TÉMA Šikana

Mobbing, aneb šikana na pracovišti

Se šikanou se nesetkáváme jen v prostředí škol, ale také v zaměstnání. Tento teror na pracovišti bývá označován jako mobbing a dle některých údajů jej zažívá u nás až každý šestý zaměstnanec. A následky? Problémy rázu nejen psychického, ale též tělesného.

Název mobbing vznikl z anglického „to mob", což znamená obtěžovat, dotírat. O rozšíření pojmu se zasloužil švédský profesor psychologie Heinz Leymann. Dle něj se o mobbingu může hovořit tehdy, jestliže se na postiženého útočí alespoň jednou týdně nejméně po dobu půl roku a útoky provádí jedna nebo více osob. Mobbing tedy popisuje šikanování ve skupině dospělých, kde spolupracovník se stává v podstatě soupeřem, který má zájem získat lepší postup v kariérním žebříčku. Často je tomuto vystaven nově příchozí zaměstnanec, který je z pohledu kolektivu nežádoucí.

V případě, že teror pochází od nadřízeného, označuje se jako bossing. Nadřízený tak může činit ze strachu před úspěšným pracovníkem, či si jen může chtít dokázat, že on je ten, kdo to tu řídí. Projevem může být zadávání neadekvátních úkolů, ať již těžkých či naopak nesmyslně lehkých. S tím souvisí též absurdní zadávání termínů pro jejich splnění. Pokud se vám úkol podaří splnit, přejde to nadřízený obvykle bez povšimnutí, pokud ale nastane opačná situace, můžete si být jisti, že o své chybě budete ještě hodně dlouho poslouchat. Často dochází ke kontrole včasných příchodů či měření délky polední pauzy.

Jako základní metodu mobbingu lze uvést izolaci daného zaměstnance. Kolega je v práci obvykle ignorován, není zván ke společným událostem, posezením či oslavám a může být vyloučen i z porad. S tím souvisí i to, že se zaměstnanci neposkytují informace - oficiálního i neoficiálního rázu. To se samozřejmě odrazí na výsledcích jeho práce, za které může být následně opět vytrvale kárán. Často dochází též k šíření pomluv o zaměstnanci a přetřásání jeho chyb (i zcela malicherných). Jeho soukromí se stává věci veřejnou, což na oběť dále stupňuje již tak dost vytrvalý tlak. Fáze celého procesu mohou vypadat následovně:

1.      Zprvu se mohou objevit různé naschvály, rádoby legrácky a drobnější konflikty, kterým však člověk zatím nepřikládá tak velký význam.

2.      Další fázi lze již označit za psychický teror. Na jedince začínají být vedeny útoky - nejprve ojedinělé, později již systematicky plánované. Je pozorovatelný pokles výkonu takto postiženého, snížená sebedůvěra, zhoršuje se stav psychický a spolu s tím i fyzický.

3.      Celá situace se dále ještě přiostřuje, pracovník má stále konflikty a díky jeho sníženému výkonu toto bývá řešeno s nadřízeným. Ten může dojít k závěru, že problémem je opravdu nespolehlivý pracovník bez motivace pro výkon svého zaměstnání...ostatně přesně tak, jak to vidí i ostatní zaměstnanci.

4.      Následuje vyloučení z kolektivu, zaměstnanec je předán na jiné oddělení, mohou mu být sníženy kompetence a je více kontrolován. Obvykle se vše blíží buď ke stádiu naprostého zhroucení z vypjaté situace nebo obdržení výpovědi.

Z popsaných fází je zřejmé, že je velmi podstatné odvrátit hrozící mobbing hned v jeho počátku. Není-li popsaný kolotoč zastaven, mezi následky mobbingu se zařadí trvalá ztráta sebedůvěry, deprese, poruchy spánku, bolesti hlavy, zad, vředy a jiná onemocnění.

Jaké jsou základní postupy, jak se s tímto problémem vyrovnat? Důležité je nezůstat v takové situaci sám. Nechte si poradit od členů rodiny, známých či lidí, kterým věříte. Najděte si spojence, odborníka, který vám může pomoci. Nestyďte se za to, pokud vyhledáte psychologa. Nezapomínejte na svět, který na vás čeká za zdmi kanceláře. Neopomínejte věnovat čas rodině, přátelům a svým blízkým. Dobře zvažte, zda vám stojí za to v zaměstnání zůstat či by bylo nejrozumnější z něj odejít. Obranou proti mobbingu či bossingu se v posledních letech stále častěji stává žaloba, jelikož podle zákona by měl zaměstnavatel svému zaměstnanci vytvářet příznivé pracovní podmínky.

Máte s mobbingem nějaké zkušenosti vy?

Mobbing, aneb šikana na pracovišti patří do témat
 • DO YOU NEED A LOAN Mr Williams 01.03.2018 00:11:05

  ¡¡¡Atención!!! Soy el Sr. Johnson Williams, un prestamista legítimo de préstamos privados, ¿necesita un Préstamo para negocios o para pagar sus cuentas? En caso afirmativo, ofrecemos todo tipo de asistencia financiera a agencias de cooperación y personas financieras, ofrecemos todo tipo de préstamos a una tasa de interés baja de 3% para solicitar un correo electrónico ahora a través de: willianloanfirm6@gmail.com y lo haremos. Proceda inmediatamente con su proceso de préstamo, los préstamos se entregan a los clientes dentro de las 24 a 48 horas. Para solicitar contacto contáctenos por correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com Gracias Sr. Johnson Williams Director general Correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com Teléfono: +1 (409) -331-6319

 • nabídka půjčky John Morgan 28.02.2018 08:46:45

  Nabízíme půjčku všempotřebným za velmi nízkouúrokovou sazbu 3% bezzajištění, my vám budememoci poskytnout jakoukolivčástku v rozsahu od 5000 do5000000 úrokovou sazbuobchodovatelnou, sesplácením povoleno od 1 do20 let v případě zájmukontaktujte nás nyní přes(johnmorganfinances@gmail.com)

 • oceanfmortgages 25.02.2018 08:23:13

  Oceňovaní veritelia a hypotéky Limited pre malé a veľké úvery Na 2% úrokovú sadzbu.

  Potrebujete úver na začatie podnikania alebo splácať svoje účty ?, Ponúkame všetky druhy úverov, súkromných úverov,
    komerčnú a osobnú pôžičku s veľmi nízkymi úrokovými sadzbami tak nízkou ako 2% v jednom roku až 25 rokoch splácania na celom svete. Ponúkame úvery v rozsahu od 1000 do akýchkoľvek čiastok, o ktoré ste požiadali, kontaktujte nás dnes E-mail;

  oceanfmortgages@gmail.com
  imalejohnny@gmail.com
  oceanfmortgages@gmail.com

 • Úvěry mezi jednotlivci pro všechny Maria 24.02.2018 22:06:08

  CREDIT NABÍDKA:

  Máme skupinu úvěr, který vám pozvat partnera s námi a využijte naší nové půjčky a financování projektu partnerství. Nabízíme flexibilní úvěry a finanční prostředky na různé projekty, aby se vyhnula obvyklé přísné postupy. Toto financování umožňuje klientovi za méně než dva nízké úrokové sazby, aby si amortizaci - 2% ročně po dobu 2-45 let. Můžeme schválit půjčky / financování až 80,000,000.00 USD nebo více, v závislosti na druhu podnikání. Financujeme up pro:

  * Osobní půjčky nebo podpis půjčky
  * Spuštění franchise-up
  * akvizic
  * Business Expansion
  * Komerční nemovitost k prodeji
  * Zpracování Smlouva

  Jsme otevřeni dobré obchodní vztah s vámi. Pokud si myslíte, že máte solidní zázemí a nápad, dobrý zisk v každém podniku, neváhejte nás kontaktovat pro případné obchodní spolupráci.

  Napište nám do dneška: maria.finance1966@gmail.com

 • Úvěry mezi jednotlivci pro všechny Maria 24.02.2018 22:03:49

  Máme skupinu úvěr, který vám pozvat partnera s námi a využijte naší nové půjčky a financování projektu partnerství. Nabízíme flexibilní úvěry a finanční prostředky na různé projekty, aby se vyhnula obvyklé přísné postupy. Toto financování umožňuje klientovi za méně než dva nízké úrokové sazby, aby si amortizaci - 2% ročně po dobu 2-45 let. Můžeme schválit půjčky / financování až 80,000,000.00 USD nebo více, v závislosti na druhu podnikání. Financujeme up pro:

  * Osobní půjčky nebo podpis půjčky
  * Spuštění franchise-up
  * akvizic
  * Business Expansion
  * Komerční nemovitost k prodeji
  * Zpracování Smlouva

  Jsme otevřeni dobré obchodní vztah s vámi. Pokud si myslíte, že máte solidní zázemí a nápad, dobrý zisk v každém podniku, neváhejte nás kontaktovat pro případné obchodní spolupráci.

  Napište nám do dneška: maria.finance1966@gmail.com

 • WILLIAMS LOAN COMPANY MrS DEBBIE HOLMES 17.02.2018 01:56:36

  I am happy today that i got a loan from this legitimate company after many years of been financial down and also got scammed in the process until i met this great man who helped me with a loan of $533,000 and i will advice all loan seekers to contact this company on: willianloanfirm6@gmail.com

 • Hledáte dobrého věřitele? Antanas Greg 08.02.2018 14:41:23

  Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: ag548569@gmail.com

  Názov:
  Požadované množstvo úveru:
  Trvanie úveru:
  Telefónne číslo:

  Ďakujem a Boh žehnaj
  Antanas Greg

 • Potřebujete naléhavou půjčku Antanas Greg 08.02.2018 14:40:40

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

  Vy jste současnou situací v potížích nebo hrozí, že jste v průšvihu?
  Tímto způsobem, dáme vám možnost pořizovat nový vývoj.
  Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a protože vláda selže, bude muset přijít od ostatních.
  Žádná částka je příliš šílený na nás a splatností určíme po vzájemné dohodě.
  Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
  Nečekejte déle a komentář k tomuto příspěvku. Prosím, uveďte částku, kterou chcete půjčit a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

 • Good info Pharmd923 23.08.2016 02:07:06

  Very nice site! cheap goods

  • ponuka pôžičky Credit Financier Home 08.02.2018 02:13:19

   * Ponúka sadzbu 3% úrokového úveru
   * Poistenie pre bezhotovostnú Podnikateľ
   * Záruka za peniaze

   Vďaka dobrému úverovému hodnoteniu poskytne Credit Financier Home záruky a nezaručené úvery jednotlivcom alebo spoločnostiam alebo družstvám za účelom priemyselných a osobných výhod.

   Kontaktná adresa:
   Whatsapp: +15184181390
   Priama pošta
   creditfinancierhome@gmail.com

 • Credit Financier Home 07.02.2018 22:51:41

  * Ponúka sadzbu 3% úrokového úveru
  * Poistenie pre bezhotovostnú Podnikateľ
  * Záruka za peniaze

  Vďaka dobrému úverovému hodnoteniu poskytne Credit Financier Home záruky a nezaručené úvery jednotlivcom alebo spoločnostiam alebo družstvám za účelom priemyselných a osobných výhod.

  Kontaktná adresa:
  Whatsapp: +15184181390
  Priama pošta
  creditfinancierhome@gmail.com

 • GENUINE BG/SBLC FOR LEASE OR SALE Hugh mckeon 06.02.2018 01:16:29

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Hugh Mckeon
  Email:Mchugh017@gmail.com
  Skype ID:Mchugh017@gmail.com

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bringtheir clients and are 100%protected. In completeconfidence, we will worktogether for the benefits ofall parties involved.

  All inquires to Mr Hugh Mckeon should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

 • pôžičky Elena 27.10.2017 20:32:39

  Vážení uchádzači o pôžičky

  Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com

  Názov:
  Požadované množstvo úveru:
  Trvanie úveru:
  Telefónne číslo:

  Ďakujem a Boh žehnaj
  DÔVERA
  Elena

  • Seasons Greetings...We offer BG/SBLC for lease or sale JAMESOLSEN TERRAZAS 31.01.2018 04:55:29

   IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds.

   You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable.

   Leasing Price : 4%+1%
   Buying Price: 32%+2%

   Contact us for more details on our terms and procedure of transaction.

   Jamesolsen Terrazas
   email : info.iqfinanceplc@gmail.com
   skype: cpt_young1

 • poskytujeme půjčky David 22.01.2018 19:57:38

  Jmenuji se Ivan. Žiji v Czecké republice, chci použít toto médium, abych upozornil všechny žadatele o půjčku, aby byli velmi opatrní, protože všude je podvod. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mé zoufalství jsem byl scammed několika online věřitelů. Skoro jsem ztratil naději, dokud mě můj přítel neodkázal na velmi spolehlivého věřitele zvaného Pastora Davida, který mi půjčí nezajištěný úvěr ve výši 75 000 dolarů za 24 hodin bez stresu. Pokud potřebujete jakýkoli druh úvěru, kontaktujte ho nyní prostřednictvím e-mailu: pastord238@gmail.com, používám toto médium k varování všech uchazečů o úvěr kvůli peklo, které jsem prošel v rukou těch podvodných věřitelů, děkuji .

 • Hledáte dobrého věřitele? David 22.01.2018 19:55:07

  Skvělá nabídka půjčky právě nyní pro vás. Na emailu: pastord238@gmail.com můžete o tuto půjčku žádat. Tuto půjčku mohu poskytnout téměř každému žadateli v České republice. Poskytuji půjčky až do 500.000 Kč. Neplatíte žádné poplatky, nízká úroková sazba po celou dobu splácení půjčky. Výhodné podmínky poskytnutí. Tuto půjčku je možné využít na cokoli budete potřebovat.

 • úverovú ponuku medzi súkromnou osobou Anabelle Martinez 10.12.2017 20:36:15

  Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com
  Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom
  ktoré budú použité na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých úverov medzi jednotlivcami
  4000 až 500000 všetkým vážnym ľuďom, ktorí sú v reálnych potrebách, sadzba
  záujem je 3% ročne Poskytujem pôžičky Finančné, Hypotekárne, Investičný úver,
  Auto úver, Osobný úver. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov maximálne 3 dni po obdržaní prihlášky.
  Žiadna vážna osoba sa zdrží

 • úverovú ponuku medzi súkromnou osobou Anabelle Martinez 10.12.2017 20:36:14

  Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com
  Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom
  ktoré budú použité na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých úverov medzi jednotlivcami
  4000 až 500000 všetkým vážnym ľuďom, ktorí sú v reálnych potrebách, sadzba
  záujem je 3% ročne Poskytujem pôžičky Finančné, Hypotekárne, Investičný úver,
  Auto úver, Osobný úver. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov maximálne 3 dni po obdržaní prihlášky.
  Žiadna vážna osoba sa zdrží

 • úverovú ponuku medzi súkromnou osobou Anabelle Martinez 10.12.2017 20:36:07

  Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com
  Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom
  ktoré budú použité na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých úverov medzi jednotlivcami
  4000 až 500000 všetkým vážnym ľuďom, ktorí sú v reálnych potrebách, sadzba
  záujem je 3% ročne Poskytujem pôžičky Finančné, Hypotekárne, Investičný úver,
  Auto úver, Osobný úver. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov maximálne 3 dni po obdržaní prihlášky.
  Žiadna vážna osoba sa zdrží

 • úverovú ponuku medzi súkromnou osobou Anabelle Martinez 10.12.2017 20:35:38

  Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com
  Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom
  ktoré budú použité na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých úverov medzi jednotlivcami
  4000 až 500000 všetkým vážnym ľuďom, ktorí sú v reálnych potrebách, sadzba
  záujem je 3% ročne Poskytujem pôžičky Finančné, Hypotekárne, Investičný úver,
  Auto úver, Osobný úver. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov maximálne 3 dni po obdržaní prihlášky.
  Žiadna vážna osoba sa zdrží

 • úverovú ponuku medzi súkromnou osobou Anabelle Martinez 10.12.2017 20:35:37

  Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com
  Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom
  ktoré budú použité na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých úverov medzi jednotlivcami
  4000 až 500000 všetkým vážnym ľuďom, ktorí sú v reálnych potrebách, sadzba
  záujem je 3% ročne Poskytujem pôžičky Finančné, Hypotekárne, Investičný úver,
  Auto úver, Osobný úver. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov maximálne 3 dni po obdržaní prihlášky.
  Žiadna vážna osoba sa zdrží

 • úverovú ponuku medzi súkromnou osobou Anabelle Martinez 10.12.2017 20:35:34

  Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com
  Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom
  ktoré budú použité na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých úverov medzi jednotlivcami
  4000 až 500000 všetkým vážnym ľuďom, ktorí sú v reálnych potrebách, sadzba
  záujem je 3% ročne Poskytujem pôžičky Finančné, Hypotekárne, Investičný úver,
  Auto úver, Osobný úver. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov maximálne 3 dni po obdržaní prihlášky.
  Žiadna vážna osoba sa zdrží

 • Xmas OFFER Patrick Mark 07.12.2017 10:52:23

  Potrebujete úver začať podnikať, alebo vymazať vaše účty? Chceš
  na vyriešenie vašich finančných problémov? Ponúkame úver s malým úroková sadzba
  na 3%.

  Použiť teraz pre pôžičky dnes.............
  kontaktujte nás späť cez e-mail:
  množstvo........................
  krajina.........................
  telefón.............................
  obráťte sa na nás s týmto konkrétnym e-mail: patrickmark62@gmail.com

 • maria 28.11.2017 16:14:56

  Neuveriteľné, ale pravda, Boh je vždy veľká. Po niekoľkých zamietnutia mojej žiadosti bankou, dostal som pôžičku cez tento čestný pani, pani Lombardi. Ďalšie informácie, prosím, kontaktuj ju mailom na: lombardiangelina6@gmail.com. Ponúka pôžičky 3 000 EUR do 3.000.000 € pre každého schopní splácať to s úrokmi pri nízkej výške 2% nemám pochýb o tom túto správu. Je to perfektný realita. Odoslať správu na svojich blízkych, ktorí sú v núdzi.
  Kiež vám Boh žehná.

 • Charles Din 03.11.2017 13:06:28

  Ahoj

  Potrebujete pôžičku akéhokoľvek druhu? Ponúkame všetky typy úverov na nízkej úrovni
  úroková sadzba vo výške 2%

  Takže, prosím, ak dnes potrebujete pôžičku, prosím napíšte nám
  charles_din@hotmail.com s nižšie pre viac informácií:

  Celé meno:...
  Krajina: ....
  Požadovaná suma: ...
  Trvanie: ....
  Telefón: ....

  Prosím, odpovedzte na charles_din@hotmail.com pre viac informácií.
  Pán Charles Din

 • pôžičky Elena 27.10.2017 20:31:33

  Vážení uchádzači o pôžičky

  Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com

  Názov:
  Požadované množstvo úveru:
  Trvanie úveru:
  Telefónne číslo:

  Ďakujem a Boh žehnaj
  DÔVERA
  Elena

 • NÁROKOVÝ PÔŽIČOK TERAZ POUŽÍVAJTE Eric financee 15.10.2017 23:17:47

  otrebujete úvery na projekt,investície, osobnépôžičky, podnikateľskéúvery, úvery na bývanie,študentské pôžičky,konsolidačné úvery apôžičky na rôzne projekty?pre tých, ktorí chcúzískať pôžičku od našejspoločnosti, mali by ste náskontaktovať dnes na(ericfinancee@gmail.com aleboericfinancee@outlook.com)alebo navštívte našuwebovú stránkuericfinancee.wixsite.com/ericfinance a získajte svoj úverdnes.

 • 3% LOAN OFFER ANDY COLE 14.10.2017 09:24:59

  Ahoj

  Potrebujete naliehavú pôžičku na uspokojenie vašich finančných potrieb? Ponúkame úvery od roku 2000 do 50 000 000,00, sme spoľahliví, silní, rýchli a dynamickí, nekontrolujeme úver a počas tohto obdobia ponúkame 100% záruku na zahraničné úvery.

  Tiež sme požičali celú menu s 3% úrokovou sadzbou zo všetkých úverov .... Ak máte záujem, vráťte sa nám s týmto e-mailom.

  Ak máte záujem, obráťte sa na nás na adresu trustfirm2010@gmail.com

  S úctou,

  Pán Andy Cole
  Trustfirm2010@gmail.com

 • LOAN DANIEL JOHN 12.10.2017 11:07:54

  Som pán DANIEL JOHN ServiceLender, sme legitímna,registrovaná a garantovanáúverová spoločnosť aposkytujeme úveryjednotlivcom, spoločnostiam,vládnym inštitúciám,cirkvám a obchodnýmorganizáciám a ľuďomakéhokoľvek druhu.Potrebujete pôžičku naakýkoľvek účel? Mátefinančný problém?Potrebujete finančnériešenie? DANIEL JOHN LOANCOMPANY je riešenievšetkých vašichfinančných problémov, našeúvery sú jednoduché arýchle. Kontaktujte nás uždnes za účelompožičiavania, ktoré siželáte, môžeme dohodnúťakúkoľvek pôžičku, ktorábude vyhovovať vašimrozpočtom iba s 2% úrokovousadzbou. Ak máte záujem,kontaktujte násprostredníctvom e-mailu:(danieljohnloancompany@gmail.com)

 • loan DANIEL JOHN 12.10.2017 11:07:03

  Som pán DANIEL JOHN ServiceLender, sme legitímna,registrovaná a garantovanáúverová spoločnosť aposkytujeme úveryjednotlivcom, spoločnostiam,vládnym inštitúciám,cirkvám a obchodnýmorganizáciám a ľuďomakéhokoľvek druhu.Potrebujete pôžičku naakýkoľvek účel? Mátefinančný problém?Potrebujete finančnériešenie? DANIEL JOHN LOANCOMPANY je riešenievšetkých vašichfinančných problémov, našeúvery sú jednoduché arýchle. Kontaktujte nás uždnes za účelompožičiavania, ktoré siželáte, môžeme dohodnúťakúkoľvek pôžičku, ktorábude vyhovovať vašimrozpočtom iba s 2% úrokovousadzbou. Ak máte záujem,kontaktujte násprostredníctvom e-mailu:(danieljohnloancompany@gmail.com)

 • augustine junio 12.10.2017 03:58:16

  Úvery na rôzne účely Ponúkame minimálnu sumu 5 000,00 eur až 5 miliónov eur s nízkou úrokovou sadzbou 2% Úverové obdobie: do 25 rokov v závislosti od požadovanej sumy úveru. Zákazníci musia byť starší ako 18 rokov Táto transakcia je 100% bezpečná pre všetkých zákazníkov. Viac informácií o bonusu nás kontaktujte e-mailom: (augustinejunio@gmail.com)

 • Felix George 11.10.2017 18:14:56

  Ukončite svoje finančné starosti
  Sme úverovo akreditovaná spoločnosť. ponúkame úver jednotlivcom na
  nízka úroková sadzba 2%, Ponúkame osobné pôžičky, podnikateľský úver,
  hypotekárny úver. úver na nehnuteľnosti.získajte ďalšie informácie
  neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom: (felixgeorge958@gmail.com)

 • Felix George 11.10.2017 15:52:58

  Ukončite svoje finančné starosti
  Sme úverovo akreditovaná spoločnosť. ponúkame úver jednotlivcom na
  nízka úroková sadzba 2%, Ponúkame osobné pôžičky, podnikateľský úver,
  hypotekárny úver. úver na nehnuteľnosti.získajte ďalšie informácie
  neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom: (felixgeorge958@gmail.com)

 • Smith 09.10.2017 17:11:50

  PRIATELIA, TU JE TO, AKO TOKONEČNE ZÍSKALI, ABY SA BOLOBohatstvo: Toto je mojesvedectvo o tom, ako sakonečne prihlásim kcelosvetovým Illuminatiam,keď sa pokúšam vstúpiťuž viac ako 2 roky, alepodvodníci mi zo mňaniekoľkokrát vzali peniaze.Snažil som sa tak dlhovstúpiť do klubu Illuminati,ale podvodníci mi stáledávajú peniaze až doposledných troch týždňov,keď som sa stretol s agentomSmithom on-line, ktorý mipomohol vstúpiť do bratstvaonline a dostal som sumu 5miliónov amerických dolárovmôj bankový účet okamžitepo mojom zasvätení rituál atiež budem zarábať 1milión každý mesiac koniec,som šťastný teraz a terazbohatí. Ak máte záujem opripojenie sa k celosvetovémuilluminati, kontaktujtezástupcu Davida Smitha dnes,namiesto toho, aby ste prijalipodvodníkov, aby ste vzalivšetky svoje peniaze, abyvám pomohli vstúpiť doveľkého kráľovstvaIlluminati prostredníctvome-mailuilluminatitempleworld2@gmail.com alebo agentom WhatsApp+2347016244705 GOOD LUCK.

 • nabídka půjčky Credit Financier Home 06.10.2017 01:40:12

  * Nabízí sazbu 3% úrokové půjčky
  * Pojištění pro bezhotovostní Podnikatel
  * Záruka za peníze

  S dobrou úvěrovou hodnotou poskytne Credit Financier Home záruční půjčky a nezaúčtované půjčky fyzickým osobám nebo společnostem nebo družstevním sdružením pro účely průmyslových a osobních výhod.

  Kontaktní adresa:
  Whatsapp: +15184181390
  Přímá pošta
  creditfinancierhome@gmail.com

 • daniel 01.10.2017 05:30:14

  Je to informovať širokú verejnosť, že Daniel John, súkromný poskytovateľ úveru, otvoril finančnú príležitosť pre všetkých, ktorí potrebujú akúkoľvek finančnú pomoc. Vypožičiavame pôžičku vo výške 2% úrokovej sadzby jednotlivcom, firmám a spoločnostiam za jasných a zrozumiteľných podmienok a podmienok. kontaktujte nás dnes e-mailom, aby sme vám mohli poskytnúť naše podmienky pre pôžičku na adrese danieljohnhome@gmail.com

 • ponuka pôžičky Jeff Michael 26.09.2017 20:02:08

  Ahoj,

  Potrebujete urgentnúpôžičku? Poskytujemepôžičku zainteresovanýmosobám, ktoré hľadajúúver s dobrou vierou.Myslíte si vážne, žepotrebujete urgentnúpôžičku? potom ste nasprávnom mieste. Poskytujemepodnikateľský úver, osobnýúver v minimálnej výške 2000,00 € na maximálnu sumu40 000 000,00 €, kontaktujtenás na žiadosť o úver s 2%nízkou úrokovou sadzbou, abyste splnili vašu požiadavkua vychádzali z finančnéhoproblému. nás dnesprostredníctvom e-mailu:jsemkffloaninvestment@gmail.com

  Vyplňte tieto informácie nižšie

  Úplné názvy:
  Krajina:
  Telefónne číslo:
  Požadované množstvo úveru:
  Trvanie úveru:
  Mesačný príjem:
  Adresa bydliska:

  Ďakujeme, keď očakávame vašu odpoveď

  Jeff Michael úverová spoločnosť.

  Poskytovatelia úverov / finančných služieb.

 • James Moore 24.09.2017 12:31:51

  Potřebujete obchodní půjčku?
  Potřebujete osobní půjčku?
  Chcete si koupit auto?
  Chcete refinancovat?
  Potřebujete hypotéku?

  Potřebujete obrovský kapitál k zahájení svého podnikatelského návrhu nebo
  expanze? Ztratili jste naději a myslíte si, že neexistuje žádná cesta a vaše
  finanční přetrvává?kontaktujte nás dnes nae-mailové adreseezmoneyloanservices761@gmail.com

 • PUJCKY garciajsacramento 22.09.2017 07:26:55

  Ahoj
              Jsme křesťanská organizace vytvořená tak, aby pomohla lidem, kteří potřebují pomoc, jako je finanční pomoc. Pokud tedy procházíte finančními potížemi nebo máte nějaký finanční potíže a potřebujete peníze na zahájení podnikání, nebo potřebujete půjčku na zaplacení dluhu nebo placení z vašeho účtu na začátku dobré dohody, nebo se snažíte získáte půjčky od domácích bank, kontaktujte nás dnes, e-mailem pastorwilliams1211@gmail.com, protože Bible říká: "Lukáš 11:10 Každý, kdo žádá, přijímá, hledá, a kdo klepá, dveře se otevírají. Nechte tuto příležitost vynechat, protože Ježíš je dnes včera stejný a navždy víc. Prosím to vážně a Bůh se bojí lidí.

 • WE HAVE DIRECT PROVIDERS OF FRESH CUT BG,SBLC AND MTN AZRA ISHAQUE 17.09.2017 12:24:46

  We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed.

  We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

  The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760.

  DESCRIPTION OF INSTRUMENT:
  Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC).
  Total Face Value: Minimum of 1M Eur/USD (One Million Eur/USD) to Maximum of 5B Euro/USD(Five Billion Eur/USD).
  Issuing Bank: HSBC London, Barclays Bank, Deutsche Bank Frankfurt, Hong Kong, Any AA rated Bank in Europe or any Top 25 WEB.
  Age: One Year, One Day
  Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers.
  Delivery: Bank to Bank SWIFT.
  Payment: MT-760.
  Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

  All relevant business information will be provided upon request plus our terms and
  procedures.

  Contact name: Azra Ishaque

  Email :lintel.financialservicesplc@gmail.com

  Skype : lintel.financialservicesplc

 • Debra Clarack 15.09.2017 19:26:24

  Dobré ráno, som pani DebraClaracková zo Spojenýchštátov amerických, zostalasom v Alabame a mám oddelenépodnikanie, až kým nenájdemtúto spoločnosť. používamtoto médium na to, aby somzablahoželal tejtospoločnosti k rýchlemu abezpečnému peniaze, aby sommi bez akéhokoľvekoneskorenia zapožičal, vsúčasnosti som v tejtospoločnosti ušetril mojufirmu a viac. Prvýkrát somvidel ich poštu na internete,všetci vždy svedčia o tom,čo robili, a tak som sa snimi rýchlo dostal dokontaktu a všetci urobilivšetko pre mňa bez stresu amoje peniaze mi boli zaslanédo môjho účtu do 24 hodín,bol som prekvapený a budem sacítiť šťastný, terazbudem odporučiť tým, ktorípotrebujú urgentnépôžičky, aby ichkontaktovali prostredníctvome-mailu(jasminnoorloancompany@gmail.com) alebo čohoapp(+2349064423081)
    Viem, že vám pomôžu ihneď.

 • kredit Thompson Connor 15.09.2017 19:25:32

  Ahoj, volám sa ThompsonConnor, obeť podvodu vrukách falošnýchveriteľov. Stratil som $10,500.00 USD, pretože sompotreboval veľký kapitál vovýške $ 850,000.00 USD,pretože som sa takmer vzdal,keď moja firma havarovala,nemal som kam ísť. mojepodnikanie bolo zničené astratilo sa v procese a môjsyn nemohol niesť, aby sa tostalo znovu. Septembra 2017som sa stretol s priateľkou,ktorá mi predstavila dobrúpôžičku dlžníka jasminnoor pôžičku a kontaktovalsom ju za úver a bol somrád, že som dostal môjúver na môj bankový účethneď po 24 hodináchprepravy. môžetekontaktovať spoločnosťe-mailom(jasminnoorloancompany@gmail.com) alebo whatsapp(+2349064423081)

 • ponuka úveru teraz 2017 Eco Teck 13.09.2017 02:52:40

  Dobrý deň, drahí zákazníci,

  Vitajte v spoločnosti Eco Teck Plc, ktorú hľadáte za pôžičku na zaplatenie účtov a financovania alebo investície do tohto projektu? Vydávame medzinárodnú spoločnosť poskytujúcu pôžičky a jednotlivci, ktorí sa zatvorili pre banky a iné finančné inštitúcie, sa už viac nezľakávajú, keď nás kontaktujete dnes a získate kredit tak rýchlo a tak ľahko, ako ho teraz žiadate.

  Ponúkame všetky druhy úverov teraz Obchodné úvery a ďalšie: Ak máte veľký záujem o úver
  Ponuku, kontaktujte nás na nižšie uvedenom e-mailovom adresári:
  E-mail: ecoteckcompanyplc@gmail.com

 • Rebery Robeto, 10.09.2017 14:33:01

  Ponúkame úverové fondy s úrokovou sadzbou 3% ročne. Žiadny test kreditnej histórie. Dôverujte nám, aby ste zvládli všetky typy úverov. Zúčastnení záujemcovia by ste nás mali kontaktovať ešte dnes, aby ste mohli rýchlo a ľahko požičať bez vkladov.

  E-mail: maggetfundslimited@mail.com
  Veritelia: Rebery Robeto,
  Mobile: +19134172533

 • patrick 09.09.2017 10:02:12

  Hej, potrebuješ pôžičku?
  Ak máte záujem, som súkromný poskytovateľ úverov a som tu, aby som vám pomohol
  Ponúkam pôžičky verejnému a súkromnému sektoru
  2017 Business Loan a ďalšie
  Požičiavajte úver s 2% úrokovou sadzbou
  Ak chcete získať viac informácií, kontaktujte prosím našu spoločnosť e-mailom (patrickloans15@gmail.com)
  V Bohu verím a sľubujem pomáhať ľuďom, ktorí sa utopia finančne

  kontaktujte moje číslo WhatsApp +2348154644557

  PATRICKLOANS15@GMAIL.COM
  Kontaktujte nás pre viac informácií
  Ďakujem
  Boh žehnaj

 • patrick 09.09.2017 10:02:10

  Hej, potrebuješ pôžičku?
  Ak máte záujem, som súkromný poskytovateľ úverov a som tu, aby som vám pomohol
  Ponúkam pôžičky verejnému a súkromnému sektoru
  2017 Business Loan a ďalšie
  Požičiavajte úver s 2% úrokovou sadzbou
  Ak chcete získať viac informácií, kontaktujte prosím našu spoločnosť e-mailom (patrickloans15@gmail.com)
  V Bohu verím a sľubujem pomáhať ľuďom, ktorí sa utopia finančne

  kontaktujte moje číslo WhatsApp +2348154644557

  PATRICKLOANS15@GMAIL.COM
  Kontaktujte nás pre viac informácií
  Ďakujem
  Boh žehnaj

 • WILLKOMMEN IN WILLAMS INVESTMENT LIMITED. willams 06.09.2017 17:01:25

  VÍTEJTE NA WILLAMS INVESTMENT LOAN LIMITED.


  Společnost, která má pozitivně ovlivnit životy lidí po celém světě, nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi minimálními ročními úrokovými sazbami až 2%. Naše půjčky jsou dobře pojištěné pro maximální bezpečnost je naší prioritou.

  Ztrácíte spánek v noci,když se obáváte, jakzískat Legit Loan kzahájení podnikání neborozšíření stávajícíhoúvěru? Kousáte prsty narychlé? Místo toho, abystese bili, proč byste násneměli dnes kontaktovat naadrese{collinswillamsloanfirm@gmail.com}, abychom Vám okamžitěposkytli půjčku se všemidůležitými požadavky.

 • Brian Cain 17.08.2017 15:25:37

  Potřebujete rychlou půjčku?
  Potřebujete zdravotní půjčky?
  Potřebujete financování pro vaše podnikání?
  Potřeba půjčit z jakéhokoli důvodu?

  Kontaktujte nás dnes:WORLDWIDEFUNDING2017@GMAIL.COM

  Získejte své půjčkynyní, protože jsmecertifikovaní a registrovaníposkytovatelé úvěrů vevýši 2%. Naše služby jsourychlé a velmi spolehlivé,jelikož máte záruku nazískání půjčky, jakmilepřihlášíte, půjčky jsouschváleny do 30 minut odaplikace. Kontaktujte násnyní na(WORLDWIDEFUNDING2017@GMAIL.COM) a získejte své půjčkydnes. ....

 • POUŽÍVEJTE PRO RYCHLÉ ÚVĚRY V 2% Brian Cain 17.08.2017 15:24:54

  Potřebujete rychlou půjčku?
  Potřebujete zdravotní půjčky?
  Potřebujete financování pro vaše podnikání?
  Potřeba půjčit z jakéhokoli důvodu?

  Kontaktujte nás dnes:WORLDWIDEFUNDING2017@GMAIL.COM

  Získejte své půjčkynyní, protože jsmecertifikovaní a registrovaníposkytovatelé úvěrů vevýši 2%. Naše služby jsourychlé a velmi spolehlivé,jelikož máte záruku nazískání půjčky, jakmilepřihlášíte, půjčky jsouschváleny do 30 minut odaplikace. Kontaktujte násnyní na(WORLDWIDEFUNDING2017@GMAIL.COM) a získejte své půjčkydnes.

 • Rose vallarta 08.08.2017 22:38:53

  Ahoj, dobrý deň,

  Potrebujete úver? Môžeme si vyriešiť svoje problémy, keď utečiete, som Rose vallarta zo Slovenska, bol čas, hľadal som pôžičku na zaplatenie mojich účtov, takže som sa dostal do rúk rôznych podvodov a bol som podvodmi Ak nie Sandra, ktorý je mojim dobrým priateľom, predstavil ma pánovi Charrinovi, ktorý získal (CEO) charrin úverovú firmu a pomôže mi s pôžičkou vo výške 95.000,00 €. Bez stresu. Takže moji dobrí ľudia zo Slovenska, môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu: charriloanfirm@gmail.com A nezabudnite mu povedať, že
  Predstavil som vás v jeho spoločnosti

  S priateľským pozdravom,
  Pán Charrin obert

 • PONUKA PÔŽIČKY Rose vallarta 08.08.2017 22:38:35

  Ahoj, dobrý deň,

  Potrebujete úver? Môžeme si vyriešiť svoje problémy, keď utečiete, som Rose vallarta zo Slovenska, bol čas, hľadal som pôžičku na zaplatenie mojich účtov, takže som sa dostal do rúk rôznych podvodov a bol som podvodmi Ak nie Sandra, ktorý je mojim dobrým priateľom, predstavil ma pánovi Charrinovi, ktorý získal (CEO) charrin úverovú firmu a pomôže mi s pôžičkou vo výške 95.000,00 €. Bez stresu. Takže moji dobrí ľudia zo Slovenska, môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu: charriloanfirm@gmail.com A nezabudnite mu povedať, že
  Predstavil som vás v jeho spoločnosti

  S priateľským pozdravom,
  Pán Charrin obert

 • ponuka pôžičky kings jone 03.08.2017 11:24:45

  Ak hľadáte pôžičku, aby ste zaplatili všetky svoje účty alebo začali nové obchody alebo akúkoľvek formu úveru, obráťte sa na tohto Božieho muža PASTOR KINGS JONE, ktorý mi pomohol so svojou pôžičkou vo výške 25 miliónov dolárov, "Je to len Boh, Trvá dlhšie ako 24 hodín pred prijatím.
  Jeho e-mailová adresa: (kingsjonecompany@gmail.com)
  Budete veľmi radi, keby ste ho kontaktovali, pretože pomáhal svojim priateľom a kolegom s ich pôžičkamiimg:

 • LOAN OFFER Credit Financier Home 28.07.2017 05:55:12

  * Ponúka sadzbu 3% úrokového úveru
  * Poistenie pre bezhotovostnú Podnikateľ
  * Záruka za peniaze

  Vďaka dobrému úverovému hodnoteniu poskytne Credit Financier Home záručné pôžičky a nezaručené úvery jednotlivcom alebo spoločnostiam alebo družstvám za účelom priemyselných a osobných výhod.

  Kontaktná adresa:
  Priama pošta
  creditfinancierhome@gmail.com

 • Andrew Kelvin 29.06.2017 14:40:22

  TRUSTEEACCOUTLIMITED is a British based financial consulting company with years of experience in the international and local finance market. Be it lease bank guarantee, Stand by letter of credit or any type of refinancing, talk to our team at Secure Finance Sevices, absolutely sure they will set your business on the right path with our sound financial advice.

  Our bank instrument can be help you fund you projects in Trading, funding project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.Having years of professional, invaluable experience in the banking and finance industry, and having access to dozens of different prominent trusted and reliable providers, our Financial Services consultants will crawl through hundreds of products to find one that perfectly matches your needs.

  Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut =5M- 10B EUR/USD

  Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = 5M- 10B EUR/USD

  ANDREW KELVIN

  trusteeactlmt@gmail.com;

  • Re: Doimic 24.07.2017 22:54:57

   Som Mr.Doimic Správa individuálnych investičných, legitímne a
   Uznávané dlžníkov. Chcem, aby tento prostriedok používať pre vás
   Môžem poskytnúť spoľahlivý príjemcovi k dispozícii
   Ja ti dám 3%
   Úroková sadzba pre správcu.

   služby:

   * Auto úvery
   * Dlh Konsolidácia pôžičiek
   * Kreditné linka
   * Druhá pôžička
   * Obchodné úvery
   * Osobné pôžičky
   * Medzinárodná pôžičky.

   Prosím odpísať v prípade záujmu, môžete mi poslať
   E-mail: unverialfund@outlook.com

   S pozdravom,
   pán Doimic

  • TURKIYE FINANS BANKASI Michelle 11.07.2017 03:09:10

   Dobrý den, Jmenuji seMichelle Jsem občanSpojených států americkýchChci svědčit o dobrémúvěru Půjčka, který miukázal světlo poté, co bylpodvodníkem 4 různýchinternetových mezinárodníchvěřitelů, všichni mislíbili, že mi půjču poTvorbě Zaplatím spoustupoplatků, které nicneudělují a nepředstavujížádný pozitivní výsledek.Ztratil jsem těžké vydělatpeníze a bylo to celkem 8 000dolarů. Jednoho dne jsemprocházel internetem, kterývypadal frustrovaně, kdyžjsem narazil na svědectvímuže, který byl takéscammed a nakonec se spojil slegitímní úvěrovouspolečností nazvanou StephenWilliams TURKIYE FINANSBANKASI(tuerkiyefinansbank@linuxmail.org), kde se konečně dostalJeho úvěr, a tak jsem serozhodl kontaktovat stejnoupůjčku a pak jim vyprávělsvůj příběh o tom, jakšokovali čtyři různívěřitelé, kteříneudělali nic jiného nežsamozřejmě více bolesti.Vysvětlil jsem firmě poštua všechno, co mi řekli,bylo, že už nemám plakat,protože půjdu ve své firměpůjčku a také jsem siudělal správnou volbukontaktovat je. Vyplnil jsemformulář žádosti o úvěra pokračoval se všemi, cojsem od mne požádal a dostaljsem za půjčku ve výši650.000,00 dolarů toutoskvělou společností(TURKIYE FINANS BANKASI),kterou spravuje pan StephenWilliams a tady jsem spokojens rodinou, protože panStephen Williams mi dalpůjčku, takže jsem sesliboval svému já, že budupokračovat v svědectví nainternetu o tom, jak jsemdostal svůj úvěr.Potřebujete úvěrnaléhavě? Láskavě a rychlekontaktujte pana StephenaWilliamsa z TURKIYE FINANSBANKAS nyní za Váš úvěrprostřednictvím e-mailu:(tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) Věřím, že jiní lidétaké svědčí o tom stejnémpoctivém věřiteli.

 • mark 22.07.2017 09:00:22

  Ponúkame súkromné,komerčné a osobnépôžičky s veľmi nízkymiročnými úrokovými sadzbamiaž 2% v jednom roku až 50rokoch splácania kdekoľvekna svete. Ponúkame úvery vovýške od 5 000 do 100miliónov eur. Našepôžičky sú dobre poistenépre maximálnu bezpečnosť jenašou prioritou. Strácatespánok v noci, keď saobávate, ako získaťoprávneného veriteľa?Kousáš si nechty rýchlo?Namiesto toho, aby vászasiahli, kontaktujte MarkHome Loan (úverové služby),špecialistov, ktorípomáhajú zastaviť zlúúverovú históriu, nájsťriešenie, ktoré víťazstvoje naším poslaním. E-mail:Info.newspring.kredit@gmail.com
  Žiadatelia musia vyplniť formulár žiadosti po úvere:
  FORMULÁR PRIHLÁŠKY ÚVERU
  APLIKÁCIA ÚVERU
  Vaše meno a priezvisko *
  Tvoj email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša adresa *
  Tvoje mesto *
  Štát / provincia *
  krajina *
  Sex *
  Dátum narodenia *
  Máte účet? *
  Už ste si podali žiadosť? *
  Potrebné množstvo úveru *
  Dĺžka úveru *
  Účel úveru *
  Pošlite mi naskenovanú kópiu svojho ID: *
  Pôžička E-mail:Info.newspring.kredit@gmail.com
  S pozdravom,
  Pán Mark Moel.
  Info.newspring.kredit@gmail.com

 • ROLAND HOOK 12.07.2017 12:51:24

  I have being hearing aboutthis blank ATM card for awhile and i never really paidany interest to it because ofmy doubts. Until one day idiscovered a hacking guycalled MR CLIFFORD. He isreally good at what he isdoing. Back to the point, iinquired about The Blank ATMCard. If it works or evenExist. They told me Yes andthat its a card programmed forrandom money withdraws withoutbeing noticed and can also beused for free online purchasesof any kind. This was shockingand i still had my doubts.Then i gave it a try and askedfor the card and agreed totheir terms and conditions.praying and hoping it was nota scam i used the blank CARDand it was successful iwithdraw nor less than $20,000every day the blank CARDworked like a magic and now ihave become rich and famous inmy society, if you want toorder for the blank ATM CARDhere is there email address :cliffordhackerspays@gmail.com....

 • Toto je informovat veřejnost o muži nebo ženě, která je zdravá a 100% vážná při prodeji Dr.Collins 23.06.2017 11:08:17

  Toto je informovat veřejnost o muži nebo ženě, která je zdravá a 100% vážná při prodeji ledviny, by měla naléhavě kontaktovat nemocnici Dr.Collins e-mail: doctorcollins3@gmail.com |, protože máme mnoho pacientů, kteří jsou v současné době v Potřeba transplantace ledvin, hledáte příležitost prodávat svou ledvinu za peníze kvůli finančnímu rozpadu a my mu poskytneme 800 000 dolarů za ledvinu. A také máme hiv / pomoc lék, pokud potřebujete lék také jen nám pošlete nyní, EMAIL: doctorcollins3@gmail.com .. whats-app číslo +2348108439977 děkuji.

 • Marjan 19.06.2017 10:42:28

  Půjčky od 3 000 eur do 500 000 000 eur. Máte zájem o půjčku bez zajištění? Potřebujete půjčku pro podnikání nebo pro osobní potřebu? Můžete se sem ucházet dnes ve výši 3% ročně. Prosím, níže uvedené informace

  název:
  částka půjčky:
  Doba trvání úvěru:

  E-mail: tgcredit_glo@outlook.com
  Viber: +18328191150

 • Louis Daughtry 09.06.2017 10:13:15

  Ahojte všetci,

  POTREBUJTE ÚVER? APLIKUJTE TERAZ, AK MÁTE ZÁUJEM!

  Ponúkame najvýhodnejšiu pôžičku, ponúkame úver na konsolidáciu dlhu až do 5 miliónov * Podnikové nastavenie Úver až 10 miliónov * Osobný úver Až do 4 000 000 * Domáce úvery Až 5 000 000 * Finančná pôžička pre automobilovú spoločnosť Až 7 000 000 * Komerčné úvery až do 5 000 000 * Investície Pôžičky do 7 000 000 a viac * ETC

  Kontaktujte násprostredníctvom: E mail:louisdaughtryinvestment07@gmail.com

    FORMULÁR PRIHLÁSENIA PÔŽIČKY!

    Tvoje celé meno:
    Suma potrebná ako pôžička:
    Trvanie rokov:
    krajina:
    Telefónne číslo:
    ID dôkaz:
    Účel úveru:
    Číslo faxu:
    SEX:
  Žiadali ste o pôžičku skôr?

  Prosím, kontaktujte násprostredníctvom: E mail:louisdaughtryinvestment07@gmail.com

  Vďaka,
  Louis Daughtry.

 • Louis Daughtry 09.06.2017 10:12:42

  Ahojte všetci,

  POTREBUJTE ÚVER? APLIKUJTE TERAZ, AK MÁTE ZÁUJEM!

  Ponúkame najvýhodnejšiu pôžičku, ponúkame úver na konsolidáciu dlhu až do 5 miliónov * Podnikové nastavenie Úver až 10 miliónov * Osobný úver Až do 4 000 000 * Domáce úvery Až 5 000 000 * Finančná pôžička pre automobilovú spoločnosť Až 7 000 000 * Komerčné úvery až do 5 000 000 * Investície Pôžičky do 7 000 000 a viac * ETC

  Kontaktujte násprostredníctvom: E mail:louisdaughtryinvestment07@gmail.com

    FORMULÁR PRIHLÁSENIA PÔŽIČKY!

    Tvoje celé meno:
    Suma potrebná ako pôžička:
    Trvanie rokov:
    krajina:
    Telefónne číslo:
    ID dôkaz:
    Účel úveru:
    Číslo faxu:
    SEX:
  Žiadali ste o pôžičku skôr?

  Prosím, kontaktujte násprostredníctvom: E mail:louisdaughtryinvestment07@gmail.com

  Vďaka
  Louis Daughtry.

 • CARLOS MORGAN 02.06.2017 03:59:26

  Ahoj tam Sme profesionálny cardingový tím s veľkým zvonením po celom svete Predávame prázdne bankomatové karty, ktoré boli špeciálne naprogramované tak, aby stiahli zadarmo hotovosť z akéhokoľvek bankomatu na celom svete to môže znieť blázon, ale je to pravda, s naším novo navrhnutým super inteligentným blank atm Kartu môžete bezplatne vyberať z akéhokoľvek bankomatu po celom svete, keď sme do každej z našich kariet vybrali sumu jedného milióna dolárov pomocou retrieverov údajov na trati 1 a track 2. Predávame originálne karty s dokladmi na overenie našich transakcií, garantujeme bezpečnosť našich zákazníkov pri používaní tejto karty, ako bola naprogramovaná karta, tým, že prešiel všetkými bezpečnostnými protokolmi, čím sa stala 100% bezpečnou použiteľnosťou. Tieto karty doručujeme všetkým našim zákazníkom a záujemcom na celom svete a zmenili sme život mnohých ľudí, vrátane mňa a platba za kartu je po dodaní karte a vy ste ju otestovali a potvrdili, že funguje, Máme rôzne karty a rôzne ceny pre nich a karty majú rôzne denné limity výberu, nižšie sú naše cenníky a denné limity pre stiahnutie BLANK ATM CARDS;

  Limit 1000 dolárov za deň je 150 EUR
  Limit $ 2000 za deň náklady 250 dolárov
  Limit 3000 dolárov za deň náklady 350 dolárov
  Limit 4000 dolárov za deň náklady 450 dolárov
  Limit 5000 dolárov perdaynáklady 550 dolárov ....dostať svoju kartuKontaktujte nás s uvedenímkonkrétnej karty, ktorúchcete E-mailová adresa:24hoursblankatmdlivery@gmail.com> <@> <.> IBALEN Závažná osoba by samala uplatňovať len ......

 • Potřebujete legitimní a rychlou půjčku? Ryan 30.05.2017 00:57:26

  Ahoj !

  Potřebujete legitimní a rychlou půjčku?
  V současné době nabízíme 3% půjčky všech druhů, půjčky na podnikání, osobní půjčky, půjčky na auta, zemědělské půjčky nebo financování projektů? Nabízíme úvěry společnostem a jednotlivcům po celém světě, konsolidaci dluhu, i když máte
  Nízké kreditní skóre a jetěžké získat úvěry odmístních bank nebofinančních institucí? , Anyní máte těžké sezabývat bankou nebo jinýmifinančními institucemi?Potřebujete naléhavoupůjčku, pokud ano. Pošletenám e-mail zpět(ryanloaninvestment@outlook.com). Dáváme všechny typyúvěrů.

  Aplikujte teď a získejte hotovost!

  * Vypůjčte si od 5000 do 50 000 000 eur
  * Vyberte splátku od 1 do 30 let.
  * Flexibilní úvěrové podmínky.

  Všechny tyto plány a další, kontaktujte nás teď.

  Kontaktujte násprostřednictvím e-mailu: proúvěrovou společnost, kterámi pomohla zde, je jejichkontaktní údaje(ryanloaninvestment@outlook.com)


  S pozdravem
  Řízení.
  Číslo hovoru: +27 (0603170517)
  Kontaktujte svůj rychlý úvěr teď!

 • Rex Kelvin 11.05.2017 15:12:36

  Ahoj,

  Jsme zde opět k nákupu ledvin pro naše pacienty a souhlasili s tím, že zaplatí dobrou částku peněz všem, kteří chtějí darovat ledvinu, aby je zachránili, a pokud máte zájem být dárcem nebo chcete zachránit život, Prosím, napište nám na e-mail níže.

  To je příležitost pro vás, abyste byli bohatí v pořádku, ujišťujeme vás a garantujeme 100% bezpečnou transakci s námi, všechno se uskuteční podle zákona, který obhospodařuje dárce ledvin.
  Takže ztrácet čas,laskavě napište nám nairruaspecialisthospital20@gmail.com

  Fakultní nemocnice Irrua Specialist.

 • úvěr Sean Kent 19.05.2016 10:41:10

  Hledáte velmi skutečnéúvěr? Za přijatelnouúrokovou sazbou? Zpracovánoběhem 2 až 5 pracovníchdnů. Už jste byla odmítnutaneustále podle svých bank ajiných finančníchinstitucí? Zde je legitimnínabídky, protože otázkaúvěru a bezpečnost jeněco, co zákazníci jsoustále více znepokojeni,Gratuluji vám, úrokovásazba pro naší nabídky je3% Pokud máte zájem ozískání finanční pomoci,kontaktujte nás ještě dnesna adrese:seankentco-operative@hotmail.com.

  Žadatel Osobní údaje.

  Tvé jméno:
  Částka potřebná:
  Vaše země:
  Půjčka Doba trvání:
  Vaše adresa:
  Telefonní číslo:
  Měsíční příjem:
  Sex:
  Vaše číslo Fax:
  Tvůj věk:

  Kontaktní osoba: Sean Kent.
  E-mail:seankentco-operative@hotmail.com

  • Re: úvěr Rex Kelvin 11.05.2017 04:13:20

   Ahoj,

   Jsme zde opět k nákupu ledvin pro naše pacienty a souhlasili s tím, že zaplatí dobrou částku peněz všem, kteří chtějí darovat ledvinu, aby je zachránili, a pokud máte zájem být dárcem nebo chcete zachránit život, Prosím, napište nám na e-mail níže.

   To je příležitost pro vás, abyste byli bohatí v pořádku, ujišťujeme vás a zajistíme vám 100% bezpečnou transakci s námi, všechno se uskuteční podle zákona, který obhospodařuje dárce ledvin.
   Takže ztrácet čas,laskavě napište nám nairruaspecialisthospital20@gmail.com

   Fakultní nemocnice Irrua Specialist.

 • Moravec 11.05.2017 01:31:06

  Moje meno je Moravec Práve som dostala môj pôžičku vo výške 100 000 eur od Carl Mosley Loan firmy po tom, čo som bola zmarená inými veriteľmi, Carl Mosley Loan Firm Naozaj mi dať úsmev na tvári, teraz môžem dobre starať o moju prácu a iné osobné Potreby, môžete ich kontaktovať prostredníctvom e-mailu: Carlmosleyloanfirm@yahoo.com kontaktujte ich teraz pre vašu pôžičku sú dôveryhodní úveroví veritelia

  S Pozdravom,
  Moravec

 • GENUINE BG/SBLC FOR LEASE/PURCHASE benard 10.05.2017 04:41:40

  Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable conditionfrom a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc.

  Email:~ inquiry.firstchoice@gmail.com
  admin@firstchoicefinancing.co.uk
  Skype ID:contact.firstchoice

  With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project.

  We deliver with time andprecision as set forth in theagreement. Our terms andConditions are reasonable andwe work directly with issuingbank lease providers, thisinstrument can be monetized onyour behalf for upto 100%funding.Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bringtheir clients and are 100%protected. In completeconfidence, we will worktogether for the benefits ofall parties involved.

  All relevant business information will be provided upon request.

  BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

  If Interested kindly contact me via

  Email:~ inquiry.firstchoice@gmail.com
  admin@firstchoicefinancing.co.uk
  Skype ID:contact.firstchoice

  serious enquiry only.

  Genuine Provider for BG/SBLC(Bank Guarantee/Standby Letter of Credit)

 • PergoCF 30.04.2017 08:21:26

  Potřebujete nějakou finanční pomoc? PergoCF@cheerful.com
  Dostupná nabídka půjčky ................. PergoCF@gmail.com
  Potřebujete obchodní půjčku? PergoCF@qualityservice.com
  Potřebujete obchodní půjčku? PergoCF@cheerful.com
  Zájemci o zájemce by nás kontaktovali prostřednictvím e-mailu: PergoCF@gmail.com
  Zájemci o zájemce by nás kontaktovali prostřednictvím e-mailu: PergoCF@cheerful.com
  Zájemci o zájemce by nás kontaktovali prostřednictvím e-mailu: PergoCF@qualityservice.com

 • Denis Martin 25.04.2017 21:03:00

  DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? LOAN IS HERE FOR YOU

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 72 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $10,000 to a maximum of $20 million.

  We Offer:
  * Business Loan
  * Personal Loans or Signature Loans
  * Arrangements to Borrow from $10,000.00 up to $20,000,000
  * Choose between 1 to 10 years repayment period.
  * Choose between monthly and annual repayment plan.
  * Flexible loan terms and conditions applied.
  * Interest rates as low as 1%.

  We are certified and your privacy is 100% safe with us. Worry no more about your loans or finances.

  Contact us today via:
  fina.serds@gmail.com

  Get your instant loan approval

 • Pôžička Ponuka Teraz Ferdinand Leo 19.04.2017 00:14:45

  LOAN PRÍLEŽITOSŤ:

  Ste žiadajúci o urýchlenú zabezpečené pôžičky?
  Máte problémy dostať úver na prevádzkový kapitál z miestnych
  bánk a iných finančných inštitúcií?

  Táto služba je poskytnúť finančnú podporu pre jednotlivcov,
  obchodníci a ženy v podnikaní.
  Ak máte záujem, prosím, kontaktujte nás emailom: Ferdinandleofinance@gmail.com
  Sme vám k službám.

  E-mail nám teraz na adrese: Ferdinandleofinance@gmail.com
  získať formulár žiadosti o úver.

  S Pozdravom,
  Ferdinand Leo
  Manažér v súčinnosti

 • Finanční úvěrová smlouva Diane 07.04.2017 12:06:31

  Finanční úvěrová smlouva
  Dobrý den Vážení přátelé
  S cílem pomoci vyplnit vaše dluhy pro realizaci
  Vaše projekty, za nákup z vašeho domova nebo své vozy
  sny, mohu vám poskytnout půjčku, úvěr nebo financování podle
  vaše potřeba a doby splatnosti.
  Také vás informovat, že úvěr, po úroková sazba
  méně platí na dobu trvání vašeho dluhu.
  Takže pro více informací o mých podmínek.
  E-mail: dianesaucier5060@gmail.com

 • Ceren 07.04.2017 01:20:22

  Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com

 • Ceren 07.04.2017 01:08:55

  Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , PergoCF@cheerful.com

 • Ceren 07.04.2017 01:08:18

  Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , PergoCF@cheerful.com

 • Johnson Hatton 04.04.2017 18:34:41

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Johnson Hatton
  Email:johnsonhatton@gmail.com
  Skype ID: johnson.hatton007

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bringtheir clients and are 100%protected. In completeconfidence, we will worktogether for the benefits ofall parties involved.

  All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

  Contact me for more details.

  Johnson Hatton

 • BG/SBLC FOR LEASE OR SALE Johnson Hatton 04.04.2017 18:33:23

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Johnson Hatton
  Email:johnsonhatton@gmail.com
  Skype ID: johnson.hatton007

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bringtheir clients and are 100%protected. In completeconfidence, we will worktogether for the benefits ofall parties involved.

  All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

  Contact me for more details.

  Johnson Hatton

 • ponuka pôžičky jay samuel 28.03.2017 16:23:45

  Dobrý deň, pán / Vážená pani,
  Ak budete potrebovať naliehavú prácu nadviazať úver, alebo budete potrebovať pôžičku splatiť
  váš dlh, budete potrebovať refinancovať úver? Potrebujete úver na nákup automobilu alebo A
  dom? Ak áno, strach nič viac, ponúkame všetky druhy pôžičiek bez úveru
  skontrolovať s vhodným úrokovej sadzby !!! Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu. (
  sterlingunicornfunds@gmail.com) pre viac informácií
  Ďakujem.

 • richardpeterson706@gmail.com richardpeterson 26.03.2017 18:08:44

  Dobrý deň

  Hľadáte finančnú pomoc? Potrebujete naliehavú pôžičku
  platiť svoje účty či dlhy? Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu:
  richardpeterson706@gmail.com

 • richardpeterson706@gmail.com richardpeterson 26.03.2017 18:07:33

  Dobrý deň

  Hľadáte finančnú pomoc? Potrebujete naliehavú pôžičku
  platiť svoje účty či dlhy? Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu:
  richardpeterson706@gmail.com

 • Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned! James Oscar 16.03.2017 15:29:49

  Ahoj!

  Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned!

  € 1.000 € 10,000,000.00
  * Účelem * úroková sazba ve výši 3%
  * Volba mezi platy 1-20 let.
  * Vyberte si mezi měsíční a roční platby plánu.
  * Flexibilita úvěru.

  Pro pomoc, obraťte se nanás. E-mail:oceanfinancials.uk.net@gmail.com

  Webové stránky:http://oceanfinancialsloanfirm.webs.com/

  S pozdravem,
  James Oscar

 • Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci! Pastor OSAS Ben. 15.03.2017 09:43:04

  Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

  Vy jste současnou situací v potížích nebo hrozí, že jste v průšvihu?
  Tímto způsobem, dáme vám možnost pořizovat nový vývoj.
  Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a protože vláda selže, bude muset přijít od ostatních.
  Žádná částka je příliš šílený na nás a splatností určíme po vzájemné dohodě.
  Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
  Nečekejte déle a komentář k tomuto příspěvku. Prosím, uveďte částku, kterou chcete půjčit a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na pastorosasben@outlook.com

 • michael michael 12.03.2017 17:34:41

  hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, autá
  úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezaistený úver, venture
  kapitál, atď ... alebo ste odmietol pôžičku banky alebo finančné
  orgán jedného alebo viacerých reasons.You je tým pravým miestom
  svoj úver riešenie!
  Som súkromný veriteľ, som poskytovať pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom v
  nízke a cenovo dostupné úrokovej
  3% sadzba.
  Máte záujem? Kontaktujte nás pre spracovanie follow-up úveru, a
  viac ako 48 hodín;

  MANUÁLNY

  názov
  Dátum narodenia:
  pohlavie:
  Rodinný stav:
  adresa:
  mesto:
  Štát / región:
  Zip / Postal Code:
  Krajina:
  telefón:
  E-mail:
  Účelom štátneho úveru:
  Výška pôžičky:
  Doba trvania úveru:
  Čistý zisk za mesiac.

  Vráť sa ku mne čo najskôr poskytnúť vyššie uvedené informácie pre viac informácií.
  Dúfam, že to počujem od vás.
  želanie
  KONTAKTmichaelwilkinsonloanfirm@gmail.com

 • David Grus 10.03.2017 15:30:23

  Dávame pôžičku súkromnej spoločnosti a jednotlivci.
  Môžete nájsť niektoré
  životne dôležité informácie o úvere ponúkame nižšie.
  Pri získaní úveru
  od našej spoločnosti, existujú niektoré informácie
  musíme prejsť cez k
  Pred môžeme pristúpiť k žiadosti
  proces. ÚROKOVÁ SADZBA:
  V úver ponúkame, sme si účtovať 3% úrok
  Miera. Uvedená suma: My
  Rozdávať minimálnym množstvom 1,000.00 e-mailom
  maximálne 100,000,000.00
  Údaje potrebné: Čo sa týka informácií
  potrebné, budete musieť
  vyplniť žiadosť, ktorá obsahuje vaše osobné
  Informácie a tiež
  Informácie o úver, bude to nám pomôže vám
  úplná dokumentácia
  z podmienok úveru a zmluva o zmluve, ktorá
  budete sa očakáva, že
  podpísať a poslať späť do spoločnosti na schválenie
  -Li splnená. Napíšte nám email:

  (Davidgrusloansinvestment@gmail.com)

  Ako sa prihlásiť? Prosím, vyplňte tento formulár prihlášky
  nižšie:
  ÚVER PRIHLÁŠKA
  Celé meno:....................
  Krajina:.....................
  Štát: ..............
  Mesto: ..............
  Pohlavie: .........................
  Telefónne číslo:...........
  Výška pôžičky :...........
  Mesačný príjem:..........
  Povolanie: ................... ....
  Výpožičná lehota: ....................... ................
  Účel úveru: ......................... ...........
  Emailová adresa:...................... ................
  Už ste aplikované pred? ....................
  Sme čaká na vašu naliehavú prihlášku byť
  naplnené v poriadku. Napíšte nám email:

  (Davidgrusloansinvestment@gmail.com)  -
  potrebujete úver? Ak áno, dostať späť k nám prostredníctvom tohto konkrétneho e-mailu
  davidgrusloansinvestment@gmail.com

 • bdsfn.com@gmail.com Mrs. Pranchment Dura 08.03.2017 21:06:33

  Good Day Dear Loan Seeker,

  Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

  If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

  Loan application form:
  Full Name:....................
  Country:.....................
  State:..............
  City:..............
  Sex:.........................
  Phone Number:...........
  Loan Amount :...........
  Monthly income:..........
  Occupation:................... ....
  LoanPeriod:.......................................
  Purpose ofLoan:....................................
  E-mailaddress:......................................
  Have You Applied Before?....................

  We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

  With Best Regards.
  Mrs. Pranchment Dura
  Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com


  Good Day Dear Loan Seeker,

  Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

  If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

  Loan application form:
  Full Name:....................
  Country:.....................
  State:..............
  City:..............
  Sex:.........................
  Phone Number:...........
  Loan Amount :...........
  Monthly income:..........
  Occupation:................... ....
  LoanPeriod:.......................................
  Purpose ofLoan:....................................
  E-mailaddress:......................................
  Have You Applied Before?....................

  We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

  With Best Regards.
  Mrs. Pranchment Dura
  Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com

 • Moje svědectvíwh Bishop Berry Smith 21.08.2016 23:52:29

  Ahoj všichni, jmenuji se Alena Alex a já se dnes mluví jako nejšťastnější člověk na celém divokém světě a řekl jsem já, že jakýkoli věřitel, který zachránil svou rodinu z naší špatné situace, říkají název celého divokého světa a já jsem tak rád, že moje rodina je zpět k dobrému, protože jsem byl v nouzi úvěru ve výši € 100,000.00 začal jeho život kolem sebe, jak já jen maminky se 4 dětmi a na celém světě se zdálo, jako by to bylo visí na mě, dokud jsem se setkal Bůh poslal úvěru věřitele, že změnil můj život a že mé rodiny, že Bůh se bát věřitele, Bishop Berry Smith byl Spasitel Bůh poslal, aby zachránil svou rodinu a nejprve jsem si myslel, že to by nebylo možné, dokud dobře přijat můj úvěr ve výši € 100.000 00 a já každého, kdo pořadí je skutečně potřebují úvěru Bishop Berry Smith kontaktovat prostřednictvím e-mailu. bishopberrysmith@hotmail.com +447087668436

  • Re: Moje svědectvíwh jd 07.03.2017 15:04:13

   půjčka od bishop berry smith velký podvod peníze skončí v Nigerii a půjčku nikdy nedostanete.

 • Harry Carlos Loans 06.03.2017 11:27:40

  Dobrý deň, ja som doktor Harry Carlos, súkromná pôžička veriteľ aj rozdávať pôžičky tým, ktorí sú v núdzi úveru, a tie, ktoré chcú začať nový business.I rozdávať osobné pôžičky, obchodné úvery, študentské pôžičky, úvery a spoločnosť všetky druhy úverov, v záujemcov výške 2% kontaktu dnes na: harryloanfirm56@gmail.com


  Legimate ÚVER Lender

 • harry morgan 26.02.2017 14:53:38

  URGENT ORIGINÁL ÚVER PONUKA PLATÍ SE.

  Potrebujete naliehavú pôžičku alebo iný finančnú pomoc?
  Ponúkame všetky typy úveru na tri percentá (3%) záujmu. napíšte nám teraz via: harry50loanfirm@gmail.com s týmito informáciami

  celé meno:
  dátum narodenia::
  krajina:
  povolania:
  výška pôžičky:
  Doba trvania úveru:
  Účel úveru:
  mesačný príjem: Prosím odpísať v prípade záujmu o viac informácií prostredníctvom nášho kontaktného nižšie EMAIL: harry50loanfirm@gmail.com

  S pozdravom,
  Harry Morgan

 • TÉMOIGNAGE SUR comment j'ai obtenu mon prêt pour payer mes factures pan Johnson 18.02.2017 19:44:20

  Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku platit své účty

  Ahoj všichni,

  Jsem Ivan Carlos podle jména, píši toto svědectví, protože jsem velmi vděčný za to, co udělal celkovou investici pro mě a mou rodinu, když si myslel, že není žádná naděje víno a aby moje rodina znovu cítit naživu půjčování půjčky sazbou velmi nízký úrok ve výši 2%. No, já jsem hledal půjčku splatit své dluhy v posledních třech měsících co já vím ošizený a vzal své peníze, až jsem konečně našel věřitele Boha. Nikdy by mě nenapadlo, že stále existují věřitelé skutečné půjčky na internetu, ale k mému velkému překvapení jsem dostal půjčku bez plýtvání hodně času, takže pokud jste venku hledají půjčku jakékoliv částky Doporučuji do e-mailu na důvěryhodně úvěr společnosti email: investmentglobalfinace@gmail.com a volným přístupem na internet podvody.

 • úřednice 13.05.2012 01:07:20

  od 10/2011 jsem ve svých 56 letech začala být slovně šikanovánava spolupracovnící,která po mě pkontrolovala práci. Začala mě napadal ohledně mého vzhledu a mé rodiny.Protože na mě byla sprostá řekla jsem vše své vedoucí.Protože pracuji jako úřednice na úřadu práce /17 let/ žáfdala jsem pouze o výměnu pracovnice. Dopadla jsem tak , že jsem byla od nového roku přeřazena na horší práci, podstatně mě byl snížen plat a po měsíci u mě nastal tv. syndrom vyhoření a jsem stála na neschopence. Po rozmluvě s lékaři( měla jsem velké množství krve v moči , srdeční problémy,tak silný třes, že jsem se ani nenepila)
  mě bylo řečeno, že hlavně úřadpráce musí dodržovat zákoník práce vyvarovat se těmto situcím.
  A tak kde chcete hledat spravedlnost? marné, marné, marné...........

  1

  • Credit Solution Company 03.02.2017 02:52:57

   Ahoj!

   Potrebujú finančnú podporu? Sledujte peniaze a dostanete všetky druhy úverov ihneď!

   € 1.000 € 10,000,000.00
   * Účelom * úroková sadzba vo výške 3%
   * Voľba medzi platmi 1-20 rokov.
   * Vyberte si medzi mesačné a ročné platby plánu.
   * Flexibilita úveru.

   Pre pomoc, obráťte sa nanás. E-mail:creditsolutioncompany@gmail.com

   úprimne
   management

 • Mr.David 29.01.2017 22:14:46

  Dobrý deň, Sme kresťanská organizácia založená pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc, ako pomôcť finančné aid.So, ak sa chystáte cez finančné problémy, alebo majú určitú finančnú neporiadok potrebné a fondov začať svoj vlastný podnik, alebo budete potrebovať pôžičku vysporiadanie váš dlh alebo platiť svoje účty jazyk dobrý obchod, alebo zistíte, že je ťažké získať kapitál úver od miestnej banky, kontaktujte nás emailom: Biblia hovorí: "Luke 11:10 každý, kto sa pýta, prijímanie, kto hľadá, nájde, a všetci, ktorí zaklopať, bude otvorenie dverí. "Tak nech túto príležitosť ujsť, pretože Ježiš je rovnaký včera, dnes a navždy more.Please je pre seriózny ducha a Boh sa báť ľudí. Vaše meno: Pôžička Pôžička Trvanie: Platný Mobilné telefónne číslo: Ďakujem za pochopenie v kontakte, než sa očakávalo.
  siguret134@gmail.com
  siguret134@gmail.com
  siguret134@gmail.com

 • Mr Max 22.01.2017 00:36:30

  Ocean Veritelia a hypotéky Limited pre malé i veľké čiastky úverov vo výške 2%.

  Dobrý deň, požiadať o pôžičku na financovanie svojho podnikania, ponúkame súkromné pôžičky,
    obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkymi úrokovými sadzbami tak nízke, ako 2% v priebehu jedného roka až 30 rokov doby splácania kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery v rozmedzí od 1000 do akejkoľvek sume, ktorú vyžiadajú, kontaktujte nás ešte dnes E-mail; oceanfmortgages@gmail.com

  +447087694046

 • John Smithg44 21.01.2017 12:28:02

  Only wanna tell that this is very useful , Thanks for taking your time to write this. dedkddkdkfdededk

 • Credit Solution Company 12.01.2017 04:01:36

  Ahoj!

  Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned!

  € 1.000 € 10,000,000.00
  * Účelem * úroková sazba ve výši 3%
  * Volba mezi platy 1-20 let.
  * Vyberte si mezi měsíční a roční platby plánu.
  * Flexibilita úvěru.

  Pro pomoc, obraťte se nanás. E-mail:creditsolutioncompany@gmail.com

  S pozdravem
  Řízení

 • murat acar loan Murat Acar 21.12.2016 18:16:52

  Potrebujete pôžičku?Kontaktujte Sir Murat Acarúver spoločnosti via(muratacarfinancialservice@gmail.com) sme dáva životčasovú príležitosť úverjednotlivcom, obchodnýchfiriem, poistenie atď ste vakejkoľvek finančnejproblémy alebo v prípadepotreby pôžičky investovaťalebo potrebujete úveruhradiť svoje účty hľadaťnič iné, pretože my sme tupreto, aby všetky svojefinančné problémy, ktorýmkonkrétne minulosťou.Ponúkame všetky druhy úveruv akejkoľvek menedenominácie s úrokovousadzbou 3%. Chcem použiťtento skvelý médium, aby stevedeli, že sme pripravenívám pomôcť s akýmkoľvekdruhom úveru riešiť, ževaše finančné problém.Napíšte nám:(muratacarfinancialservice@gmail.com)

 • Karin Sabine 18.12.2016 01:55:50

  Good-Day: Všetci, Ste zisťujú, že je ťažké získať úver od banky okolo vás? alebo hľadáte pre naliehavú pôžičku splatiť svoj účet a založiť svoj vlastný podnik? Kontaktujte pána Karin Sabine, dnes prostredníctvom e-mailu nižšie, rozdávať medzinárodné pôžičky spoločnostiam a jednotlivca. Úvery na konsolidáciu dlhu / účty, Poznámka: Všetky odpovede je potrebné zaslať na tento e-mail: {} sabinheps@gmail.com Pre viac informácií. Tím Regard, pán Karin Sabine Operations Manager. Sabine Finančné Services®

 • https://sikana.zdrave.c Mrs Mirable Lisa 17.12.2016 08:49:34

  Ahoj,

  Jste v nouzi úvěru ?? Můžete získat své problémy řešit, když běží k němu. Jsem žena, Susan Randy. Z United stavu Ameriky, minulý týden v pondělí, jsem hledal úvěr zaplatit své účty, tak jsem se ocitl v rukou různých podvodů a byl podvod jiným věřitelem, ne-li pro dámu Sadaih, který je dobrý přítel moje představit mě na Mrs Mirble Lisa (CEO) Mirable Lisa domácí úvěr, a on mi pomohl s půjčkou ve výši $ 500.000, bez stresu. Takže Moji dobří lidé na světě, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: mirablelisaloanhome@gmail.com


Adresář

Diskuze na téma Šikana

 • anna 07.02.2017 15:02 Šikana na pracovišti

  Šikana na pracovišti by se měla trestat jako porušení hrubé pracovní kázně, sama jsem se s ní…

 • 26.12.2010 00:12 Šikana na pracovišti

  Pokud se Vaše matka "neozve", zřejmě ten problém tady bude pořád, dost často to zabere.…

 • Jana 27.02.2014 19:02 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, líbí se mi Vaše odpověd na téma šikana. Našla jsem si novou práci a jsou tam lidé, kteř…

 • Katka 11.01.2018 10:01 Šikana na pracovišti

  Zdravím Jitko, to, co popisujete, to je přesně můj případ. Je mi 45 let a bojuji s tím 25 let. Dok…

 • 21.10.2010 11:10 Šikana na pracovišti

  Mou matku v práci její šéfová neustále komanduje, kolegyně mojí mámy se shodují na tom, že už to…

 • 14.12.2010 20:12 Šikana na pracovišti

  Mnohdy záleží na subjektivním pohledu k situaci. vyrůstal jsem v hokejovém prostředí, kde je tento…

 • 26.12.2010 23:12 Šikana na pracovišti

  na to je jediný odchod nebo říct nadřízenému!!

 • Štorcová 12.01.2011 19:01 Šikana na pracovišti

  Můj šéf mě neustále šikanuje v práci a stále mě nezdůvodně vyhazuje a sprostě nadává. Už je to…

 • Zdeněk 14.01.2011 08:01 Šikana na pracovišti

  Pokud se k Vám někdo takto chová, je skutečně důležité upozornit nadřízeného nebo se poohlédnout…

 • Stanislav 10.03.2011 17:03 Šikana na pracovišti

  Dobrý den chtel bych se zeptat chodim na rekvalifikaci administrativi kam me pridelil pracovni…

 • 22.03.2011 16:03 Šikana na pracovišti

  Pracuji v restauraci,na směně nás pracuje 5 holek a asi posledního půl roku nás šéf vyloženě…

 • Martina 30.06.2011 22:06 Šikana na pracovišti

  Ahoj to co se dějě tobě se dějě úpln ě přesně v práci i mě. Vůbec nevím co mám dělat. Jsem…

 • lenka 20.04.2012 14:04 Šikana na pracovišti

  Možnost č. 1: Pohrozit: At maminka zajde za ní a v soukromí jí řekne, že to považuje za šikanu.…

 • lenka 20.04.2012 14:04 Šikana na pracovišti

  Musíte umět prodat svou práci i slovně. Slušnou a sebevědomou formou, jako to dělají kariéristi.…

 • lenka 20.04.2012 14:04 Šikana na pracovišti

  Nakonec Vám ještě dá prémie, protože jí dojde, jak skvělého má pracovníka. Tohle Vám nemůže uškodi…

 • lenka 20.04.2012 15:04 Šikana na pracovišti

  Pokud na Vás šéf křičí a nadává Vám i před zákazníky restaurace, je to dost neprofesionální.…

 • Lucka 10.07.2012 18:07 Šikana na pracovišti

  Ahoj pracuju uz přes 2 roky jako prodavačka na pokladně nikdo nikdy proti me nic nemel,až…

 • jagi 18.09.2012 00:09 Šikana na pracovišti

  mno, tvůj pravopis jim dává celkem za pravdu...

 • Lenka 20.11.2012 15:11 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o pomoc vyplněním mého dotazníku, který je anonymní a…

 • Lenka 22.11.2012 12:11 Šikana na pracovišti

  Prosím o vyplněníkrátkého dotazníku k mébakalářce na téma"Průzkum forem násilí na…

 • 22.11.2012 13:11 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, prosím Vás o pomoc s vyplnění krátkého dotazníku k mé bakalářce na téma "Násilí…

 • Sabina 06.03.2013 00:03 Šikana na pracovišti

  Pracuju v obchodě přes deset let a chválení se tam moc nenosilo. Byla jsem na několika místech.…

 • Sabina 06.03.2013 00:03 Šikana na pracovišti

  Myslím si, že na podlézání musí mít člověk povahu. Někdo to umí, má to v krvi a jiný ne. A ta…

 • miunka 24.09.2013 10:09 Šikana na pracovišti

  DOBRÝ DEN CHCI SE OPTAT CCA PŘE 3MĚSÍCI JSEM DOSTALA OD JEDNÉ PANÍ NĚJAKÉ VYBAVENÍ DO BYTU I SE…

 • Sandra 09.12.2013 22:12 Šikana na pracovišti

  Ahoj miunko, zkus se na chvíli zastavit a přemýšlet...Představ si ve svých myšlenkách že máš bílý…

 • Ari 23.03.2014 13:03 Šikana na pracovišti

  Aby někdo křičel na dospělého, to se snad nedělá ne? Vše se dá řešit v klidu a promluvit si o…

 • Pavla 05.03.2015 16:03 Šikana na pracovišti

  Jsem teprve ne dlouho v práci a má nadřízená nastoupila do práce až po mě a bojí se ještě o něco…

 • SONA 09.03.2015 18:03 Šikana na pracovišti

  jsem servirka mam strach prijit o praci. majitel stale sikanuje .vse je spatne nic neni dobre.…

 • Hana 31.05.2015 01:05 Šikana na pracovišti

  proti zakomplexovaným nadřízeným, kteří mají nižší inteligenci je obyčejný slušný člověk bezmocný,…

 • marek 01.03.2016 16:03 Šikana na pracovišti

  v práci mám čtyři ženy ( lezbický kroužek) dvě mají už dospělé děti ,ale chovají se jak lezbi.…

 • bačo 01.03.2016 16:03 Šikana na pracovišti

  V dnešní době není práce a lidi si dělalí samé naschváli. Jen aby na sebe upoutali pozornost. Je…

 • Jitka 19.09.2016 14:09 Šikana na pracovišti

  Ahoj. Je mi 36 let a pomluvy a šikanu na pracovišti mám celý život. Změnou zaměstnání se nic nevy…

 • Lenka 03.03.2017 17:03 Šikana na pracovišti

  Jitko, jako bych to psala já sama. Zrovna se s tímto problémem potýkám a říkám si, že to bude asi…

 • Milan 09.05.2017 15:05 Šikana na pracovišti

  Ahoj, v mém případě mě nezbývá jiný způsob, než řešení radikální. Dle mých zkušeností kompromisní…

 • Nadezda Skutova 24.08.2017 05:08 Šikana na pracovišti

  Dobrý den, úplně s Vami souhlasím, ale jak říkáte, muze to zkoncit špatně, ....N.S.

 • Marie 26.12.2017 15:12 Šikana na pracovišti

  Prosím o absolutní diskrétnost .Žádám ,aby můj příspěvek nebyl zveřejněn,DĚKUJI.

 • Dana 22.02.2012 11:02 Šikana na pracovišti

  Víte,co mne zaráží nejvíc?Že všude,v tisku,v médiích,na internetu,v různých článcích a reportážích…

 • neznámá 14.07.2015 23:07 Šikana na pracovišti

  Mobbing, vzhledem k tomu, že jsem něco podobného zažila také, tedy vím o čem mluvím a s jistotou…

 • Eva 20.12.2011 19:12 Šikana na pracovišti

  Šikana na pracovišti dost častý pojem. Zažila jsem si svoje. Nutně nemusí nadřízené být pod vlivem…

 • Slušnost 30.03.2012 14:03 Šikana na pracovišti

  šikana na pracovišti Z vlastní zkušenosti vím jak straštně je to těžké a deprimující,ale nikdo a n…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku