
  Účel úveru:
  mesačný príjem: Prosím odpísať v prípade záujmu o viac informácií prostredníctvom nášho kontaktného nižšie EMAIL: harry50loanfirm@gmail.com

  S pozdravom,
  Harry Morgan

 • TÉMOIGNAGE SUR comment j'ai obtenu mon prêt pour payer mes factures pan Johnson 18.02.2017 19:44:20

  Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku platit své účty

  Ahoj všichni,

  Jsem Ivan Carlos podle jména, píši toto svědectví, protože jsem velmi vděčný za to, co udělal celkovou investici pro mě a mou rodinu, když si myslel, že není žádná naděje víno a aby moje rodina znovu cítit naživu půjčování půjčky sazbou velmi nízký úrok ve výši 2%. No, já jsem hledal půjčku splatit své dluhy v posledních třech měsících co já vím ošizený a vzal své peníze, až jsem konečně našel věřitele Boha. Nikdy by mě nenapadlo, že stále existují věřitelé skutečné půjčky na internetu, ale k mému velkému překvapení jsem dostal půjčku bez plýtvání hodně času, takže pokud jste venku hledají půjčku jakékoliv částky Doporučuji do e-mailu na důvěryhodně úvěr společnosti email: investmentglobalfinace@gmail.com a volným přístupem na internet podvody.

 • úřednice 13.05.2012 01:07:20

  od 10/2011 jsem ve svých 56 letech začala být slovně šikanovánava spolupracovnící,která po mě pkontrolovala práci. Začala mě napadal ohledně mého vzhledu a mé rodiny.Protože na mě byla sprostá řekla jsem vše své vedoucí.Protože pracuji jako úřednice na úřadu práce /17 let/ žáfdala jsem pouze o výměnu pracovnice. Dopadla jsem tak , že jsem byla od nového roku přeřazena na horší práci, podstatně mě byl snížen plat a po měsíci u mě nastal tv. syndrom vyhoření a jsem stála na neschopence. Po rozmluvě s lékaři( měla jsem velké množství krve v moči , srdeční problémy,tak silný třes, že jsem se ani nenepila)
  mě bylo řečeno, že hlavně úřadpráce musí dodržovat zákoník práce vyvarovat se těmto situcím.
  A tak kde chcete hledat spravedlnost? marné, marné, marné...........

  1

  • Credit Solution Company 03.02.2017 02:52:57

   Ahoj!

   Potrebujú finančnú podporu? Sledujte peniaze a dostanete všetky druhy úverov ihneď!

   € 1.000 € 10,000,000.00
   * Účelom * úroková sadzba vo výške 3%
   * Voľba medzi platmi 1-20 rokov.
   * Vyberte si medzi mesačné a ročné platby plánu.
   * Flexibilita úveru.

   Pre pomoc, obráťte sa nanás. E-mail:creditsolutioncompany@gmail.com

   úprimne
   management

 • Mr.David 29.01.2017 22:14:46

  Dobrý deň, Sme kresťanská organizácia založená pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc, ako pomôcť finančné aid.So, ak sa chystáte cez finančné problémy, alebo majú určitú finančnú neporiadok potrebné a fondov začať svoj vlastný podnik, alebo budete potrebovať pôžičku vysporiadanie váš dlh alebo platiť svoje účty jazyk dobrý obchod, alebo zistíte, že je ťažké získať kapitál úver od miestnej banky, kontaktujte nás emailom: Biblia hovorí: "Luke 11:10 každý, kto sa pýta, prijímanie, kto hľadá, nájde, a všetci, ktorí zaklopať, bude otvorenie dverí. "Tak nech túto príležitosť ujsť, pretože Ježiš je rovnaký včera, dnes a navždy more.Please je pre seriózny ducha a Boh sa báť ľudí. Vaše meno: Pôžička Pôžička Trvanie: Platný Mobilné telefónne číslo: Ďakujem za pochopenie v kontakte, než sa očakávalo.
  siguret134@gmail.com
  siguret134@gmail.com
  siguret134@gmail.com

 • Mr Max 22.01.2017 00:36:30

  Ocean Veritelia a hypotéky Limited pre malé i veľké čiastky úverov vo výške 2%.

  Dobrý deň, požiadať o pôžičku na financovanie svojho podnikania, ponúkame súkromné pôžičky,
    obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkymi úrokovými sadzbami tak nízke, ako 2% v priebehu jedného roka až 30 rokov doby splácania kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery v rozmedzí od 1000 do akejkoľvek sume, ktorú vyžiadajú, kontaktujte nás ešte dnes E-mail; oceanfmortgages@gmail.com

  +447087694046

 • John Smithg44 21.01.2017 12:28:02

  Only wanna tell that this is very useful , Thanks for taking your time to write this. dedkddkdkfdededk

 • Credit Solution Company 12.01.2017 04:01:36

  Ahoj!

  Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned!

  € 1.000 € 10,000,000.00
  * Účelem * úroková sazba ve výši 3%
  * Volba mezi platy 1-20 let.
  * Vyberte si mezi měsíční a roční platby plánu.
  * Flexibilita úvěru.

