TÉMA Šikana

Mobbing, aneb šikana na pracovišti

Se šikanou se nesetkáváme jen v prostředí škol, ale také v zaměstnání. Tento teror na pracovišti bývá označován jako mobbing a dle některých údajů jej zažívá u nás až každý šestý zaměstnanec. A následky? Problémy rázu nejen psychického, ale též tělesného.

Název mobbing vznikl z anglického „to mob", což znamená obtěžovat, dotírat. O rozšíření pojmu se zasloužil švédský profesor psychologie Heinz Leymann. Dle něj se o mobbingu může hovořit tehdy, jestliže se na postiženého útočí alespoň jednou týdně nejméně po dobu půl roku a útoky provádí jedna nebo více osob. Mobbing tedy popisuje šikanování ve skupině dospělých, kde spolupracovník se stává v podstatě soupeřem, který má zájem získat lepší postup v kariérním žebříčku. Často je tomuto vystaven nově příchozí zaměstnanec, který je z pohledu kolektivu nežádoucí.

V případě, že teror pochází od nadřízeného, označuje se jako bossing. Nadřízený tak může činit ze strachu před úspěšným pracovníkem, či si jen může chtít dokázat, že on je ten, kdo to tu řídí. Projevem může být zadávání neadekvátních úkolů, ať již těžkých či naopak nesmyslně lehkých. S tím souvisí též absurdní zadávání termínů pro jejich splnění. Pokud se vám úkol podaří splnit, přejde to nadřízený obvykle bez povšimnutí, pokud ale nastane opačná situace, můžete si být jisti, že o své chybě budete ještě hodně dlouho poslouchat. Často dochází ke kontrole včasných příchodů či měření délky polední pauzy.

Jako základní metodu mobbingu lze uvést izolaci daného zaměstnance. Kolega je v práci obvykle ignorován, není zván ke společným událostem, posezením či oslavám a může být vyloučen i z porad. S tím souvisí i to, že se zaměstnanci neposkytují informace - oficiálního i neoficiálního rázu. To se samozřejmě odrazí na výsledcích jeho práce, za které může být následně opět vytrvale kárán. Často dochází též k šíření pomluv o zaměstnanci a přetřásání jeho chyb (i zcela malicherných). Jeho soukromí se stává věci veřejnou, což na oběť dále stupňuje již tak dost vytrvalý tlak. Fáze celého procesu mohou vypadat následovně:

1.      Zprvu se mohou objevit různé naschvály, rádoby legrácky a drobnější konflikty, kterým však člověk zatím nepřikládá tak velký význam.

2.      Další fázi lze již označit za psychický teror. Na jedince začínají být vedeny útoky - nejprve ojedinělé, později již systematicky plánované. Je pozorovatelný pokles výkonu takto postiženého, snížená sebedůvěra, zhoršuje se stav psychický a spolu s tím i fyzický.

3.      Celá situace se dále ještě přiostřuje, pracovník má stále konflikty a díky jeho sníženému výkonu toto bývá řešeno s nadřízeným. Ten může dojít k závěru, že problémem je opravdu nespolehlivý pracovník bez motivace pro výkon svého zaměstnání...ostatně přesně tak, jak to vidí i ostatní zaměstnanci.

4.      Následuje vyloučení z kolektivu, zaměstnanec je předán na jiné oddělení, mohou mu být sníženy kompetence a je více kontrolován. Obvykle se vše blíží buď ke stádiu naprostého zhroucení z vypjaté situace nebo obdržení výpovědi.

Z popsaných fází je zřejmé, že je velmi podstatné odvrátit hrozící mobbing hned v jeho počátku. Není-li popsaný kolotoč zastaven, mezi následky mobbingu se zařadí trvalá ztráta sebedůvěry, deprese, poruchy spánku, bolesti hlavy, zad, vředy a jiná onemocnění.

Jaké jsou základní postupy, jak se s tímto problémem vyrovnat? Důležité je nezůstat v takové situaci sám. Nechte si poradit od členů rodiny, známých či lidí, kterým věříte. Najděte si spojence, odborníka, který vám může pomoci. Nestyďte se za to, pokud vyhledáte psychologa. Nezapomínejte na svět, který na vás čeká za zdmi kanceláře. Neopomínejte věnovat čas rodině, přátelům a svým blízkým. Dobře zvažte, zda vám stojí za to v zaměstnání zůstat či by bylo nejrozumnější z něj odejít. Obranou proti mobbingu či bossingu se v posledních letech stále častěji stává žaloba, jelikož podle zákona by měl zaměstnavatel svému zaměstnanci vytvářet příznivé pracovní podmínky.

Máte s mobbingem nějaké zkušenosti vy?

Mobbing, aneb šikana na pracovišti patří do témat
 • Credit Solution Company 12.01.2017 04:01:36

  Ahoj!

  Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned!

  € 1.000 € 10,000,000.00
  * Účelem * úroková sazba ve výši 3%
  * Volba mezi platy 1-20 let.
  * Vyberte si mezi měsíční a roční platby plánu.
  * Flexibilita úvěru.

  Pro pomoc, obraťte se nanás. E-mail:creditsolutioncompany@gmail.com

  S pozdravem
  Řízení

 • murat acar loan Murat Acar 21.12.2016 18:16:52

  Potrebujete pôžičku?Kontaktujte Sir Murat Acarúver spoločnosti via(muratacarfinancialservice@gmail.com) sme dáva životčasovú príležitosť úverjednotlivcom, obchodnýchfiriem, poistenie atď ste vakejkoľvek finančnejproblémy alebo v prípadepotreby pôžičky investovaťalebo potrebujete úveruhradiť svoje účty hľadaťnič iné, pretože my sme tupreto, aby všetky svojefinančné problémy, ktorýmkonkrétne minulosťou.Ponúkame všetky druhy úveruv akejkoľvek menedenominácie s úrokovousadzbou 3%. Chcem použiťtento skvelý médium, aby stevedeli, že sme pripravenívám pomôcť s akýmkoľvekdruhom úveru riešiť, ževaše finančné problém.Napíšte nám:(muratacarfinancialservice@gmail.com)

 • Karin Sabine 18.12.2016 01:55:50

  Good-Day: Všetci, Ste zisťujú, že je ťažké získať úver od banky okolo vás? alebo hľadáte pre naliehavú pôžičku splatiť svoj účet a založiť svoj vlastný podnik? Kontaktujte pána Karin Sabine, dnes prostredníctvom e-mailu nižšie, rozdávať medzinárodné pôžičky spoločnostiam a jednotlivca. Úvery na konsolidáciu dlhu / účty, Poznámka: Všetky odpovede je potrebné zaslať na tento e-mail: {} sabinheps@gmail.com Pre viac informácií. Tím Regard, pán Karin Sabine Operations Manager. Sabine Finančné Services®

 • https://sikana.zdrave.c Mrs Mirable Lisa 17.12.2016 08:49:34

  Ahoj,

  Jste v nouzi úvěru ?? Můžete získat své problémy řešit, když běží k němu. Jsem žena, Susan Randy. Z United stavu Ameriky, minulý týden v pondělí, jsem hledal úvěr zaplatit své účty, tak jsem se ocitl v rukou různých podvodů a byl podvod jiným věřitelem, ne-li pro dámu Sadaih, který je dobrý přítel moje představit mě na Mrs Mirble Lisa (CEO) Mirable Lisa domácí úvěr, a on mi pomohl s půjčkou ve výši $ 500.000, bez stresu. Takže Moji dobří lidé na světě, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: mirablelisaloanhome@gmail.com

 • Hitel ajánlat Dr. Mark 16.12.2016 18:51:58

  Azt várjuk, hogy a garancia a bizalom bank székhelye Nigériában. Kínálunk kölcsön alacsony kamatláb 2% -os tartományban $ 10,000.00 a tartományban $ 10.000.000 felett, a maximális futamidő 30 év, és a fedezet nélkül fedezet kínálunk személyi hitel, adósság konszolidációs hitelek, kockázati tőke Capital, üzleti hitel, az oktatás kölcsön, jelzálog vagy hitelek bármilyen okból ". azonban a módszer kínálja a lehetőséget, hogy adja meg a kölcsön összege szükséges és időtartamát is megengedheti magának azt, ad egy igazi esélyt, hogy az alapok amire szüksége van!
  Kapcsolat:guarantytrustbankconnect@gmail.com

  Alkalmazni töltse ki a hitelkérelmi nyomtatvány és vissza:
  Teljes név:
  Ország:
  Szex:
  Kor:
  Foglalkozása:
  Havi bevétel:
  Szükséges összeg a hitel:
  Időtartam:
  Célja:
  Telefonszám:
  Törlesztés módja:

  Küldje el jelentkezését most és kap a hitel 24 órán belül, az Ön elégedettsége a mi vágy.

  Köszönöm.

  Dr. Mark Albert Paul.
  Menedzser.

 • súkromné pôžičky, rýchle schválenie Marjan 15.12.2016 15:25:13

  Finančná pomoc je pre tých, ktorí potrebujú peniaze k dispozícii. získať úver pre obchodné alebo osobné využitie. nie je požadované zabezpečenie. Ročná úroková sadzba je 3% a pôžička je 100% zaručená. môj email: transagent2650@yahoo.com

  Vıber: +18328191150

 • sir stuart 15.12.2016 13:38:33

  Ahoj,
  Banky vám otočí dole, aby sa dosiahlo úver,
  mať žiadne starosti, ako moja firma je tu, aby vám pomohli.
  pôžičky pre všetky druhy účelu
  Ponúkame z minimálneho množstva 10,000.00 USD na 20 miliónov USD
  Požiadať o pôžičku teraz.
  emailový kontakt link: kesteronlineservice@gmail.com

  S pozdravom.
  spoločnosť

 • Karin Sabine 12.12.2016 19:29:56

  Som Mrs.Karin Sabine, seriózny úver veriteľ, Máte zlú kreditnou alebo ste v núdzi o peniaze na platenie účtov? Chcem tento prostriedok používať Vás informovať, že som sa využíva spoľahlivé príjemcu pomoci, budem rád, že Vám úver vo výške 3% podielu rate.so nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: sabinhelps@gmail.com

 • howard 06.12.2016 15:41:06

  CREDIT NABÍDKA:

  Máme skupinu úvěr, který vám pozvat partnera s námi a využijte naší nové půjčky a financování projektu partnerství. Nabízíme flexibilní úvěry a finanční prostředky na různé projekty, aby se vyhnula obvyklé přísné postupy. Toto financování umožňuje klientovi za méně než dva nízké úrokové sazby, aby si amortizaci - 2% ročně po dobu 2-45 let. Můžeme schválit půjčky / financování až 80,000,000.00 USD nebo více, v závislosti na druhu podnikání. Financujeme up pro:

  * Osobní půjčky nebo podpis půjčky
  * Spuštění franchise-up
  * akvizic
  * Business Expansion
  * Komerční nemovitost k prodeji
  * Zpracování Smlouva

  Jsme otevřeni dobré obchodní vztah s vámi. Pokud si myslíte, že máte solidní zázemí a nápad, dobrý zisk v každém podniku, neváhejte nás kontaktovat pro případné obchodní spolupráci.

  Napište nám do dneška:
  howardkimberlysonscompany@gmail.com

 • michael 30.11.2016 13:33:42

  Vážený pán / pani,
  Potrebujete osobnú pôžičku? Potrebujete pôžičku začať podnikať na vlastnú päsť?
  Ponúkame pôžičky vhodnote jednotlivcov a podnikyna celosvetovej úrovni. Nášdobre známy finančnáspoločnosť získalaobrovské Goodwill vposkytovaní rizikovéhokapitálu financovať službypre našich klientov. NašaCapital Financial spoločnosťposkytuje finančné riešeniepre veľké projekty, ako jeIT, pozemná doprava,lekárskom zariadení a takďalej. Ak máte záujem onaše služby, láskavokontaktujte nás:michaelwilkinsonloanfirm@gmail.com pre viac informácií
  S pozdravom,

  pán Michael
  generálny tajomník

 • Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci! Pastor OSAS Ben. 30.11.2016 09:20:30

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

  Vy jste současnou situací v potížích nebo hrozí, že jste v průšvihu?
  Tímto způsobem, dáme vám možnost pořizovat nový vývoj.
  Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a protože vláda selže, bude muset přijít od ostatních.
  Žádná částka je příliš šílený na nás a splatností určíme po vzájemné dohodě.
  Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
  Nečekejte déle a komentář k tomuto příspěvku. Prosím, uveďte částku, kterou chcete půjčit a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na pastorosasben@outlook.com

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

 • Kelly Flack 26.11.2016 12:22:40

  Dobrý deň pán / pani
  Ponúkame súkromné pôžičky, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkym ročnej úrokovej sadzby tak nízke, ako 3% v priebehu jedného roka až 30 rokov doby splácania kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery v rozmedzí od 1000 do akejkoľvek sume, ktorú vyžiadajú, kontaktujte nás ešte dnes E-mail; paydayloancompany9@gmail.com

 • Pôžičky ponuka pre Všetky: 24 HODÍN Lmex 21.11.2016 09:57:19

  Potrebujete úver:
  Osobné pôžičky - úver pre vlastnú spotrebu - Financovanie - realitné úvery - investičné úvery - Auto úver - druhé hypotéky.
  Je zakázané bankovníctva alebo výpožičky alebo potrebujú peniaze na platenie účtov a ďalšie výdavky.
  Sumy úverov: 1.000 do 225.000 eur
  E-mail: lamexcellp@gmail.com

 • Adakah anda memerlukan pinjaman kredit kewangan yang mendesak? sir joel williams 18.11.2016 15:11:00

  Adakah anda memerlukan pinjaman kredit kewangan yang mendesak?
  * Pemindahan Sangat cepat dan serta-merta ke akaun bank anda
  * Bayaran balik bermula lapan bulan selepas anda mendapatkan wang
  akaun bank
  * Kadar faedah yang rendah sebanyak 2%
  * Bayaran balik jangka panjang (1-30 tahun) Panjang
  * Syarat-syarat pinjaman yang fleksibel dan bayaran bulanan
  *. Berapa lama masa yang diambil untuk membiayai? Selepas menghantar permohonan pinjaman
  Anda boleh mengharapkan jawapan awal kurang daripada 24 jam
  pembiayaan dalam 72-96 jam selepas menerima maklumat yang mereka perlukan
  dari awak.

  Hubungi syarikat ini sah dan berlesen, yang diberi kuasa
  untuk memberi bantuan kewangan kepada Everybody
  Maklumat dan permohonan pinjaman lebih bentuk

  email: cashfirmarena@gmail.com


  Selamat sejahtera
  Sir Joel Williams
  FIRM TUNAI PINJAMAN SYARIKAT
  Ketua Pegawai Eksekutif
  Tel: +60182913326
  E-mel: cashfirmarena@gmail.com
  Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

 • 3% nabídka Záruka za úvěr 10.11.2016 10:20:16

  Ahoj,


      Jsem pan Henry Wilkerson soukromé půjčky věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr zlepšit své podnikání? jste byl odmítnut bank a dalších finančních agentur? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledat nic víc, protože my jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí.

      My úvěrové fondy se k jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 3%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak napište nám dnes na: easyloanfirm15@gmail.com

  očekáváme vaši rychlou reakci
  s pozdravem
  Henry Wilkerson
  easyloanfirm15@gmail.com

 • Ponúkajú finančnej podpory (pôžičky, kreditné ...) Udexca 10.11.2016 06:59:24

  Naliehavá potreba finančnú pomoc? Musíte financovanie, peniaze vytvoriť alebo začať podnikať, začať podnikať, hypotéky, pôžičky na svadbe alebo výročie projekty.
  Oprávnené: Všetci, vrátane zahraničných rezidentov najmä zdravotná sestra, podnikateľ, pestúnky, obchodníci.
  Ide o pôžičky bez akejkoľvek záruky alebo obmedzenia.
  Výška úveru: od 1000 do 350.000 eur.
  Veľmi priaznivá úroková sadzba 1,2 na 4,4%.
  Prosím, kontaktujte nás požiadať o pôžičku.
  E-mail: audproj@gmail.com

 • MARK SHILA 29.10.2016 09:37:30

  Som veľmi rád DNES
  A GOD BLESS AGHEDO úver spoločnosti.
  Ahoj,
  Volám sa MARK Shila, ja som zo slovenčiny, som ženatý, mám
  hľadal skutočné úver spoločnosti za posledných 5 mesiacov a
  všetko, čo som dostal, bola banda podvody, ktorí robili, aby som im veriť a na konci
  dňa, vzali moje peniaze, bez toho, aby niečo na oplátku, to všetko
  moja nádej bola stratená, dostal som zmätený a frustrovaní Je to veľmi
  ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcel mať nič spoločné
  úverových firiem na internete, takže som išiel požičať nejaké peniaze od A
  priateľ, povedal som jej všetko, čo sa stalo, a ona povedala, že mi môže pomôcť, že
  vie úver spoločnosť, ktorá mi môže pomôcť s akúkoľvek sumu úveru
  potreboval by ma s veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, že práve dostal
  pôžička od nich ma zameraná na to, ako žiadať o pôžičku, som urobil
  rovnako ako ona mi povedala, som sa prihlásil s nimi na E-mail: aghedoloans@gmail.com

  Nikdy som veril, ale snažil som sa a k svojmu najväčšiemu prekvapeniu som dostal pôžičku do 24 hodín, nemohol som tomu uveriť,
  Som šťastný a bohatý znova a ja som ďakoval Bohu, že takéto pôžičky
  spoločnostiam, ako je to stále ešte existujú na týchto podvody po celom miestach,
  prosím radím všetci tam vonku, ktorí sú v núdzi úveru ísť
  (aghedoloans@gmail.com
  ) Budú ťa nikdy nepodarí, a
  Váš život sa zmení moje urobil.
  Rýchlo kontaktovať AGHEDO úverov spoločnosť dnes a dostať svoje pôžičky od nich,
  Boh žehnaj Aghedo úvery firmu pre ich skutočnú ponuku úveru.
  .

 • uver MARK SHILA 29.10.2016 09:37:01

  Som veľmi rád DNES
  A GOD BLESS AGHEDO úver spoločnosti.
  Ahoj,
  Volám sa MARK Shila, ja som zo slovenčiny, som ženatý, mám
  hľadal skutočné úver spoločnosti za posledných 5 mesiacov a
  všetko, čo som dostal, bola banda podvody, ktorí robili, aby som im veriť a na konci
  dňa, vzali moje peniaze, bez toho, aby niečo na oplátku, to všetko
  moja nádej bola stratená, dostal som zmätený a frustrovaní Je to veľmi
  ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcel mať nič spoločné
  úverových firiem na internete, takže som išiel požičať nejaké peniaze od A
  priateľ, povedal som jej všetko, čo sa stalo, a ona povedala, že mi môže pomôcť, že
  vie úver spoločnosť, ktorá mi môže pomôcť s akúkoľvek sumu úveru
  potreboval by ma s veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, že práve dostal
  pôžička od nich ma zameraná na to, ako žiadať o pôžičku, som urobil
  rovnako ako ona mi povedala, som sa prihlásil s nimi na E-mail: aghedoloans@gmail.com

  Nikdy som veril, ale snažil som sa a k svojmu najväčšiemu prekvapeniu som dostal pôžičku do 24 hodín, nemohol som tomu uveriť,
  Som šťastný a bohatý znova a ja som ďakoval Bohu, že takéto pôžičky
  spoločnostiam, ako je to stále ešte existujú na týchto podvody po celom miestach,
  prosím radím všetci tam vonku, ktorí sú v núdzi úveru ísť
  (aghedoloans@gmail.com
  ) Budú ťa nikdy nepodarí, a
  Váš život sa zmení moje urobil.
  Rýchlo kontaktovať AGHEDO úverov spoločnosť dnes a dostať svoje pôžičky od nich,
  Boh žehnaj Aghedo úvery firmu pre ich skutočnú ponuku úveru.

  ..

 • proj 28.10.2016 05:55:17

  Naliehavá potreba finančnú pomoc? Musíte financovanie, peniaze vytvoriť alebo začať podnikať, začať podnikať, hypotéky, pôžičky na svadbe alebo výročie projekty.
  Oprávnené: Všetci, vrátane zahraničných rezidentov (najmä zdravotná sestra, podnikateľ, pestúnky, obchodníci).
  Ide o pôžičky bez akejkoľvek záruky alebo obmedzenia.
  Výška úveru: od 2000 do 300.000 eur.
  Veľmi priaznivá úroková sadzba (1,2 na 4,4%).
  Prosím, kontaktujte nás požiadať o pôžičku.
  E-mail: audproj@gmail.com

 • proj 28.10.2016 05:54:45

  Naliehavá potreba finančnú pomoc? Musíte financovanie, peniaze vytvoriť alebo začať podnikať, začať podnikať, hypotéky, pôžičky na svadbe alebo výročie projekty.
  Oprávnené: Všetci, vrátane zahraničných rezidentov (najmä zdravotná sestra, podnikateľ, pestúnky, obchodníci).
  Ide o pôžičky bez akejkoľvek záruky alebo obmedzenia.
  Výška úveru: od 2000 do 300.000 eur.
  Veľmi priaznivá úroková sadzba (1,2 na 4,4%).
  Prosím, kontaktujte nás požiadať o pôžičku.
  E-mail: audproj@gmail.com

 • http://www.cenyenergie.cz/poradna/tema/zkusenosti-centropol/ HENRY MARK 25.10.2016 18:56:54

  Gondolsz szerzés egy kölcsön? Te komolyan sürgős hitelsaját üzletét? Ön a tartozás? Ez a lehetőség, hogyelérje a vágyait, mi az a személyi hitelek, üzleti hitelek ésvállalati hitelek és minden típusú hitelek kamatláb 2% -osTovábbi információért kérjük, forduljon hozzánk e-mailben (Hmark8648@gmail.com)

 • how i got my loan faith 24.10.2016 07:43:23

  Vážený zákazníku:

  Pomáháme lidem s finančními problémy. Potřebují úvěr, ale je v zoufalé potřebě úvěrů pomoc? Byly odmítnuty bankami a úvěrovými domů?. Nabízejí finanční podporu pro veřejnost, sazby 2% a rozsah od $ 2000 až $ 500.000 (osobní půjčku) $ USA $ 80.000.000 USD $ 20.000 (úvěr) 100% projektu, podnikání a pojištění osobní finance a úvěrových záruk jsou k dispozici. Chcete-li jít ještě dál, poskytují prosím níže následující:

  Celé jméno:
  UMÍSTĚNÍ
  Stáří:
  Částka potřebná:
  Trvání?:
  Povolání n ?:
  Žánr:
  Měsíční příjem:
  Kontaktní čísla:

  V tomto případě se požadavek, že budete potřebovat a odeslat požadavek, s podmínkami loans.You're uvítání a poděkování za pohostinnost

  Pozdravy,

  UNION ÚVĚR INVESTMENT

  E-mail: unionloaninvestment@gmail.com

 • WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE Mrs. Ceren 22.10.2016 08:32:07

  Do you need Financial A*****?
  Do you seek funds to pay off credits and debts?
  We give out loan with an Interest rate of 1.00%

  Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com

  Kindly write us back with the loan information;
  - Complete Name:
  - Loan amount needed...$, €, £:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - Name of the Site:

  Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com

  Yours Sincerely,
  Mrs. Ceren Kelly
  pergocf@fastservice.com

  We look forward to hear from you ASAP.

 • ponuka podnikateľský úver Danny Meister 15.10.2016 12:53:40

  V svedectvom získať pôžičku od skutočného úveru spoločnosti minulý týždeň.

  Som Danny Meister podľa názvu. Bývam v Spojených štátoch, ktorý chcete použiť toto médium, aby upozornil všetky žiadateľov o úver byť veľmi opatrní, pretože tam sú podvodníci everywhere.Few mesiacmi som bol finančne napätá, a kvôli svojmu zúfalstva som oklamaný rôznych on-line veriteľov. Už takmer stratil nádej, kým mi priateľ uvedená veľmi spoľahlivý veriteľa menom pani Betty Mabel dal mi pôžičku bez záruky US $ 150,000.00 v poslednom týždni v siedmich hodín bez akéhokoľvek stresu. Ak ste v núdzi akéhokoľvek typu úveru iba ju kontaktovať prostredníctvom e-mailu: betty.mabel227@gmail.com

 • JEREMY SYDENY 15.10.2016 12:46:25

  GET Pôžička bez POCIT !!!
  URGENT ORIGINÁL ÚVER PONUKA PLATÍ SE:
        Welcome To AGHEDO ÚVERY COMPANY (aghedoloans@gmail.com)
  Hľadáte podnikateľský úver? osobné pôžičky, dom úver, auto
  úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezabezpečených úverov, rizikového
  kapitál, atď. Alebo ste bol odmietnutý úver v banke alebo jej
  Finančné inštitúcie z akýchkoľvek dôvodov. Sme súkromných veriteľov, požičiavanie
  podnikom a jednotlivcom v nízke a cenovo dostupné úrokovej sadzby
  2% úrokovej sadzby. V prípade záujmu o úver? Kontaktujte nás ešte dnes na
  aghedoloans@gmail.com) a dostať svoje úver dnes.
  Sme zaregistrovaní a autorizovaná firma vydať úver
  2%, s minimálnou dobou mesiacov a maximálne trvanie 60 rokov
  roky. Dávame úvery na minimum 10,000 a maximálne 70 miliónov $.
  ponúka rôzne služby s Bohom, všetko je možné
  VĎAKA ,
  AGHEDOLOANS COMPANY.

  . ..

 • lining JEREMY SYDENY 15.10.2016 12:45:08

  GET Pôžička bez POCIT !!!
  URGENT ORIGINÁL ÚVER PONUKA PLATÍ SE:
        Welcome To AGHEDO ÚVERY COMPANY (aghedoloans@gmail.com)
  Hľadáte podnikateľský úver? osobné pôžičky, dom úver, auto
  úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezabezpečených úverov, rizikového
  kapitál, atď. Alebo ste bol odmietnutý úver v banke alebo jej
  Finančné inštitúcie z akýchkoľvek dôvodov. Sme súkromných veriteľov, požičiavanie
  podnikom a jednotlivcom v nízke a cenovo dostupné úrokovej sadzby
  2% úrokovej sadzby. V prípade záujmu o úver? Kontaktujte nás ešte dnes na
  aghedoloans@gmail.com) a dostať svoje úver dnes.
  Sme zaregistrovaní a autorizovaná firma vydať úver
  2%, s minimálnou dobou mesiacov a maximálne trvanie 60 rokov
  roky. Dávame úvery na minimum 10,000 a maximálne 70 miliónov $.
  ponúka rôzne služby s Bohom, všetko je možné
  VĎAKA ,
  AGHEDOLOANS COMPANY.

 • Dr Excle 10.10.2016 04:35:56

  Chcete prodat svoji ledvinu za dané peníze? Naše nemocnice se specializuje na ledviny chirurgie / transplantace a jinou léčbou orgánů, bude se nutně potřebují pro O kladné, A + VE a B + ve dárců ledvin s nebo bez pasu a my vám nabídne hezký částku $ 908,000.00US dolarů. Každá zúčastněná osoba měla laskavě
  kontaktujte nás emailem :( ubth11@gmail.com) nebo WhatsApp (234) 706-306-1652 zde
  rychlá reakce. Jakmile se rozhodnete, my vám pomůže naplánovat
  jmenování.

  S pozdravem.
  Dr Excle


  Chcete prodat své ledviny?

 • ponuka úveru sa teraz jackson mark 04.10.2016 01:08:01

  Dobrý deň,

  Ste unavení z hľadám úverov a Hypoték,ste bola odmietnutá neustále vašimi bánk a iných finančných inštitúcií,ponúkame akejkoľvek forme pôžičky na jednotlivcov a právnické osoby, na nízkou úrokovou sadzbou 3% .Ak máte záujem o vezme úver,neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes,sľubujeme vám ponúknuť najlepšie služby, kedykoľvek predtým.Dajte nám vyskúšať, pretože skúšobnú vás presvedčí. Aké sú vaše Finančné potreby?

  Potrebujete podnikateľský úver?
  Potrebujete osobnú pôžičku?
  Chcete kúpiť auto?
  Chcete refinancovať?
  Potrebujete hypotekárny úver?

  Potrebujete veľký kapitál na to, začať vaše podnikanie návrh alebo rozširovanie? Už ste stratili nádej a myslíte si, že neexistuje žiadny spôsob, ako oddialiť, a vaše finančné zaťaženie stále pretrváva?

  Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na možné obchodnú spoluprácu nás Kontaktujte prostredníctvom e-mailu: (jmcredit120@gmail.com)

 • ponuka úveru sa teraz jackson mark 04.10.2016 01:07:59

  Dobrý deň,

  Ste unavení z hľadám úverov a Hypoték,ste bola odmietnutá neustále vašimi bánk a iných finančných inštitúcií,ponúkame akejkoľvek forme pôžičky na jednotlivcov a právnické osoby, na nízkou úrokovou sadzbou 3% .Ak máte záujem o vezme úver,neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes,sľubujeme vám ponúknuť najlepšie služby, kedykoľvek predtým.Dajte nám vyskúšať, pretože skúšobnú vás presvedčí. Aké sú vaše Finančné potreby?

  Potrebujete podnikateľský úver?
  Potrebujete osobnú pôžičku?
  Chcete kúpiť auto?
  Chcete refinancovať?
  Potrebujete hypotekárny úver?

  Potrebujete veľký kapitál na to, začať vaše podnikanie návrh alebo rozširovanie? Už ste stratili nádej a myslíte si, že neexistuje žiadny spôsob, ako oddialiť, a vaše finančné zaťaženie stále pretrváva?

  Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na možné obchodnú spoluprácu nás Kontaktujte prostredníctvom e-mailu: (jmcredit120@gmail.com)

 • SMITH HELLEN 27.09.2016 13:35:54

  Takže ak máte záujem, prosím, vrátiť sa k nám cez náš e-mail: florenceloans@gmail.com
  Všetky druhy ekonomických problémov? úver treba splatiť dlh?
  ste v ekonomickej krízy? verte nám na liečbu všetkých typov úverov, (florenceloans@gmail.com)
  pozri dole. Sme zaregistrovaní a spoločnosť oprávnená vydávať úver
  2%, pričom najmenej šesť mesiacov a maximálnou dobou trvania 60
  roky. Dávame úvery na minimum 10,000 a maximálne 70 miliónov $.
  ponúka rôzne služby nižšie Osobné pôžičky (Secure a Nezabezpečené)
  * Obchodné úvery (Secure a Nezabezpečené) * Loans Inventor * Vylepšenie
  * Auto úver
  s Bohom, všetko je možné

 • Úvěr Nabídka Thiago Bruno Credit Firm 15.09.2016 02:02:41

  Dobrý den,

  Jste unaveni z hledám úvěrů a Hypoték,jste byla odmítnuta neustále Podle svých bank a jiných finančních institucí,nabízíme jakékoli formě úvěru pro jednotlivce i firemní subjekty při nízké úrokové sazby ve výši 3% .Jestli máte zájem o půjčku,neváhejte nás kontaktovat dnes,slibujeme, že budeme nabízet ty nejlepší služby vůbec.Jen zkuste to s námi, protože soud bude přesvědčit vás. Jaké jsou vaše Finanční potřeby?

  Potřebujete podnikatelský úvěr?
  Potřebujete osobní půjčku?
  Chcete si koupit auto?
  Chcete refinancovat?
  Potřebujete hypotéku?

  Potřebuješ velký kapitál, jak začít vaše podnikání návrh nebo expanze? Už jste ztratili naději a myslíte, že tam je žádná cesta ven, a vaše finanční zátěže stále přetrvává?

  Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro možné obchodní spolupráce, Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: (creditoffer2468@gmail.com) díky.

 • http://sikana.zdrave.cz/mobbing-aneb-sikana-na-pracovisti/ Mrs.Betty Mabel 06.09.2016 15:25:31

  dobrý deň zákazníkov
  Každý, kto pri hľadaní dobrého úveru spoločnosti? prestať dostať falošný hľadať kontakt E-mail: betty.mabel227@gmail.com proste mi ponúkla pôžičku vo výške $ 102,000,00 dnes som tak šťastná, tak som musel podeliť s celým svetom, aby sa svet lepším miestom

  Žiadosť o úver formulár výplň a návrat

  Celé meno:
  Suma potrebná:
  Doba trvania úveru:
  Účel úveru:
  Kontaktné číslo:
  Krajina:
  štát:
  pohlavie:
  S pozdravom

  Budeme čakať na vašu odpoveď, ak ste interetsed v našich pôžičiek ASAP
  S Pozdravom

  E-mail: betty.mabel227@gmail.com
  Vďaka
  Boh ti žehnaj
  Mrs.Betty Mabel

 • AKO SECURED AJ ÚVER OD PANI. ELENA. Javona Walker 30.08.2016 01:05:35

  AKO SECURED AJ ÚVER OD PANI. ELENA.

  Ponúkajú súkromné, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkou ročnej úrokovej sadzby tak nízke, ako 3% v priebehu jedného roka až 50 rokov doby splácania kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery v rozmedzí od $ 5000 US $ 100 miliónov. Ich pôžičky sú dobre poistení pre maximálnu bezpečnosť je ich prioritou. Ste nedáva spať v noci znepokojujúce, ako sa dostať legitímne úver veriteľa? Kontaktujte je teraz o pomoc.

  Odborníci, ktorí môžu pomôcť získať pôžičky zastaviť zlou úverovou históriu nájsť riešenie, ktoré vyhrá kontakt s nimi prosím pre viac informácií na adrese: elenanino0007@gmail.com
  Veriteľ E-mail: elenanino0007@gmail.com

  S pozdravom,
  Javona Walker

 • naléhavé nabídka úvěru Mr Titcomb Brown 25.08.2016 23:16:05

  Dobrý den, jste byliodmítnout úvěr falešnýúvěr společnosti nainternetu ?, Potřebujetenaléhavou úvěr splatit svéúčty, Hledátepodnikatelský úvěr neboosobní půjčky s nízkouúrokovou sazbou ve výši 2%?kontaktujte násprostřednictvím e-mailu:adresa:(amigoloancompany1@yahoo.co.za) s následujícími údaji:

  Jméno:
  Země:
  Stát:
  Množství:
  Půjčka Doba trvání:
  Telefonní číslo:

  Pozdravy

  Pan Brown Titcomb

 • Good info Pharmd872 25.08.2016 09:27:54

  Very nice site!

 • Good info Pharme718 25.08.2016 09:26:17

  Very nice site! cheap goodshttp://apxoiey2.com/qosyrt/4.html

 • Good info Pharmf916 25.08.2016 09:23:33

  Very nice site! http://apxoiey2.com/qosyrt/2.html cheap goods

 • Good info Pharmd136 25.08.2016 09:22:40

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmd965 24.08.2016 21:10:14

  Very nice site! cheap goodshttp://ypxoiea2.com/ovyvkqv/4.html

 • Good info Pharmk185 24.08.2016 21:09:36

  Very nice site! http://ypxoiea2.com/ovyvkqv/2.html cheap goods

 • Good info Pharmd343 24.08.2016 21:07:32

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmd980 24.08.2016 16:33:05

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmd314 23.08.2016 08:14:53

  Very nice site! cheap goodshttp://oixapey2.com/rqtoxs/4.html

 • Good info Pharmb738 23.08.2016 08:13:45

  Very nice site! http://oixapey2.com/rqtoxs/2.html cheap goods

 • Good info Pharmk630 23.08.2016 08:13:08

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmf449 23.08.2016 02:56:44

  Very nice site! http://oixapey2.com/rqtoxs/2.html cheap goods

 • Good info Pharmd923 23.08.2016 02:07:06

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmk922 22.08.2016 20:39:20

  Very nice site! cheap goods

 • Moje svědectvíwh Pastor Chris Ben 22.08.2016 08:47:11

  Ahoj všetci, volám sa Alena Alex a ja sa dnes hovorí ako najšťastnejší človek na celom divokom svete a povedal som ja, že akýkoľvek veriteľ, ktorý zachránil svoju rodinu z našej zlej situácie, hovoria názov celého divokého sveta a ja som tak rád, že moja rodina je späť k dobrému, pretože som bol v núdzi úveru vo výške € 100,000.00 začal jeho život okolo seba, ako ja len mamicky so 4 deťmi a na celom svete sa zdalo, ako by to bolo visí na mňa, kým som sa stretol Boh poslal úveru veriteľa, že zmenil môj život a že mojej rodiny, že Boh sa báť veriteľa, Pastor Chris Bn bol Spasiteľ Boh poslal, aby zachránil svoju rodinu a najprv som si myslel, že to by nebolo možné, kým dobre prijatý môj úver vo výške € 100.000 00 a ja každého, kto poradí je skutočne potrebujú úveru Pastor Chris Ben kontaktovať prostredníctvom e-mailu. pastorchrisben@gmail.com +2348117666347

 • Moje svědectvíwh Bishop Berry Smith 21.08.2016 23:52:29

  Ahoj všichni, jmenuji se Alena Alex a já se dnes mluví jako nejšťastnější člověk na celém divokém světě a řekl jsem já, že jakýkoli věřitel, který zachránil svou rodinu z naší špatné situace, říkají název celého divokého světa a já jsem tak rád, že moje rodina je zpět k dobrému, protože jsem byl v nouzi úvěru ve výši € 100,000.00 začal jeho život kolem sebe, jak já jen maminky se 4 dětmi a na celém světě se zdálo, jako by to bylo visí na mě, dokud jsem se setkal Bůh poslal úvěru věřitele, že změnil můj život a že mé rodiny, že Bůh se bát věřitele, Bishop Berry Smith byl Spasitel Bůh poslal, aby zachránil svou rodinu a nejprve jsem si myslel, že to by nebylo možné, dokud dobře přijat můj úvěr ve výši € 100.000 00 a já každého, kdo pořadí je skutečně potřebují úvěru Bishop Berry Smith kontaktovat prostřednictvím e-mailu. bishopberrysmith@hotmail.com +447087668436

 • Good info Pharmd70 21.08.2016 08:23:28

  Very nice site!

 • Good info Pharmb431 21.08.2016 08:23:04

  Very nice site! cheap goodshttp://oieypxa2.com/oryvkqr/4.html

 • Good info Pharmf116 21.08.2016 08:22:22

  Very nice site! http://oieypxa2.com/oryvkqr/2.html cheap goods

 • Good info Pharme325 21.08.2016 08:21:43

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmd775 19.08.2016 07:50:01

  Very nice site!

 • Good info Pharme51 19.08.2016 07:49:20

  Very nice site! cheap goodshttp://yieapxo2.com/qrosyrq/4.html

 • Good info Pharmf265 19.08.2016 07:48:47

  Very nice site! http://yieapxo2.com/qrosyrq/2.html cheap goods

 • Good info Pharme71 19.08.2016 07:48:22

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharme369 18.08.2016 00:43:18

  Very nice site!

 • Good info Pharmk657 18.08.2016 00:41:45

  Very nice site! cheap goodshttp://ypxaieo2.com/rrqtoxo/4.html

 • Good info Pharme709 18.08.2016 00:38:39

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmg599 16.08.2016 18:36:57

  Very nice site!

 • Good info Pharmf619 16.08.2016 18:35:11

  Very nice site! cheap goodshttp://apxyieo2.com/qyosyq/4.html

 • Good info Pharmc132 16.08.2016 18:31:57

  Very nice site! http://apxyieo2.com/qyosyq/2.html cheap goods

 • Good info Pharmg756 16.08.2016 18:31:14

  Very nice site! cheap goods

 • Good info Pharmk606 15.08.2016 14:10:42

  Very nice site!

 • Good info Pharmb172 15.08.2016 14:10:20

  Very nice site! cheap goodshttp://apeyixo2.com/ysyvkos/4.html

 • Good info Pharmk592 15.08.2016 14:09:45

  Very nice site! http://apeyixo2.com/ysyvkos/2.html cheap goods

 • Good info Pharmb216 15.08.2016 14:09:03

  Very nice site! cheap goods

 • John Smithf722 15.08.2016 01:21:16

  reverse lookup cell phone free christian louboutin shoes you are fdecefeekkkgadfe

 • Sir.Rapheal Mr.Rapheal 07.08.2016 10:11:19

  Prašyti jūsų paskola šiandien internete be pradinių išlaidų bet kokios rūšies ir gauti
  Jūsų paskola 3% tarifu
  Susisiekite su mumis šiandien ne
  raphealjefferyfinance@gmail.com
  UŽPILDYTI paskolos paraiškos formą

  Vardas:
  Šalis:
  būsena:
  Telefono numeris:
  Amžius:
  Pareigos:
  Paskolos sumos reikia:
  trukmė:
  Interneto svetainė:raphealjefferyfinance@gmail.com

  Rež: p Rapheal

 • Sürgős hitel ajánlat SMITH HELLEN 05.08.2016 23:19:40

  SVĚDECTVÍ o tom, jak jsem dostal půjčku od skutečné a efektivní ÚVĚRU
  Společnost s názvem JUDELOANS Company (judeloan105 (a) gmail.com). Jsem velmi rád DNES
  A GOD BLESS Jude úvěr společnosti.
  URGENT ÚVĚR NABÍDKA PLATÍ SE.
  Ahoj,
  Jmenuji se Smith Helen, jsem z Floridy, jsem ženatý, mám
  hledal skutečné úvěr společnosti za posledních 5 měsíců a
  vše, co jsem dostal, byla banda podvody, kteří dělali, abych jim věřit a na konci
  dne, vzali mé peníze, aniž by něco na oplátku, to vše
  moje naděje byla ztracena, dostal jsem zmatený a frustrovaný Je to velmi
  obtížné nakrmit svou rodinu, nikdy jsem nechtěl mít nic společného
  úvěrových firem na internetu, takže jsem šel půjčit nějaké peníze od A
  přítel, řekl jsem jí všechno, co se stalo, a ona řekla, že mi může pomoci, že
  ví úvěr společnost, která mi může pomoci s jakoukoliv částku úvěru
  potřeboval by mě s velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, že právě dostal
  půjčka od nich mě zaměřena na to, jak žádat o půjčku, jsem udělal
  stejně jako ona mi řekla, jsem se přihlásil s nimi na E-mail: judeloan105@mail.com
  Nikdy jsem věřil, ale snažil jsem se a ke svému největšímu překvapení jsem dostal půjčku do 24 hodin, nemohl jsem tomu uvěřit,
  Jsem šťastný a bohatý znovu a já jsem děkoval Bohu, že takové půjčky
  společnostem, jako je to stále ještě existují na těchto podvody po celém místech,
  prosím radím všichni tam venku, kteří jsou v nouzi úvěru jít
  (Judeloan105@mail.com), které se nikdy nepodaří vás, a
  Váš život se změní moje udělal.
  Rychle kontaktovat JUDELOANS společnost dnes a dostat své půjčky od nich,
  Bůh žehnej Jude úvěry firmu pro jejich skutečnou nabídku úvěru.

 • Sürgős hitel ajánlat SMITH HELLEN 04.08.2016 10:38:53

  SVEDECTVÁ o tom, ako som dostal pôžičku od skutočnej a efektívnej ÚVERU
  Spoločnosť s názvom JUDELOANS Company (judeloan105 (a) gmail.com). Som veľmi rád DNES
  A GOD BLESS Jude úver spoločnosti.
  URGENT ÚVER PONUKA PLATÍ SE.
  Ahoj,
  Volám sa Smith Helen, som z Floridy, som ženatý, mám
  hľadal skutočné úver spoločnosti za posledných 5 mesiacov a
  všetko, čo som dostal, bola banda podvody, ktorí robili, aby som im veriť a na konci
  dňa, vzali moje peniaze, bez toho, aby niečo na oplátku, to všetko
  moja nádej bola stratená, dostal som zmätený a frustrovaní Je to veľmi
  ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcel mať nič spoločné
  úverových firiem na internete, takže som išiel požičať nejaké peniaze od A
  priateľ, povedal som jej všetko, čo sa stalo, a ona povedala, že mi môže pomôcť, že
  vie úver spoločnosť, ktorá mi môže pomôcť s akúkoľvek sumu úveru
  potreboval by ma s veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, že práve dostal
  pôžička od nich ma zameraná na to, ako žiadať o pôžičku, som urobil
  rovnako ako ona mi povedala, som sa prihlásil s nimi na E-mail: judeloan105@mail.com
  Nikdy som veril, ale snažil som sa a k svojmu najväčšiemu prekvapeniu som dostal pôžičku do 24 hodín, nemohol som tomu uveriť,
  Som šťastný a bohatý znova a ja som ďakoval Bohu, že takéto pôžičky
  spoločnostiam, ako je to stále ešte existujú na týchto podvody po celom miestach,
  prosím radím všetci tam vonku, ktorí sú v núdzi úveru ísť
  (Judeloan105@mail.com), ktoré sa nikdy nepodarí vás, a
  Váš život sa zmení moje urobil.
  Rýchlo kontaktovať JUDELOANS spoločnosť dnes a dostať svoje pôžičky od nich,
  Boh žehnaj Jude úvery firmu pre ich skutočnú ponuku úveru.

 • nelly 03.08.2016 17:15:35

  Halo, saya Mrs Nelly mulia, pemberi pinjaman pinjaman swasta yang memberi hidup, pinjaman alternatif. Apakah Anda perlu pinjaman mendesak untuk melunasi hutang-hutang Anda atau Anda membutuhkan pinjaman modal untuk meningkatkan bisnis Anda? Apakah Anda pernah ditolak oleh bank dan lembaga keuangan lainnya? Apakah Anda membutuhkan pinjaman konsolidasi atau hipotek? Ini terlihat tidak lebih, karena kita berada di sini untuk semua masalah keuangan Anda di masa lalu. Kami meminjamkan uang kepada individu yang membutuhkan bantuan keuangan, yang memiliki kredit buruk atau membutuhkan uang untuk membayar tagihan, untuk berinvestasi di tingkat bisnis 2%. Saya ingin menggunakan media ini untuk menginformasikan bahwa kami membuat handal dan penerima bantuan keuangan, dan akan siap untuk menawarkan pinjaman. Jadi hubungi kami hari ini via e-mail: (nellyperious@gmail.com)...

 • pani Isabel Roland 02.08.2016 08:19:23

  Ahoj všetci, volám sa paniIsabel Roland a ja som dneshovorím ako najšťastnejšíčlovek na celom svete, a japovedal, moje vlastné, žeakýkoľvek veriteľ, ktorýzachrániť svoju rodinu znašej zlej situácie, poviemmeno do celého sveta a somtak rád, že moja rodina jespäť k dobrému, pretožesom bol v núdzi pôžičku vovýške $ 20.000 USD začaťsvoj život na celom ako somjediná matka s 2 deťmi a nacelom svete sa zdalo, akobyvisela na mňa, kým som sastretol s Boh poslal úveruveriteľa, ktorý zmenil môjživot a že mojej rodiny, bohbáť úveru veriteľa, pánRichard Morgan, keď bolSpasiteľ Boh poslal, abyzachránil svoju rodinu anajprv som si myslel, že tonebude možné, kým somdostal môj úver vo výške $20,000 USD aj poradiakaždého, kto je v skutočnejnúdzi úveru kontaktovaťpána Richarda Morganaprostredníctvom e-mailu na(richardmorganloanhome@gmail.com), pretože ona je najviacpochopenie a trochu povzbudiťveriteľa. Boh žehnaj adržať vám všetkým

 • Myslíte si, Potrebujete naliehavú finančné úverové pôžičky? sir joel williams 26.11.2015 08:11:50

  Myslíte si, Potřebujete naléhavou finanční úvěrové půjčky?
  * Velmi rychlý a okamžitý převod na váš bankovní účet
  * Splácení začíná osm měsíců poté, co dostanete peníze
  bankovní účet
  * Nízká úroková sazba 2%
  * Dlouhodobé splácení (1-30 let) Délka
  * Flexibilní podmínky poskytování úvěru a měsíční splátka
  *. Jak dlouho trvá, než se financovat? Po podání žádosti o úvěr
  Můžete očekávat, že předběžná odpověď méně než 24 hodin
  Financování v 72-96 hodin po obdržení informace, které potřebují
  od tebe.

  Kontaktujte legitimní a licencován důvěra společnost oprávněna
  že finanční pomoc do jiných zemí.
  Pro více informací a žádosti o úvěr vytvoří společný podnik, a to prostřednictvím

  email: cashfirmarena@gmail.com

  SIR EVA DEMETER
  Generální ředitel
  CASHFIRM

  • Re: Myslíte si, Potrebujete naliehavú finančné úverové pôžičky? tyson 12.07.2016 12:38:59

   Dobrý den, toto je doktor Tyson lovec z Novara Italia

   Chcete-li si koupit ledvinu nebo chcete prodat svou ledvinu? Ty jsi
   hledal příležitost prodat ledvinu za peníze náležitou
   Finanční rozebrat a vy nevíte, co dělat, tak
   Kontaktujte nás ještě dnes a my vám nabídneme dobré množství pro vaše ledviny $ 350,000. Můj
   Jmenuje se Dr. Charles Tyson lovec, phrenologist v mé nemocnici. PM nás přímo e-mail níže.
   (Dr.tysonhospital@gmail.com)
   Posílám pozdrav.
   Dr. Tyson Charles Hunter.

 • loan lord harbart 11.07.2016 18:33:08

  Jak se dnes máš? am pánhabat a musím říct, jak spotěšením vám oznámit,že jsme teď rozdávatpůjčku na velmi nízkouúrokovou sazbou ve výši 2%.Kontakt pán habat úvěrspolečnosti prostřednictvímorbitfinanceloancompany@gmail.com.we~~pobj dává životučasový příležitost úvěrjednotlivcům, obchodníchfirem, pojištění atd jste vjakékoliv finanční potíženebo v případě potřebypůjčky investovat, nebobudete potřebovat půjčkuplatit své účty hledat nicjiného, protože my jsme tuproto, aby všechny svéfinanční problémy, kterýmkonkrétní minulostí.Napište nám:orbitfinanceloancompany@gmail.com

 • HOW TO GET A LOAN Davis morgan 11.07.2016 17:43:28

  Buen día, soy un Inversor privado. Ofrecer garantías de préstamos garantizados y los hombres žiadny garantizados y Mujeres de negocios en las transacciones Comerciales, la compra de AUTOMOVILES, Viviendas compra de préstamos y otros préstamos personales, atď dar Crédito largo plazov, de cinco 50 años como Máximo, con una Tasa de interés del 2% en este caso, sa puede también averiguar cuanto necesito que le Envie los términos y condiciones, si usted está realmente interesado en un obtener préstamo de nosotros, por favor, póngase en contacto con nosotros por Correo Electrónico; Davisloanfirm10@gmail.com

 • finance service 11.07.2016 08:56:15

  Zdravím každého.

  Som pán Paul Williams súkromná pôžička veriteľa, sme súkromné subjekty poskytujúce všetky druhy pôžičiek ľuďom, ktorí sú finančne dole a potreby finančnej pomoci, dávame z úverov na veľmi lacné sadzby bez stresu. naša spoločnosť je dobre zapísaná a schopné rozdávanie úverov fyzickým osobám a spolupracovať subjekty v dobrých podmienkach. Naše služby sú rýchle a jednoduché. Ak máte záujem o získanie úveru od nás láskavo kontaktujte nás na našej firemnej email: paulwilliamsfinance@gmail.com

  navštíviť nás ešte dnes pre naše spoľahlivé služby
  S pozdravom
  Pán Paul Williams.
  Firma E-mail: paulwilliamsfinance@gmail.com
  Kontaktujte nás teraz.

 • Mr roland 09.07.2016 16:35:06

  Vážený ŽIADATEĽ,

  Ponúkame cenovo dostupný úver vo výške 2% úrokovou sadzbou k dispozícii pre miestne i medzinárodné dlžníkov. Sme certifikovaní, dôveryhodný, spoľahlivý, účinný, rýchly a dynamický a spolupracujú finančník pre nehnuteľnosti a všetky druhy financovania podniku, ponúkame nasledovné: * Osobné pôžičky * Študentská pôžička * Obchodné úvery * Konsolidácia pôžičiek * Kombinácia úveru * * Hlavné vylepšenia * Auto úver * stavebný úver atď

  Vyplniť formulár žiadosti nižšie pre ďalšie informácie.

  Celé meno:___________
  Pohlavie: ________
  Vek: ______
  Krajina: __________
  Address___________
  Štát: ________
  Tel: ______
  Povolanie: __________
  Mesačný príjem:___________
  Výška úveru potrebnej ($): __________
  Čiastka slovami:
  Pôžička Trvanie: __________
  Pán Card alebo Voliči Id No: __________

  Očakávame vaše reaguje

  S pozdravom
  MR Roland Finančné
  STEPHENROLAND81@GMAIL.COM

 • Mr roland 09.07.2016 16:34:15

  Vážený ŽIADATEĽ,

  Ponúkame cenovo dostupný úver vo výške 2% úrokovou sadzbou k dispozícii pre miestne i medzinárodné dlžníkov. Sme certifikovaní, dôveryhodný, spoľahlivý, účinný, rýchly a dynamický a spolupracujú finančník pre nehnuteľnosti a všetky druhy financovania podniku, ponúkame nasledovné: * Osobné pôžičky * Študentská pôžička * Obchodné úvery * Konsolidácia pôžičiek * Kombinácia úveru * * Hlavné vylepšenia * Auto úver * stavebný úver atď

  Vyplniť formulár žiadosti nižšie pre ďalšie informácie.

  Celé meno:___________
  Pohlavie: ________
  Vek: ______
  Krajina: __________
  Address___________
  Štát: ________
  Tel: ______
  Povolanie: __________
  Mesačný príjem:___________
  Výška úveru potrebnej ($): __________
  Čiastka slovami:
  Pôžička Trvanie: __________
  Pán Card alebo Voliči Id No: __________

  Očakávame vaše reaguje

  S pozdravom
  MR Roland Finančné
  STEPHENROLAND81@GMAIL.COM

 • Moje svědectvíwh Bishop Berry Smith 09.07.2016 11:46:51

  Ahoj, Jste v nouzi úvěru ?? Můžete získat své problémy řešit, když běží k němu. Jsem žena, Susan Randy. Z United stavu Ameriky, minulý týden v pondělí, jsem hledal půjčku platit za své účty, tak jsem se ocitl v rukou různých podvodů a byl podvod jiným věřitelem, ne-li pro dámu Saidah, který je dobrým přítelem můj představit Bishop Berry Smith (CEO) Bishop Berry Smith úvěru na bydlení, a on mi pomohl s půjčkou 50,000 euro bez stresu. Takže Moji dobří lidé na světě, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: bishopberrysmith@hotmail.com +447087668436

 • Loan Lee 06.07.2016 13:05:31

  To je informovat širokou veřejnost o své svědectví, jak jsem dostal půjčku od Ringgit Plus úvěrové společnosti za velmi malého zájmu o 3%.
  • 100% záruka a spolehlivý přenos
  • Bez nutnosti poplatky
  • Flexibilní úvěrové podmínky a další podmínka
  • Trvání (1-20) let
  Pro více informací kontaktujte:
  riggitplus@gmail.com

 • Myslíte si, Potrebujete naliehavú finančné úverové pôžičky? sir joel williams 30.06.2016 02:42:30

  Ještě budete potřebovat naléhavou finanční úvěrové půjčky?
  * Velmi rychlý a okamžitý převod na váš bankovní účet
  * Splácení začíná osm měsíců poté, co dostanete peníze
  bankovní účet
  * Nízká úroková sazba ve výši 2%
  * Dlouhodobé splácení (1-30 let) Délka
  * Flexibilní podmínky půjčky a měsíční splátka
  *. Jak dlouho trvá, než se financovat? Po odeslání žádosti o úvěr
  Můžete očekávat, že předběžná odpověď méně než 24 hodin
  financování v 72-96 hodin po obdržení informace, které potřebují
  od tebe.

  Zkontaktovat tuto legitimní a licencované společnosti, autorizovaný
  poskytnout finanční pomoc pro každého
  Pro více informací a žádosti o úvěr podobě

  email: cashfirmarena@gmail.com


  S pozdravem
  Sir Williams Joel
  CASH FIRMA úvěr společnosti
  výkonný ředitel
  TEL: +60183723787
  E-mail: cashfirmarena@gmail.com
  Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

 • loan offer willimas kings 26.06.2016 11:56:33

  Potrebujete pôžičku platiť účty, alebo potrebujete peniaze na začiatku svojho podnikania, kontaktujte nás a my bude rozdávať úver za menej ako 2% úrokovej sadzby, takisto zabezpečujeme dlhodobé a krátkodobé úvery pre informácie mor nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu willimaskings61@gmail.com

 • loan offer Davis morgan 28.05.2016 23:38:04

  Dobrý den, Jsem soukromý investor. Zaručená zajištěné úvěry a nezajištěné obchodní mužů a žen v podnikání, koupit auto úvěr na nákup bydlení a dalších osobních půjček atd poskytovat dlouhodobé úvěry na maximálně pět až 50 let s úrokovou sazbou ve výši 2%, přičemž v tomto případě vás můžete také vidět, kolik máte budete potřebovat, aby vám poslal podmínek, pokud máte opravdu zájem získat půjčku od nás, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu; Davisloanfirm10@gmail.com

 • Bishop Bishop Berry Smith 25.05.2016 04:07:17

  ahoj,

  Ste v núdzi úveru ?? Môžete získať svoje problémy riešiť, keď beží k nemu. Som žena, Susan Randy. Z United stavu Ameriky, minulý týždeň v pondelok, som hľadal pôžičku platiť za svoje účty, tak som sa ocitol v rukách rôznych podvodov a bol podvod iným veriteľom, ak nie pre dámu Saidah, ktorý je dobrým priateľom môj predstaviť Bishop Berry Smith (CEO ) Bishop Berry Smith úveru na bývanie, a on mi pomohol s pôžičkou 100,000 euro bez stresu. Takže Moji dobrí ľudia na svete, môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu: bishopberrysmith@hotmail.com

 • Ste čelí finančné problémy? Ste v núdzi úveru? Pans Peter Happens 23.05.2016 02:39:13

  Ste čelí finančné problémy? Ste v núdzi úveru? ste bol odmietnutý miestnymi bankami? Potrebujete úver z akéhokoľvek dôvodu? Vaša pomoc je konečne tu ako Targo Bank ponúka pôžičky pre každého a to ako zamestnaných a nezamestnaných, jednotlivcov i firiem, ponúkame pôžičky na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%. Zúčastnené dlžník musí nás kontaktovať e-mailom na adrese: (targo_bank@yahoo.com) a dostať svoje pôžičky dnes. Naše služby sú rýchle a spoľahlivé, takže kontaktujte nás na (targo_bank@yahoo.com) a užiť si z našej ponuky finančných služieb.

 • http://sikana.zdrave.cz/mobbing-aneb-sikana-na-pracovisti/ mrs arna lisa 21.05.2016 23:17:42

  Dobrý den,

  Získat půjčku legitimní byly vždy velký problém pro zákazníky, kteří mají finanční potřeby. Problematika úvěrů a zajištění jsou něčím že klienti jsou vždy týká při žádosti o úvěr z legitimních věřitele. Ale MRS Benita učinil rozdíl v půjčování industry.We může zajistit úvěr v rozmezí od 5000 do 280,000,000 Naše služby zahrnují: -

  * Investoři Úvěry ..........
  * Konsolidace dluhu ...........
  * Druhá Hypotéka
  * Obchodní úvěry ........
  * Osobní půjčky ...............
  * Mezinárodní úvěry

  Žádné sociální zabezpečení a žádná kontrola úvěr, 100%. Jediné, co musíte udělat, je nechat přesně víte, co chcete, a my jistě, aby svůj sen. MRS ARNA LISA.says "ANO", když banky říci "NE". A konečně, financujeme v malém měřítku úvěr firma, zprostředkovatele, v malém měřítku finanční instituce pro máme neomezené capital.For Další podrobnosti o akvizici úvěru, kontaktujte nás emailem: [homekredit@hotmail.com] laskavě se okamžitě reagoval na tuto nabídku levného ,

  Žádost o úvěr FORMA: OSOBNÍ ÚDAJE NUTNÉ

  Jméno: ..............
  Jméno: ........................
  Kontaktní adresa: ....................
  Město / PSČ: ....................
  Status: ...................
  Země: ..................
  Žánr: ............
  Datum narození (rrrr-mm-dd): ...................
  Telefon: ....................
  Maritial Status: ..................
  Povolání: ..................

  ÚVĚR INFORMACE

  Požadovanou částku jako úvěr: ......................
  Účel úvěru: ........................
  Půjčka Doba trvání: .....................
  Měsíční příjem: ............................
  Už jste použili on-line úvěr dříve (ano nebo ne)

  kontaktujte nás na e-mailu: [homekredit@hotmail.com] Poznámka: muset být jisti, a vážné úvěru, než nás kontaktovat.

  pozorně

  Řízení. paní Benita

  E-mail je PRACOVNÍ

 • úvěr Sean Kent 19.05.2016 10:41:10

  Hledáte velmi skutečnéúvěr? Za přijatelnouúrokovou sazbou? Zpracovánoběhem 2 až 5 pracovníchdnů. Už jste byla odmítnutaneustále podle svých bank ajiných finančníchinstitucí? Zde je legitimnínabídky, protože otázkaúvěru a bezpečnost jeněco, co zákazníci jsoustále více znepokojeni,Gratuluji vám, úrokovásazba pro naší nabídky je3% Pokud máte zájem ozískání finanční pomoci,kontaktujte nás ještě dnesna adrese:seankentco-operative@hotmail.com.

  Žadatel Osobní údaje.

  Tvé jméno:
  Částka potřebná:
  Vaše země:
  Půjčka Doba trvání:
  Vaše adresa:
  Telefonní číslo:
  Měsíční příjem:
  Sex:
  Vaše číslo Fax:
  Tvůj věk:

  Kontaktní osoba: Sean Kent.
  E-mail:seankentco-operative@hotmail.com

 • Ryan 09.05.2016 01:28:52

  Ahoj !

  Potřebujete legitimní a rychlou půjčku služby?

  Použít Nyní a dostat své peníze naléhavě!

  * Půjčit mezi $ 5000 až $ 50.000.000
  * Vyberte si mezi 1 až 30 let splácet.

  JMÉNO:
  ČÁSTKA PŮJČKY:
  doby trvání:
  ZEMĚ:
  TELEFONNÍ ČÍSLO:


  Všechny tyto plány a více, kontaktujte nás emailem: ryanloanfunds@gmail.com

  Pozdravy
  Řízení.

  Obraťte se na Speedy úvěr teď !!

 • Nízká nabídka na 3% Mr Johnny 07.05.2016 04:58:21

  Naše služby jsou rychlé a spolehlivé, půjčky jsou schváleny do 3 hodin
  po aplikaci. Nabízíme úvěry ve výši nejméně $ 2,000 maximálně na $
  10000000. Jsme certifikované a vaše soukromí je 100% bezpečný s námi.
  Nebojte se o váš úvěr nebo financování kontaktujte nás ještě dnes
  prostřednictvím e-mailu(johnnyloanconsultant@gmail.com) a dostat své
  okamžité schválení úvěru dnes.

  Podnikatelské úvěry nebo Osobní půjčka (špatný úvěr akceptovaný)
  Majitelé
  firem; Můžete získat nízko úročená půjčka dokonce se špatnou úvěrovou.
  Půjčky od 3,000-500,000USD rychlého uzavření 7-10 Žádný trest pro
  předplacení všechny typy podnikání považováno kdykoliv
  Říkáme ano, když banky říci NE!
  poslat e-mail na adresu:

  Kontakty: pan Johnny Porter (Director)
  Mail:johnnyloanconsultant@gmail.com

 • Mr.Gary Daniel 30.04.2016 23:25:50

  K rukám:

  Dostupný úvěr v Rusku a Malajsii ve výši 2% úrokovou sazbou. Nabízíme od $ 50.000 $ 500 milionů Spojené státy Dollars.Email us via: gary.daniel2020@outlook.com

  Kontakt pro více informací:
  s pozdravem
  Mr.Gary Daniel
  CEO / President
  E-mail: gary.daniel2020@outlook.com

 • úver Cornells Hendricks 27.04.2016 16:54:03

  Som Mr.Cornells Hendricks, seriózny úver veriteľ, Máte zlú kreditnou alebo ste v núdzi o peniaze na platenie účtov? Chcem tento prostriedok používať Vás informovať, že som sa využíva spoľahlivé príjemcu pomoci, budem rád, že Vám úver vo výške 3% podielu rate.so nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: wfs.info.s@null.net

 • Detlev Jonas 24.04.2016 22:51:16

  Veľká vďaka slúženietieto veľké spoločnosti,ktorá umožnila, aby somaktualizovať svoju firmu sombol uviazol vo finančnejsituácii a potreboval somrefinancovať svoju činnosťa splním bills.Until som sastretol túto spoločnosť,ktorí mi pomohli s čiastkou[$ 100000 ]. Som veľmi rád ašťastný, pretože som sasnažil hľadá pôžičky odrôznych úverových firiem ajsúkromných aj firemných,ale nikdy s úspechom, aväčšina bánk klesli môjcredit.Truly chcem poďakovaťpánovi Detlev Jonas, kto mivážne pomáhať až do koncaa zaistiť mám pôžička bezdelay.If, musíte sa obrátiťna ktorúkoľvek firmu sodkazom na zabezpečenieúveru s nízkou úrokovousadzbou 3% a lepšiasplácanie plány a plán,obráťte sa na pána DetlevJonas na[DetlevJonasfunds@outlook.com]pre rýchle a bezpečnéúver.

 • prosím o pomoc s vyplněním dotazníku swa 16.02.2011 09:21:56

  Dobrý den, jsem studentemVOŠ a rád bych Vás poprosilo vyplnění krátkéhodotazníku, který budepoužit do absolventsképráce. Dotazník se týkámobbingu na pracovišti.http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/mobbing-negativni-jev-na-pra/ Děkuji Vám zapomoc.

  • nabídka úvěru se teď robert milan 16.04.2016 23:22:05

   Dobrý den,
   Požádat o půjčku Já jsem pan Emmanuel Richarda soukromé úvěru věřitelem a
   spolupracují finanční pro nemovitosti a všechny druhy podnikání
   financování. Nabízím také úvěrů fyzickým osobám, podniků a podnikových
   subjekty na 3% úrokové sazby nabízíme jakýkoliv druh úvěrů. napište nám

   cooperativeloan01@gmail.com

   ÚVĚR PŘIHLÁŠKA
   Jméno:.........................
   Prostředníjméno:.........................
   Příjmení:........................................
   Datum narození (rrrr-mm-dd): .......................
   Pohlaví:...........................................
   Stav:...................................
   Celkový Částka potřebná...............................
   Doba trvání úvěru....................................
   Adresa:..........................................
   Město:.............................................
   Stát / Provincie:...................................
   Zip / Postal Code:..................................
   Země:..........................................
   Telefon:............................................
   Fax:..............................................
   Mobile / mobilní:..................................
   Měsíčnípříjem....................................
   Povolání:.......................................
   E-mail:...........................................
   Už jste použili předtím? ..........................
   kde jste našli svůj inzerát ......................
   S pozdravem,
   pan Gary

  • Re: prosím o pomoc s vyplněním dotazníku swa 16.02.2011 20:17:58

   Omlouvám se, použijteprosím tento odkazhttps://spreadsheets.google.com/embeddedform?formkey=dFZBTElyc1g0SXN2c2tSaGdnZDVlMVE6MQDěkuji

 • Mr.Anthony Dave. 14.04.2016 06:50:48

  Adakah anda memerlukan pinjaman kredit kewangan yang mendesak?
  * Pemindahan Sangat cepat dan serta-merta ke akaun bank anda
  * Bayaran balik bermula lapan bulan selepas anda mendapatkan wang
  akaun bank
  * Kadar faedah yang rendah sebanyak 2%
  * Bayaran balik jangka panjang (1-30 tahun) Panjang
  * Syarat-syarat pinjaman yang fleksibel dan bayaran bulanan
  *. Berapa lama masa yang diambil untuk membiayai? Selepas menghantar permohonan pinjaman
  Anda boleh mengharapkan jawapan awal kurang daripada 24 jam
  pembiayaan dalam 72-96 jam selepas menerima maklumat yang mereka perlukan
  dari awak.

  Hubungi syarikat ini sah dan berlesen, yang diberi kuasa
  untuk memberi bantuan kewangan kepada Everybody
  Maklumat dan permohonan pinjaman lebih bentuk

  email: trustloan87@gmail.com


  BEST REGARD,
  Mr.Anthony Dave.
  Trust Loan Company
  Email trustloan87@gmail.com

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Adresář

Diskuze na téma Šikana

 • 26.12.2010 00:12 Šikana na pracovišti

  Pokud se Vaše matka "neozve", zřejmě ten problém tady bude pořád, dost často to zabere.…

 • Jana 27.02.2014 19:02 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, líbí se mi Vaše odpověd na téma šikana. Našla jsem si novou práci a jsou tam lidé, kteř…

 • 21.10.2010 11:10 Šikana na pracovišti

  Mou matku v práci její šéfová neustále komanduje, kolegyně mojí mámy se shodují na tom, že už to…

 • 14.12.2010 20:12 Šikana na pracovišti

  Mnohdy záleží na subjektivním pohledu k situaci. vyrůstal jsem v hokejovém prostředí, kde je tento…

 • 26.12.2010 23:12 Šikana na pracovišti

  na to je jediný odchod nebo říct nadřízenému!!

 • Štorcová 12.01.2011 19:01 Šikana na pracovišti

  Můj šéf mě neustále šikanuje v práci a stále mě nezdůvodně vyhazuje a sprostě nadává. Už je to…

 • Zdeněk 14.01.2011 08:01 Šikana na pracovišti

  Pokud se k Vám někdo takto chová, je skutečně důležité upozornit nadřízeného nebo se poohlédnout…

 • Stanislav 10.03.2011 17:03 Šikana na pracovišti

  Dobrý den chtel bych se zeptat chodim na rekvalifikaci administrativi kam me pridelil pracovni…

 • 22.03.2011 16:03 Šikana na pracovišti

  Pracuji v restauraci,na směně nás pracuje 5 holek a asi posledního půl roku nás šéf vyloženě…

 • Martina 30.06.2011 22:06 Šikana na pracovišti

  Ahoj to co se dějě tobě se dějě úpln ě přesně v práci i mě. Vůbec nevím co mám dělat. Jsem…

 • lenka 20.04.2012 14:04 Šikana na pracovišti

  Možnost č. 1: Pohrozit: At maminka zajde za ní a v soukromí jí řekne, že to považuje za šikanu.…

 • lenka 20.04.2012 14:04 Šikana na pracovišti

  Musíte umět prodat svou práci i slovně. Slušnou a sebevědomou formou, jako to dělají kariéristi.…

 • lenka 20.04.2012 14:04 Šikana na pracovišti

  Nakonec Vám ještě dá prémie, protože jí dojde, jak skvělého má pracovníka. Tohle Vám nemůže uškodi…

 • lenka 20.04.2012 15:04 Šikana na pracovišti

  Pokud na Vás šéf křičí a nadává Vám i před zákazníky restaurace, je to dost neprofesionální.…

 • Lucka 10.07.2012 18:07 Šikana na pracovišti

  Ahoj pracuju uz přes 2 roky jako prodavačka na pokladně nikdo nikdy proti me nic nemel,až…

 • jagi 18.09.2012 00:09 Šikana na pracovišti

  mno, tvůj pravopis jim dává celkem za pravdu...

 • Lenka 20.11.2012 15:11 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o pomoc vyplněním mého dotazníku, který je anonymní a…

 • Lenka 22.11.2012 12:11 Šikana na pracovišti

  Prosím o vyplněníkrátkého dotazníku k mébakalářce na téma"Průzkum forem násilí na…

 • 22.11.2012 13:11 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, prosím Vás o pomoc s vyplnění krátkého dotazníku k mé bakalářce na téma "Násilí…

 • Sabina 06.03.2013 00:03 Šikana na pracovišti

  Pracuju v obchodě přes deset let a chválení se tam moc nenosilo. Byla jsem na několika místech.…

 • Sabina 06.03.2013 00:03 Šikana na pracovišti

  Myslím si, že na podlézání musí mít člověk povahu. Někdo to umí, má to v krvi a jiný ne. A ta…

 • miunka 24.09.2013 10:09 Šikana na pracovišti

  DOBRÝ DEN CHCI SE OPTAT CCA PŘE 3MĚSÍCI JSEM DOSTALA OD JEDNÉ PANÍ NĚJAKÉ VYBAVENÍ DO BYTU I SE…

 • Sandra 09.12.2013 22:12 Šikana na pracovišti

  Ahoj miunko, zkus se na chvíli zastavit a přemýšlet...Představ si ve svých myšlenkách že máš bílý…

 • Ari 23.03.2014 13:03 Šikana na pracovišti

  Aby někdo křičel na dospělého, to se snad nedělá ne? Vše se dá řešit v klidu a promluvit si o…

 • Pavla 05.03.2015 16:03 Šikana na pracovišti

  Jsem teprve ne dlouho v práci a má nadřízená nastoupila do práce až po mě a bojí se ještě o něco…

 • SONA 09.03.2015 18:03 Šikana na pracovišti

  jsem servirka mam strach prijit o praci. majitel stale sikanuje .vse je spatne nic neni dobre.…

 • Hana 31.05.2015 01:05 Šikana na pracovišti

  proti zakomplexovaným nadřízeným, kteří mají nižší inteligenci je obyčejný slušný člověk bezmocný,…

 • marek 01.03.2016 16:03 Šikana na pracovišti

  v práci mám čtyři ženy ( lezbický kroužek) dvě mají už dospělé děti ,ale chovají se jak lezbi.…

 • bačo 01.03.2016 16:03 Šikana na pracovišti

  V dnešní době není práce a lidi si dělalí samé naschváli. Jen aby na sebe upoutali pozornost. Je…

 • Jitka 19.09.2016 14:09 Šikana na pracovišti

  Ahoj. Je mi 36 let a pomluvy a šikanu na pracovišti mám celý život. Změnou zaměstnání se nic nevy…

 • Dana 22.02.2012 11:02 Šikana na pracovišti

  Víte,co mne zaráží nejvíc?Že všude,v tisku,v médiích,na internetu,v různých článcích a reportážích…

 • neznámá 14.07.2015 23:07 Šikana na pracovišti

  Mobbing, vzhledem k tomu, že jsem něco podobného zažila také, tedy vím o čem mluvím a s jistotou…

 • Eva 20.12.2011 19:12 Šikana na pracovišti

  Šikana na pracovišti dost častý pojem. Zažila jsem si svoje. Nutně nemusí nadřízené být pod vlivem…

 • Slušnost 30.03.2012 14:03 Šikana na pracovišti

  šikana na pracovišti Z vlastní zkušenosti vím jak straštně je to těžké a deprimující,ale nikdo a n…

Píšeme jinde
 • Recept na cibulačku s vínem krok za krokem

  Recept na cibulačku s vínem krok za krokem

  Recept na výbornou polévku, která v těchto mrazech zaručeně zahřeje. Základem je cibule, bílé víno a k podávání nesmí chybět bílá opečená bagetka a sýr. Uvaříme si ji krok za krokem.

 • Vaříme luštěniny

  Vaříme luštěniny

  Hrách, fazole, čočka, cizrna, ale také sója, vigna (naklíčené fazole mungo) či arašídy - to jsou luštěniny, zralá semena luskovin. Luštěniny tvoří základní součást zdravého jídelníčku. Dnes vám dáme tipy k jejich správné přípravě.Zdravě.cz na Facebooku