  Pro pomoc, obraťte se nanás. E-mail:creditsolutioncompany@gmail.com

  S pozdravem
  Řízení

 • murat acar loan Murat Acar 21.12.2016 18:16:52

  Potrebujete pôžičku?Kontaktujte Sir Murat Acarúver spoločnosti via(muratacarfinancialservice@gmail.com) sme dáva životčasovú príležitosť úverjednotlivcom, obchodnýchfiriem, poistenie atď ste vakejkoľvek finančnejproblémy alebo v prípadepotreby pôžičky investovaťalebo potrebujete úveruhradiť svoje účty hľadaťnič iné, pretože my sme tupreto, aby všetky svojefinančné problémy, ktorýmkonkrétne minulosťou.Ponúkame všetky druhy úveruv akejkoľvek menedenominácie s úrokovousadzbou 3%. Chcem použiťtento skvelý médium, aby stevedeli, že sme pripravenívám pomôcť s akýmkoľvekdruhom úveru riešiť, ževaše finančné problém.Napíšte nám:(muratacarfinancialservice@gmail.com)

 • Karin Sabine 18.12.2016 01:55:50

  Good-Day: Všetci, Ste zisťujú, že je ťažké získať úver od banky okolo vás? alebo hľadáte pre naliehavú pôžičku splatiť svoj účet a založiť svoj vlastný podnik? Kontaktujte pána Karin Sabine, dnes prostredníctvom e-mailu nižšie, rozdávať medzinárodné pôžičky spoločnostiam a jednotlivca. Úvery na konsolidáciu dlhu / účty, Poznámka: Všetky odpovede je potrebné zaslať na tento e-mail: {} sabinheps@gmail.com Pre viac informácií. Tím Regard, pán Karin Sabine Operations Manager. Sabine Finančné Services®

 • https://sikana.zdrave.c Mrs Mirable Lisa 17.12.2016 08:49:34

  Ahoj,

  Jste v nouzi úvěru ?? Můžete získat své problémy řešit, když běží k němu. Jsem žena, Susan Randy. Z United stavu Ameriky, minulý týden v pondělí, jsem hledal úvěr zaplatit své účty, tak jsem se ocitl v rukou různých podvodů a byl podvod jiným věřitelem, ne-li pro dámu Sadaih, který je dobrý přítel moje představit mě na Mrs Mirble Lisa (CEO) Mirable Lisa domácí úvěr, a on mi pomohl s půjčkou ve výši $ 500.000, bez stresu. Takže Moji dobří lidé na světě, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: mirablelisaloanhome@gmail.com

 • Hitel ajánlat Dr. Mark 16.12.2016 18:51:58

  Azt várjuk, hogy a garancia a bizalom bank székhelye Nigériában. Kínálunk kölcsön alacsony kamatláb 2% -os tartományban $ 10,000.00 a tartományban $ 10.000.000 felett, a maximális futamidő 30 év, és a fedezet nélkül fedezet kínálunk személyi hitel, adósság konszolidációs hitelek, kockázati tőke Capital, üzleti hitel, az oktatás kölcsön, jelzálog vagy hitelek bármilyen okból ". azonban a módszer kínálja a lehetőséget, hogy adja meg a kölcsön összege szükséges és időtartamát is megengedheti magának azt, ad egy igazi esélyt, hogy az alapok amire szüksége van!
  Kapcsolat:guarantytrustbankconnect@gmail.com

  Alkalmazni töltse ki a hitelkérelmi nyomtatvány és vissza:
  Teljes név:
  Ország:
  Szex:
  Kor:
  Foglalkozása:
  Havi bevétel:
  Szükséges összeg a hitel:
  Időtartam:
  Célja:
  Telefonszám:
  Törlesztés módja:

  Küldje el jelentkezését most és kap a hitel 24 órán belül, az Ön elégedettsége a mi vágy.

  Köszönöm.

  Dr. Mark Albert Paul.
  Menedzser.

 • súkromné pôžičky, rýchle schválenie Marjan 15.12.2016 15:25:13

  Finančná pomoc je pre tých, ktorí potrebujú peniaze k dispozícii. získať úver pre obchodné alebo osobné využitie. nie je požadované zabezpečenie. Ročná úroková sadzba je 3% a pôžička je 100% zaručená. môj email: transagent2650@yahoo.com

  Vıber: +18328191150

 • sir stuart 15.12.2016 13:38:33

  Ahoj,
  Banky vám otočí dole, aby sa dosiahlo úver,
  mať žiadne starosti, ako moja firma je tu, aby vám pomohli.
  pôžičky pre všetky druhy účelu
  Ponúkame z minimálneho množstva 10,000.00 USD na 20 miliónov USD
  Požiadať o pôžičku teraz.
  emailový kontakt link: kesteronlineservice@gmail.com

  S pozdravom.
  spoločnosť

 • Karin Sabine 12.12.2016 19:29:56

  Som Mrs.Karin Sabine, seriózny úver veriteľ, Máte zlú kreditnou alebo ste v núdzi o peniaze na platenie účtov? Chcem tento prostriedok používať Vás informovať, že som sa využíva spoľahlivé príjemcu pomoci, budem rád, že Vám úver vo výške 3% podielu rate.so nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: sabinhelps@gmail.com

 • howard 06.12.2016 15:41:06

  CREDIT NABÍDKA:

  Máme skupinu úvěr, který vám pozvat partnera s námi a využijte naší nové půjčky a financování projektu partnerství. Nabízíme flexibilní úvěry a finanční prostředky na různé projekty, aby se vyhnula obvyklé přísné postupy. Toto financování umožňuje klientovi za méně než dva nízké úrokové sazby, aby si amortizaci - 2% ročně po dobu 2-45 let. Můžeme schválit půjčky / financování až 80,000,000.00 USD nebo více, v závislosti na druhu podnikání. Financujeme up pro:

  * Osobní půjčky nebo podpis půjčky
  * Spuštění franchise-up
  * akvizic
  * Business Expansion
  * Komerční nemovitost k prodeji
  * Zpracování Smlouva

  Jsme otevřeni dobré obchodní vztah s vámi. Pokud si myslíte, že máte solidní zázemí a nápad, dobrý zisk v každém podniku, neváhejte nás kontaktovat pro případné obchodní spolupráci.

  Napište nám do dneška:
  howardkimberlysonscompany@gmail.com

 • michael 30.11.2016 13:33:42

  Vážený pán / pani,
  Potrebujete osobnú pôžičku? Potrebujete pôžičku začať podnikať na vlastnú päsť?
  Ponúkame pôžičky vhodnote jednotlivcov a podnikyna celosvetovej úrovni. Nášdobre známy finančnáspoločnosť získalaobrovské Goodwill vposkytovaní rizikovéhokapitálu financovať službypre našich klientov. NašaCapital Financial spoločnosťposkytuje finančné riešeniepre veľké projekty, ako jeIT, pozemná doprava,lekárskom zariadení a takďalej. Ak máte záujem onaše služby, láskavokontaktujte nás:michaelwilkinsonloanfirm@gmail.com pre viac informácií
  S pozdravom,

  pán Michael
  generálny tajomník

 • Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci! Pastor OSAS Ben. 30.11.2016 09:20:30

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

  Vy jste současnou situací v potížích nebo hrozí, že jste v průšvihu?
  Tímto způsobem, dáme vám možnost pořizovat nový vývoj.
  Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a protože vláda selže, bude muset přijít od ostatních.
  Žádná částka je příliš šílený na nás a splatností určíme po vzájemné dohodě.
  Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
  Nečekejte déle a komentář k tomuto příspěvku. Prosím, uveďte částku, kterou chcete půjčit a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na pastorosasben@outlook.com

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

 • Kelly Flack 26.11.2016 12:22:40

  Dobrý deň pán / pani
  Ponúkame súkromné pôžičky, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkym ročnej úrokovej sadzby tak nízke, ako 3% v priebehu jedného roka až 30 rokov doby splácania kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery v rozmedzí od 1000 do akejkoľvek sume, ktorú vyžiadajú, kontaktujte nás ešte dnes E-mail; paydayloancompany9@gmail.com

 • Pôžičky ponuka pre Všetky: 24 HODÍN Lmex 21.11.2016 09:57:19

  Potrebujete úver:
  Osobné pôžičky - úver pre vlastnú spotrebu - Financovanie - realitné úvery - investičné úvery - Auto úver - druhé hypotéky.
  Je zakázané bankovníctva alebo výpožičky alebo potrebujú peniaze na platenie účtov a ďalšie výdavky.
  Sumy úverov: 1.000 do 225.000 eur
  E-mail: lamexcellp@gmail.com

 • Adakah anda memerlukan pinjaman kredit kewangan yang mendesak? sir joel williams 18.11.2016 15:11:00

  Adakah anda memerlukan pinjaman kredit kewangan yang mendesak?
  * Pemindahan Sangat cepat dan serta-merta ke akaun bank anda
  * Bayaran balik bermula lapan bulan selepas anda mendapatkan wang
  akaun bank
  * Kadar faedah yang rendah sebanyak 2%
  * Bayaran balik jangka panjang (1-30 tahun) Panjang
  * Syarat-syarat pinjaman yang fleksibel dan bayaran bulanan
  *. Berapa lama masa yang diambil untuk membiayai? Selepas menghantar permohonan pinjaman
  Anda boleh mengharapkan jawapan awal kurang daripada 24 jam
  pembiayaan dalam 72-96 jam selepas menerima maklumat yang mereka perlukan
  dari awak.

  Hubungi syarikat ini sah dan berlesen, yang diberi kuasa
  untuk memberi bantuan kewangan kepada Everybody
  Maklumat dan permohonan pinjaman lebih bentuk

  email: cashfirmarena@gmail.com


  Selamat sejahtera
  Sir Joel Williams
  FIRM TUNAI PINJAMAN SYARIKAT
  Ketua Pegawai Eksekutif
  Tel: +60182913326
  E-mel: cashfirmarena@gmail.com
  Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

 • 3% nabídka Záruka za úvěr 10.11.2016 10:20:16

  Ahoj,


      Jsem pan Henry Wilkerson soukromé půjčky věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr zlepšit své podnikání? jste byl odmítnut bank a dalších finančních agentur? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledat nic víc, protože my jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí.

      My úvěrové fondy se k jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 3%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak napište nám dnes na: easyloanfirm15@gmail.com

  očekáváme vaši rychlou reakci
  s pozdravem
  Henry Wilkerson
  easyloanfirm15@gmail.com

 • Ponúkajú finančnej podpory (pôžičky, kreditné ...) Udexca 10.11.2016 06:59:24

  Naliehavá potreba finančnú pomoc? Musíte financovanie, peniaze vytvoriť alebo začať podnikať, začať podnikať, hypotéky, pôžičky na svadbe alebo výročie projekty.
  Oprávnené: Všetci, vrátane zahraničných rezidentov najmä zdravotná sestra, podnikateľ, pestúnky, obchodníci.
  Ide o pôžičky bez akejkoľvek záruky alebo obmedzenia.
  Výška úveru: od 1000 do 350.000 eur.
  Veľmi priaznivá úroková sadzba 1,2 na 4,4%.
  Prosím, kontaktujte nás požiadať o pôžičku.
  E-mail: audproj@gmail.com

 • MARK SHILA 29.10.2016 09:37:30

  Som veľmi rád DNES
  A GOD BLESS AGHEDO úver spoločnosti.
  Ahoj,
  Volám sa MARK Shila, ja som zo slovenčiny, som ženatý, mám
  hľadal skutočné úver spoločnosti za posledných 5 mesiacov a
  všetko, čo som dostal, bola banda podvody, ktorí robili, aby som im veriť a na konci
  dňa, vzali moje peniaze, bez toho, aby niečo na oplátku, to všetko
  moja nádej bola stratená, dostal som zmätený a frustrovaní Je to veľmi
  ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcel mať nič spoločné
  úverových firiem na internete, takže som išiel požičať nejaké peniaze od A
  priateľ, povedal som jej všetko, čo sa stalo, a ona povedala, že mi môže pomôcť, že
  vie úver spoločnosť, ktorá mi môže pomôcť s akúkoľvek sumu úveru
  potreboval by ma s veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, že práve dostal
  pôžička od nich ma zameraná na to, ako žiadať o pôžičku, som urobil
  rovnako ako ona mi povedala, som sa prihlásil s nimi na E-mail: aghedoloans@gmail.com

  Nikdy som veril, ale snažil som sa a k svojmu najväčšiemu prekvapeniu som dostal pôžičku do 24 hodín, nemohol som tomu uveriť,
  Som šťastný a bohatý znova a ja som ďakoval Bohu, že takéto pôžičky
  spoločnostiam, ako je to stále ešte existujú na týchto podvody po celom miestach,
  prosím radím všetci tam vonku, ktorí sú v núdzi úveru ísť
  (aghedoloans@gmail.com
  ) Budú ťa nikdy nepodarí, a
  Váš život sa zmení moje urobil.
  Rýchlo kontaktovať AGHEDO úverov spoločnosť dnes a dostať svoje pôžičky od nich,
  Boh žehnaj Aghedo úvery firmu pre ich skutočnú ponuku úveru.
  .

 • uver MARK SHILA 29.10.2016 09:37:01

  Som veľmi rád DNES
  A GOD BLESS AGHEDO úver spoločnosti.
  Ahoj,
  Volám sa MARK Shila, ja som zo slovenčiny, som ženatý, mám
  hľadal skutočné úver spoločnosti za posledných 5 mesiacov a
  všetko, čo som dostal, bola banda podvody, ktorí robili, aby som im veriť a na konci
  dňa, vzali moje peniaze, bez toho, aby niečo na oplátku, to všetko
  moja nádej bola stratená, dostal som zmätený a frustrovaní Je to veľmi
  ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcel mať nič spoločné
  úverových firiem na internete, takže som išiel požičať nejaké peniaze od A
  priateľ, povedal som jej všetko, čo sa stalo, a ona povedala, že mi môže pomôcť, že
  vie úver spoločnosť, ktorá mi môže pomôcť s akúkoľvek sumu úveru
  potreboval by ma s veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, že práve dostal
  pôžička od nich ma zameraná na to, ako žiadať o pôžičku, som urobil
  rovnako ako ona mi povedala, som sa prihlásil s nimi na E-mail: aghedoloans@gmail.com

  Nikdy som veril, ale snažil som sa a k svojmu najväčšiemu prekvapeniu som dostal pôžičku do 24 hodín, nemohol som tomu uveriť,
  Som šťastný a bohatý znova a ja som ďakoval Bohu, že takéto pôžičky
  spoločnostiam, ako je to stále ešte existujú na týchto podvody po celom miestach,
  prosím radím všetci tam vonku, ktorí sú v núdzi úveru ísť
  (aghedoloans@gmail.com
  ) Budú ťa nikdy nepodarí, a
  Váš život sa zmení moje urobil.
  Rýchlo kontaktovať AGHEDO úverov spoločnosť dnes a dostať svoje pôžičky od nich,
  Boh žehnaj Aghedo úvery firmu pre ich skutočnú ponuku úveru.

  ..

 • proj 28.10.2016 05:55:17

  Naliehavá potreba finančnú pomoc? Musíte financovanie, peniaze vytvoriť alebo začať podnikať, začať podnikať, hypotéky, pôžičky na svadbe alebo výročie projekty.
  Oprávnené: Všetci, vrátane zahraničných rezidentov (najmä zdravotná sestra, podnikateľ, pestúnky, obchodníci).
  Ide o pôžičky bez akejkoľvek záruky alebo obmedzenia.
  Výška úveru: od 2000 do 300.000 eur.
  Veľmi priaznivá úroková sadzba (1,2 na 4,4%).
  Prosím, kontaktujte nás požiadať o pôžičku.
  E-mail: audproj@gmail.com

 • proj 28.10.2016 05:54:45

  Naliehavá potreba finančnú pomoc? Musíte financovanie, peniaze vytvoriť alebo začať podnikať, začať podnikať, hypotéky, pôžičky na svadbe alebo výročie projekty.
  Oprávnené: Všetci, vrátane zahraničných rezidentov (najmä zdravotná sestra, podnikateľ, pestúnky, obchodníci).
  Ide o pôžičky bez akejkoľvek záruky alebo obmedzenia.
  Výška úveru: od 2000 do 300.000 eur.
  Veľmi priaznivá úroková sadzba (1,2 na 4,4%).
  Prosím, kontaktujte nás požiadať o pôžičku.
  E-mail: audproj@gmail.com

 • http://www.cenyenergie.cz/poradna/tema/zkusenosti-centropol/ HENRY MARK 25.10.2016 18:56:54

  Gondolsz szerzés egy kölcsön? Te komolyan sürgős hitelsaját üzletét? Ön a tartozás? Ez a lehetőség, hogyelérje a vágyait, mi az a személyi hitelek, üzleti hitelek ésvállalati hitelek és minden típusú hitelek kamatláb 2% -osTovábbi információért kérjük, forduljon hozzánk e-mailben (Hmark8648@gmail.com)

 • how i got my loan faith 24.10.2016 07:43:23

  Vážený zákazníku:

  Pomáháme lidem s finančními problémy. Potřebují úvěr, ale je v zoufalé potřebě úvěrů pomoc? Byly odmítnuty bankami a úvěrovými domů?. Nabízejí finanční podporu pro veřejnost, sazby 2% a rozsah od $ 2000 až $ 500.000 (osobní půjčku) $ USA $ 80.000.000 USD $ 20.000 (úvěr) 100% projektu, podnikání a pojištění osobní finance a úvěrových záruk jsou k dispozici. Chcete-li jít ještě dál, poskytují prosím níže následující:

  Celé jméno:
  UMÍSTĚNÍ
  Stáří:
  Částka potřebná:
  Trvání?:
  Povolání n ?:
  Žánr:
  Měsíční příjem:
  Kontaktní čísla:

  V tomto případě se požadavek, že budete potřebovat a odeslat požadavek, s podmínkami loans.You're uvítání a poděkování za pohostinnost

  Pozdravy,

  UNION ÚVĚR INVESTMENT

  E-mail: unionloaninvestment@gmail.com

 • WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE Mrs. Ceren 22.10.2016 08:32:07

  Do you need Financial A*****?
  Do you seek funds to pay off credits and debts?
  We give out loan with an Interest rate of 1.00%

  Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com

  Kindly write us back with the loan information;
  - Complete Name:
  - Loan amount needed...$, €, £:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - Name of the Site:

  Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com

  Yours Sincerely,
  Mrs. Ceren Kelly
  pergocf@fastservice.com

  We look forward to hear from you ASAP.

 • ponuka podnikateľský úver Danny Meister 15.10.2016 12:53:40

  V svedectvom získať pôžičku od skutočného úveru spoločnosti minulý týždeň.

  Som Danny Meister podľa názvu. Bývam v Spojených štátoch, ktorý chcete použiť toto médium, aby upozornil všetky žiadateľov o úver byť veľmi opatrní, pretože tam sú podvodníci everywhere.Few mesiacmi som bol finančne napätá, a kvôli svojmu zúfalstva som oklamaný rôznych on-line veriteľov. Už takmer stratil nádej, kým mi priateľ uvedená veľmi spoľahlivý veriteľa menom pani Betty Mabel dal mi pôžičku bez záruky US $ 150,000.00 v poslednom týždni v siedmich hodín bez akéhokoľvek stresu. Ak ste v núdzi akéhokoľvek typu úveru iba ju kontaktovať prostredníctvom e-mailu: betty.mabel227@gmail.com

 • JEREMY SYDENY 15.10.2016 12:46:25

  GET Pôžička bez POCIT !!!
  URGENT ORIGINÁL ÚVER PONUKA PLATÍ SE:
        Welcome To AGHEDO ÚVERY COMPANY (aghedoloans@gmail.com)
  Hľadáte podnikateľský úver? osobné pôžičky, dom úver, auto
  úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezabezpečených úverov, rizikového
  kapitál, atď. Alebo ste bol odmietnutý úver v banke alebo jej
  Finančné inštitúcie z akýchkoľvek dôvodov. Sme súkromných veriteľov, požičiavanie
  podnikom a jednotlivcom v nízke a cenovo dostupné úrokovej sadzby
  2% úrokovej sadzby. V prípade záujmu o úver? Kontaktujte nás ešte dnes na
  aghedoloans@gmail.com) a dostať svoje úver dnes.
  Sme zaregistrovaní a autorizovaná firma vydať úver
  2%, s minimálnou dobou mesiacov a maximálne trvanie 60 rokov
  roky. Dávame úvery na minimum 10,000 a maximálne 70 miliónov $.
  ponúka rôzne služby s Bohom, všetko je možné
  VĎAKA ,
  AGHEDOLOANS COMPANY.

  . ..

 • lining JEREMY SYDENY 15.10.2016 12:45:08

  GET Pôžička bez POCIT !!!
  URGENT ORIGINÁL ÚVER PONUKA PLATÍ SE:
        Welcome To AGHEDO ÚVERY COMPANY (aghedoloans@gmail.com)
  Hľadáte podnikateľský úver? osobné pôžičky, dom úver, auto
  úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezabezpečených úverov, rizikového
  kapitál, atď. Alebo ste bol odmietnutý úver v banke alebo jej
  Finančné inštitúcie z akýchkoľvek dôvodov. Sme súkromných veriteľov, požičiavanie
  podnikom a jednotlivcom v nízke a cenovo dostupné úrokovej sadzby
  2% úrokovej sadzby. V prípade záujmu o úver? Kontaktujte nás ešte dnes na
  aghedoloans@gmail.com) a dostať svoje úver dnes.
  Sme zaregistrovaní a autorizovaná firma vydať úver
  2%, s minimálnou dobou mesiacov a maximálne trvanie 60 rokov
  roky. Dávame úvery na minimum 10,000 a maximálne 70 miliónov $.
  ponúka rôzne služby s Bohom, všetko je možné
  VĎAKA ,
  AGHEDOLOANS COMPANY.

 • Dr Excle 10.10.2016 04:35:56

  Chcete prodat svoji ledvinu za dané peníze? Naše nemocnice se specializuje na ledviny chirurgie / transplantace a jinou léčbou orgánů, bude se nutně potřebují pro O kladné, A + VE a B + ve dárců ledvin s nebo bez pasu a my vám nabídne hezký částku $ 908,000.00US dolarů. Každá zúčastněná osoba měla laskavě
  kontaktujte nás emailem :( ubth11@gmail.com) nebo WhatsApp (234) 706-306-1652 zde
  rychlá reakce. Jakmile se rozhodnete, my vám pomůže naplánovat
  jmenování.

  S pozdravem.
  Dr Excle


  Chcete prodat své ledviny?

 • ponuka úveru sa teraz jackson mark 04.10.2016 01:08:01

  Dobrý deň,

  Ste unavení z hľadám úverov a Hypoték,ste bola odmietnutá neustále vašimi bánk a iných finančných inštitúcií,ponúkame akejkoľvek forme pôžičky na jednotlivcov a právnické osoby, na nízkou úrokovou sadzbou 3% .Ak máte záujem o vezme úver,neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes,sľubujeme vám ponúknuť najlepšie služby, kedykoľvek predtým.Dajte nám vyskúšať, pretože skúšobnú vás presvedčí. Aké sú vaše Finančné potreby?

  Potrebujete podnikateľský úver?
  Potrebujete osobnú pôžičku?
  Chcete kúpiť auto?
  Chcete refinancovať?
  Potrebujete hypotekárny úver?

  Potrebujete veľký kapitál na to, začať vaše podnikanie návrh alebo rozširovanie? Už ste stratili nádej a myslíte si, že neexistuje žiadny spôsob, ako oddialiť, a vaše finančné zaťaženie stále pretrváva?

  Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na možné obchodnú spoluprácu nás Kontaktujte prostredníctvom e-mailu: (jmcredit120@gmail.com)

 • ponuka úveru sa teraz jackson mark 04.10.2016 01:07:59

  Dobrý deň,

  Ste unavení z hľadám úverov a Hypoték,ste bola odmietnutá neustále vašimi bánk a iných finančných inštitúcií,ponúkame akejkoľvek forme pôžičky na jednotlivcov a právnické osoby, na nízkou úrokovou sadzbou 3% .Ak máte záujem o vezme úver,neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes,sľubujeme vám ponúknuť najlepšie služby, kedykoľvek predtým.Dajte nám vyskúšať, pretože skúšobnú vás presvedčí. Aké sú vaše Finančné potreby?

  Potrebujete podnikateľský úver?
  Potrebujete osobnú pôžičku?
  Chcete kúpiť auto?
  Chcete refinancovať?
  Potrebujete hypotekárny úver?

  Potrebujete veľký kapitál na to, začať vaše podnikanie návrh alebo rozširovanie? Už ste stratili nádej a myslíte si, že neexistuje žiadny spôsob, ako oddialiť, a vaše finančné zaťaženie stále pretrváva?

  Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na možné obchodnú spoluprácu nás Kontaktujte prostredníctvom e-mailu: (jmcredit120@gmail.com)

 • SMITH HELLEN 27.09.2016 13:35:54

  Takže ak máte záujem, prosím, vrátiť sa k nám cez náš e-mail: florenceloans@gmail.com
  Všetky druhy ekonomických problémov? úver treba splatiť dlh?
  ste v ekonomickej krízy? verte nám na liečbu všetkých typov úverov, (florenceloans@gmail.com)
  pozri dole. Sme zaregistrovaní a spoločnosť oprávnená vydávať úver
  2%, pričom najmenej šesť mesiacov a maximálnou dobou trvania 60
  roky. Dávame úvery na minimum 10,000 a maximálne 70 miliónov $.
  ponúka rôzne služby nižšie Osobné pôžičky (Secure a Nezabezpečené)
  * Obchodné úvery (Secure a Nezabezpečené) * Loans Inventor * Vylepšenie
  * Auto úver
  s Bohom, všetko je možné

 • Úvěr Nabídka Thiago Bruno Credit Firm 15.09.2016 02:02:41

  Dobrý den,

  Jste unaveni z hledám úvěrů a Hypoték,jste byla odmítnuta neustále Podle svých bank a jiných finančních institucí,nabízíme jakékoli formě úvěru pro jednotlivce i firemní subjekty při nízké úrokové sazby ve výši 3% .Jestli máte zájem o půjčku,neváhejte nás kontaktovat dnes,slibujeme, že budeme nabízet ty nejlepší služby vůbec.Jen zkuste to s námi, protože soud bude přesvědčit vás. Jaké jsou vaše Finanční potřeby?

  Potřebujete podnikatelský úvěr?
  Potřebujete osobní půjčku?
  Chcete si koupit auto?
  Chcete refinancovat?
  Potřebujete hypotéku?

  Potřebuješ velký kapitál, jak začít vaše podnikání návrh nebo expanze? Už jste ztratili naději a myslíte, že tam je žádná cesta ven, a vaše finanční zátěže stále přetrvává?

  Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro možné obchodní spolupráce, Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: (creditoffer2468@gmail.com) díky.

 • http://sikana.zdrave.cz/mobbing-aneb-sikana-na-pracovisti/ Mrs.Betty Mabel 06.09.2016 15:25:31

  dobrý deň zákazníkov
  Každý, kto pri hľadaní dobrého úveru spoločnosti? prestať dostať falošný hľadať kontakt E-mail: betty.mabel227@gmail.com proste mi ponúkla pôžičku vo výške $ 102,000,00 dnes som tak šťastná, tak som musel podeliť s celým svetom, aby sa svet lepším miestom

  Žiadosť o úver formulár výplň a návrat

  Celé meno:
  Suma potrebná:
  Doba trvania úveru:
  Účel úveru:
  Kontaktné číslo:
  Krajina:
  štát:
  pohlavie:
  S pozdravom

  Budeme čakať na vašu odpoveď, ak ste interetsed v našich pôžičiek ASAP
  S Pozdravom

  E-mail: betty.mabel227@gmail.com
  Vďaka
  Boh ti žehnaj
  Mrs.Betty Mabel

 • AKO SECURED AJ ÚVER OD PANI. ELENA. Javona Walker 30.08.2016 01:05:35

  AKO SECURED AJ ÚVER OD PANI. ELENA.

  Ponúkajú súkromné, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkou ročnej úrokovej sadzby tak nízke, ako 3% v priebehu jedného roka až 50 rokov doby splácania kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery v rozmedzí od $ 5000 US $ 100 miliónov. Ich pôžičky sú dobre poistení pre maximálnu bezpečnosť je ich prioritou. Ste nedáva spať v noci znepokojujúce, ako sa dostať legitímne úver veriteľa? Kontaktujte je teraz o pomoc.

  Odborníci, ktorí môžu pomôcť získať pôžičky zastaviť zlou úverovou históriu nájsť riešenie, ktoré vyhrá kontakt s nimi prosím pre viac informácií na adrese: elenanino0007@gmail.com
  Veriteľ E-mail: elenanino0007@gmail.com

  S pozdravom,
  Javona Walker

 • naléhavé nabídka úvěru Mr Titcomb Brown 25.08.2016 23:16:05

  Dobrý den, jste byliodmítnout úvěr falešnýúvěr společnosti nainternetu ?, Potřebujetenaléhavou úvěr splatit svéúčty, Hledátepodnikatelský úvěr neboosobní půjčky s nízkouúrokovou sazbou ve výši 2%?kontaktujte násprostřednictvím e-mailu:adresa:(amigoloancompany1@yahoo.co.za) s následujícími údaji:

  Jméno:
  Země:
  Stát:
  Množství:
  Půjčka Doba trvání:
  Telefonní číslo:

  Pozdravy

  Pan Brown Titcomb

 • Good info Pharmd872 25.08.2016 09:27:54

  Very nice site!

 • Good info Pharme718 25.08.2016 09:26:17

  Very nice site! cheap goodshttp://apxoiey2.com/qosyrt/4.html

 • Good info Pharmf916 25.08.2016 09:23:33

  Very nice site! http://apxoiey2.com/qosyrt/2.html cheap goods

 • Good info Pharmd136 25.08.2016 09:22:40

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmd965 24.08.2016 21:10:14

  Very nice site! cheap goodshttp://ypxoiea2.com/ovyvkqv/4.html

 • Good info Pharmk185 24.08.2016 21:09:36

  Very nice site! http://ypxoiea2.com/ovyvkqv/2.html cheap goods

 • Good info Pharmd343 24.08.2016 21:07:32

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmd980 24.08.2016 16:33:05

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmd314 23.08.2016 08:14:53

  Very nice site! cheap goodshttp://oixapey2.com/rqtoxs/4.html

 • Good info Pharmb738 23.08.2016 08:13:45

  Very nice site! http://oixapey2.com/rqtoxs/2.html cheap goods

 • Good info Pharmk630 23.08.2016 08:13:08

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmf449 23.08.2016 02:56:44

  Very nice site! http://oixapey2.com/rqtoxs/2.html cheap goods

 • Good info Pharmd923 23.08.2016 02:07:06

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmk922 22.08.2016 20:39:20

  Very nice site! cheap goods

 • Moje svědectvíwh Pastor Chris Ben 22.08.2016 08:47:11

  Ahoj všetci, volám sa Alena Alex a ja sa dnes hovorí ako najšťastnejší človek na celom divokom svete a povedal som ja, že akýkoľvek veriteľ, ktorý zachránil svoju rodinu z našej zlej situácie, hovoria názov celého divokého sveta a ja som tak rád, že moja rodina je späť k dobrému, pretože som bol v núdzi úveru vo výške € 100,000.00 začal jeho život okolo seba, ako ja len mamicky so 4 deťmi a na celom svete sa zdalo, ako by to bolo visí na mňa, kým som sa stretol Boh poslal úveru veriteľa, že zmenil môj život a že mojej rodiny, že Boh sa báť veriteľa, Pastor Chris Bn bol Spasiteľ Boh poslal, aby zachránil svoju rodinu a najprv som si myslel, že to by nebolo možné, kým dobre prijatý môj úver vo výške € 100.000 00 a ja každého, kto poradí je skutočne potrebujú úveru Pastor Chris Ben kontaktovať prostredníctvom e-mailu. pastorchrisben@gmail.com +2348117666347

 • Good info Pharmd70 21.08.2016 08:23:28

  Very nice site!

 • Good info Pharmb431 21.08.2016 08:23:04

  Very nice site! cheap goodshttp://oieypxa2.com/oryvkqr/4.html

 • Good info Pharmf116 21.08.2016 08:22:22

  Very nice site! http://oieypxa2.com/oryvkqr/2.html cheap goods

 • Good info Pharme325 21.08.2016 08:21:43

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmd775 19.08.2016 07:50:01

  Very nice site!

 • Good info Pharme51 19.08.2016 07:49:20

  Very nice site! cheap goodshttp://yieapxo2.com/qrosyrq/4.html

 • Good info Pharmf265 19.08.2016 07:48:47

  Very nice site! http://yieapxo2.com/qrosyrq/2.html cheap goods

 • Good info Pharme71 19.08.2016 07:48:22

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharme369 18.08.2016 00:43:18

  Very nice site!

 • Good info Pharmk657 18.08.2016 00:41:45

  Very nice site! cheap goodshttp://ypxaieo2.com/rrqtoxo/4.html

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Adresář

Diskuze na téma Šikana

 • anna 07.02.2017 15:02 Šikana na pracovišti

  Šikana na pracovišti by se měla trestat jako porušení hrubé pracovní kázně, sama jsem se s ní…

 • 26.12.2010 00:12 Šikana na pracovišti

  Pokud se Vaše matka "neozve", zřejmě ten problém tady bude pořád, dost často to zabere.…

 • Jana 27.02.2014 19:02 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, líbí se mi Vaše odpověd na téma šikana. Našla jsem si novou práci a jsou tam lidé, kteř…

 • 21.10.2010 11:10 Šikana na pracovišti

  Mou matku v práci její šéfová neustále komanduje, kolegyně mojí mámy se shodují na tom, že už to…

 • 14.12.2010 20:12 Šikana na pracovišti

  Mnohdy záleží na subjektivním pohledu k situaci. vyrůstal jsem v hokejovém prostředí, kde je tento…

 • 26.12.2010 23:12 Šikana na pracovišti

  na to je jediný odchod nebo říct nadřízenému!!

 • Štorcová 12.01.2011 19:01 Šikana na pracovišti

  Můj šéf mě neustále šikanuje v práci a stále mě nezdůvodně vyhazuje a sprostě nadává. Už je to…

 • Zdeněk 14.01.2011 08:01 Šikana na pracovišti

  Pokud se k Vám někdo takto chová, je skutečně důležité upozornit nadřízeného nebo se poohlédnout…

 • Stanislav 10.03.2011 17:03 Šikana na pracovišti

  Dobrý den chtel bych se zeptat chodim na rekvalifikaci administrativi kam me pridelil pracovni…

 • 22.03.2011 16:03 Šikana na pracovišti

  Pracuji v restauraci,na směně nás pracuje 5 holek a asi posledního půl roku nás šéf vyloženě…

 • Martina 30.06.2011 22:06 Šikana na pracovišti

  Ahoj to co se dějě tobě se dějě úpln ě přesně v práci i mě. Vůbec nevím co mám dělat. Jsem…

 • lenka 20.04.2012 14:04 Šikana na pracovišti

  Možnost č. 1: Pohrozit: At maminka zajde za ní a v soukromí jí řekne, že to považuje za šikanu.…

 • lenka 20.04.2012 14:04 Šikana na pracovišti

  Musíte umět prodat svou práci i slovně. Slušnou a sebevědomou formou, jako to dělají kariéristi.…

 • lenka 20.04.2012 14:04 Šikana na pracovišti

  Nakonec Vám ještě dá prémie, protože jí dojde, jak skvělého má pracovníka. Tohle Vám nemůže uškodi…

 • lenka 20.04.2012 15:04 Šikana na pracovišti

  Pokud na Vás šéf křičí a nadává Vám i před zákazníky restaurace, je to dost neprofesionální.…

 • Lucka 10.07.2012 18:07 Šikana na pracovišti

  Ahoj pracuju uz přes 2 roky jako prodavačka na pokladně nikdo nikdy proti me nic nemel,až…

 • jagi 18.09.2012 00:09 Šikana na pracovišti

  mno, tvůj pravopis jim dává celkem za pravdu...

 • Lenka 20.11.2012 15:11 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o pomoc vyplněním mého dotazníku, který je anonymní a…

 • Lenka 22.11.2012 12:11 Šikana na pracovišti

  Prosím o vyplněníkrátkého dotazníku k mébakalářce na téma"Průzkum forem násilí na…

 • 22.11.2012 13:11 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, prosím Vás o pomoc s vyplnění krátkého dotazníku k mé bakalářce na téma "Násilí…

 • Sabina 06.03.2013 00:03 Šikana na pracovišti

  Pracuju v obchodě přes deset let a chválení se tam moc nenosilo. Byla jsem na několika místech.…

 • Sabina 06.03.2013 00:03 Šikana na pracovišti

  Myslím si, že na podlézání musí mít člověk povahu. Někdo to umí, má to v krvi a jiný ne. A ta…

 • miunka 24.09.2013 10:09 Šikana na pracovišti

  DOBRÝ DEN CHCI SE OPTAT CCA PŘE 3MĚSÍCI JSEM DOSTALA OD JEDNÉ PANÍ NĚJAKÉ VYBAVENÍ DO BYTU I SE…

 • Sandra 09.12.2013 22:12 Šikana na pracovišti

  Ahoj miunko, zkus se na chvíli zastavit a přemýšlet...Představ si ve svých myšlenkách že máš bílý…

 • Ari 23.03.2014 13:03 Šikana na pracovišti

  Aby někdo křičel na dospělého, to se snad nedělá ne? Vše se dá řešit v klidu a promluvit si o…

 • Pavla 05.03.2015 16:03 Šikana na pracovišti

  Jsem teprve ne dlouho v práci a má nadřízená nastoupila do práce až po mě a bojí se ještě o něco…

 • SONA 09.03.2015 18:03 Šikana na pracovišti

  jsem servirka mam strach prijit o praci. majitel stale sikanuje .vse je spatne nic neni dobre.…

 • Hana 31.05.2015 01:05 Šikana na pracovišti

  proti zakomplexovaným nadřízeným, kteří mají nižší inteligenci je obyčejný slušný člověk bezmocný,…

 • marek 01.03.2016 16:03 Šikana na pracovišti

  v práci mám čtyři ženy ( lezbický kroužek) dvě mají už dospělé děti ,ale chovají se jak lezbi.…

 • bačo 01.03.2016 16:03 Šikana na pracovišti

  V dnešní době není práce a lidi si dělalí samé naschváli. Jen aby na sebe upoutali pozornost. Je…

 • Jitka 19.09.2016 14:09 Šikana na pracovišti

  Ahoj. Je mi 36 let a pomluvy a šikanu na pracovišti mám celý život. Změnou zaměstnání se nic nevy…

 • Lenka 03.03.2017 17:03 Šikana na pracovišti

  Jitko, jako bych to psala já sama. Zrovna se s tímto problémem potýkám a říkám si, že to bude asi…

 • Milan 09.05.2017 15:05 Šikana na pracovišti

  Ahoj, v mém případě mě nezbývá jiný způsob, než řešení radikální. Dle mých zkušeností kompromisní…

 • Dana 22.02.2012 11:02 Šikana na pracovišti

  Víte,co mne zaráží nejvíc?Že všude,v tisku,v médiích,na internetu,v různých článcích a reportážích…

 • neznámá 14.07.2015 23:07 Šikana na pracovišti

  Mobbing, vzhledem k tomu, že jsem něco podobného zažila také, tedy vím o čem mluvím a s jistotou…

 • Eva 20.12.2011 19:12 Šikana na pracovišti

  Šikana na pracovišti dost častý pojem. Zažila jsem si svoje. Nutně nemusí nadřízené být pod vlivem…

 • Slušnost 30.03.2012 14:03 Šikana na pracovišti

  šikana na pracovišti Z vlastní zkušenosti vím jak straštně je to těžké a deprimující,ale nikdo a n…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku